Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?ngiltere Premier Lig 2014-2015 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ne ka??rd? west ham yar? sonunda

Yorum Yap

ma? ba?lamadan ger?ekle?en tokala?ma seramonisindeki ?ocuk Joe Hart'a nanik yapt? lan.

Yorum Yap

Ne ma? oluyor arkada?

Yorum Yap

cizgi teknolojisi olmasa WestHam'in ikinci golu verilmezdi..

Yorum Yap

Chelski rahat ?ampiyon olacak san?r?m.

Yorum Yap

manu - chelsea macini tv8 vermiyor ya k?t? oldu

Yorum Yap

Ulan tv8 de nerde boktan Liverpool ma?lar? var onlar? veriyorlar

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ulan tv8 de nerde boktan Liverpool ma?lar? var onlar? veriyorlar
                  City - Chelsea ma??n? vermi?lerdi , bunu verirler diye beklemi?tim ben

Yorum Yap

sop varmi bu maca

Yorum Yap

sop://broker.sopcast.com:3912/133007 manu maci icin sopcast

Yorum Yap

drogba 1-0

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          bende hep no peers to connect hatas? veriyor acaba nas?l halledebilirim ?

Yorum Yap

Aslı Umut ?elik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            bende hep no peers to connect hatas? veriyor acaba nas?l halledebilirim ?
                            valla c?z?m?n? bilmiyorum bendede hep hata veriodu s?rekli denedim ayni sekilde 20. deneyisimde falan acildi

Yorum Yap

city-manu ma??n? nereden izleyebilirim arkada?lar?

bulunmu?tur
                              En son düzenleyen ?mit Baki Erdem; 02-11-2014, 17:36.

Yorum Yap

Aslı ?mit Baki Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                city-manu ma??n? nereden izleyebilirim arkada?lar?

bulunmu?tur
                                Bana da versen ya

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X