Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2014-2015 Sezonu

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?ok ?z?ld?m ya.

Atsana ?unu be karde?im, efsane olun. Avrupa' da 6 ma? garanti. Heyecan, puan, maddi getiri... Yaz?k oldu valla.

Yorum Yap

Torbalar ne durumda ki ?imdi

Yorum Yap

O muhte?em taraftar? susturmaya ?ok yakla?t? Karab?k. Yaz?k oldu ger?ekten. ?z?ld?m. Yanl?z hak eden taraf tur atlad? onuda demek laz?m.

Gesendet von meinem GT-I8190 mit Tapatalk

Yorum Yap

karab?k'e ?ok ?z?ld?m.
          kat?lmalar? s?per olurdu , renk katarlard?.
          ma?? izlemedim ama nas?l oynad?ysa oynad?lar .
          turu ge?selerdi ke?ke
          can?n sa?olsun karab?k...

Yorum Yap

Legia sokmu? yine UEFAya.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  legia1.jpg
Görüntüleme: 2
büyüklüğ?:  62.2 KB

Yorum Yap

Yorum Yap

st etienne trib?nleri baya sa?lamm?? yaln?z. fransada b?yle bir taraftar toplulu?u g?rmek ilgin? geldi.

Yorum Yap

Marsilya ve Asse iki kale arkas?nda Ultras bulunan ender tak?mlardand?r.Fransa'n?n en iyi trib?nleri Marsilya trib?nleridir.

Yorum Yap

D?n uzatmalar baslamadan gidip yattim, uyku bir t?rlu tutmadi. Kalktim penaltilara baktim, Etienne penaltiyi ka?irinca sevinmistim. o Aykut dogrumd?zg?n penaltiyi atsa bug?n belkide 3 takimin kura heyecanini yasiyor olurduk. Bu arada Celtic kadar balli takim g?rmedim, d?st?kleri grup bence yine kolay.

Yorum Yap

D?n karab??e zaten ?z?lm??t?m ama Ahmet ilhan?n ma? sonu a??klamalar?n? izleyince daha da bi ?z?ld?m. Koskoca adam nerdeyse a?layacakt?.

Yorum Yap

Aslı Tugay Turan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Marsilya ve Asse iki kale arkas?nda Ultras bulunan ender tak?mlardand?r.Fransa'n?n en iyi trib?nleri Marsilya trib?nleridir.

Marsilya trib?n? bire bir mevzuda ka?acak delik arar Magic Fans kar??s?nda.
                        Eskiden ultras gruplar? sa?lamd? ?imdi yeller esiyor.
                        Saint-?tienne - Karab?k ma??n? izleyenler zaten kale arkas?na hayran kald?.
                        Avrupada kareografi ve pankart konusunda ?ok ba?ar?l? i?ler ??kart?yorlar.
                        http://www.youtube.com/watch?v=2Q-hhdACaBk
                        http://www.youtube.com/watch?v=3uNmvnLuPRc

Yorum Yap

ts att?

Yorum Yap

Yaln?z Ts UEFA'da iyi i?ler yap?yor, kazanma al??kanl??? oldu resmen, helal olsun

Yorum Yap

Partizan'a san?r?m ceza verilecek.Ma??m?z seyircisiz olabilir.bizim i?in avantaj g?z?ksede d?nk? futbolu oynarsak i?imiz ?ok zor.

Yorum Yap

partizana bilet alan bir s?r? arkadas?m?z var ne olacak acaba e?er seyircisiz ma? olursa

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X