Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

PTT 1. Lig 2014-2015 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı tun? ye?illi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı mehmet kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    adanademirspor & be?ikta?
    tuttu?um 2 tak?m, kaderim benim bu!

Gt-i9300 cihaz?mdan tapatalk kullan?larak g?nderildi
    ahirette azab?m?z az olur insalalh be?ikta?la demirsporlu oldugumuz i?in
    :d :d

Yorum Yap

G??ek i? ba??nda

Yorum Yap

H.G??ek ?erefsizi anas?n? a?lat?yor Adana Demir'in. Adamlar? 5 dakikada bitirdi. Golden ?ncede faul var b?y?k ihtimal.

Samsun - Antalya finali olacak %99.

Samsun gelse bari.

Yorum Yap

Antalya yeni stat bitti say?l?r.Stat? olan tak?m gelsin bari

Yorum Yap

Adana Demir'in kalecide de ciddi s?k?nt? var.

2. ve 3. gol ?ok s?k?nt?l?.

M?Y - A.Demir derbisi izlemek isterdim.

Yorum Yap

hakikaten i? ba??nda.deminki penalt? pozisyonu ile arenada topun hakan?n eline ?arrpt??? pozisyon aras?ndaki fark ne hakem ayn?

Yorum Yap

atan?n ile tutan?n iyi olacak derler,demirspor bir kaleci getirdi adam gol yemek i?in yarat?lm??,alles diye bir forvet getirdiler evlere ?enlik
                neyse her sene oldu?u gibi kafana g?re adanademir

Yorum Yap

?ki tak?m? tutuyorum. Be?ikta? ve Ads, ikisi de ayn? ?ekilde ligi bitirdi inanam?yorum.

Yorum Yap

Samsun veya Adana Demir ??ks?n diyodum finale birini att?k bakal?m [emoji2]

__Be?ikta? kimseyi terk etmez ve sevdas? hi?bir zaman ge?mez,Be?ikta? a?k? ge?se ge?se babadan o?ula ge?er__

Yorum Yap

Aslı Mehmet Sait ?zevin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      atan?n ile tutan?n iyi olacak derler,demirspor bir kaleci getirdi adam gol yemek i?in yarat?lm??,alles diye bir forvet getirdiler evlere ?enlik
                      neyse her sene oldu?u gibi kafana g?re adanademir
                      samet cebine indirmi?tir bir?eyler sever b?yle transferleri

Yorum Yap

Ge?en hafta dedi?im final y?zde 99 ger?ekle?ecek.

Adana Demir d?????n ?nlemini alamad? bir t?rl?. Alanya'da tecr?besizli?inin kurban? oldu.

Kadro kalitesiyle Antalyaspor 1 ad?m ?nde ama Samsunspor daha fazla hakediyor bence lige ??kmay?. Maddi durumlar? ?ok k?t? belki ??kt?klar? gibi d??ecekler ama bu sene ?ok b?y?k s?k?nt? ?ekmelerine puan silmesiyle kar??la?malar?na s?rekli icra haberlerine ra?men S?per Lig i?in sava?t? resmen.

Yorum Yap

Bir Samsunlu olarak Samsunspor'u bekliyorum. ?ehir ve futbol k?lt?r?yle S?per Ligi fazlas?yla hakediyorlar. Ve Burak'?n da dedi?i gibi bu zor ?artlarda iyi sava? verdiler.

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Adana Demir'in kalecide de ciddi s?k?nt? var.

2. ve 3. gol ?ok s?k?nt?l?.

M?Y - A.Demir derbisi izlemek isterdim.
                            Olmayan penalt?y? kurtard? ama dedi?in gibi ?ok sa?ma goller yedi.
                            G??ek ?erefsizi skoru bu hale getirdi bedava penalt? ?al?p 10 ki?i b?rakt? adamlar?.
                            ??te bu durumda MHK ne halt yer arkada?? Adam o elini daha neresine sokacak?? Sat?lm??lar!

Yorum Yap

Demirspora cok ?z?ld?m hem kalecisi hem de hakem yakti

Yorum Yap

Aslı Murathan Ocak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Antalya yeni stat bitti say?l?r.Stat? olan tak?m gelsin bari
                                Samsununda bitti say?l?r.

Samsun ?ehri ile hakediyor S?per Ligi umar?m Samsun gelir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X