Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?spanya La Liga 2014-2015 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

zidane benim g?z?mde gelmi? ge?mi? en iyi 5 oyuncudan biridir fakat real madrid i?in ?ok erken bu g?revi kald?rabiliece?ini d???nm?yorum in?allah yan?l?r?m.

Yorum Yap

Real Madrid de bize ba?lam??.d
      R?za, Ertu?rul, Tayfur.

?nce kendini bi kan?tlas?n arkada?

Yorum Yap

Beter ol Benitez oynatacak tak?m bulama In?allah

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

kupa macinda barcelona ilk 11i

stegen
          alves pique mascherano alba
          arda busquets iniesta
          messi suarez neymar

bence arda rakitici keser yakinda

Yorum Yap

arda iyi oynar umar?m her hafta izleriz

Yorum Yap

30 dkdir izliyorum arda rakitici hayatta kesemez

Yorum Yap

Arda ortal??? iyi kar??t?r?yor

Yorum Yap

6 ayd?r oynam?yor Arda hemen de?erlendirmemek laz?m umar?m kendini g?sterebilir

Yorum Yap

Bir t?rk futbolcunun Barcelonada oynamas? ger?ekten s?per bir olay. Umar?m tutunabilir ve Barcelonada y?llarca top oynar. ?lk ma??n olmas?ndan dolay? bariz ?ekilde tak?m?n h?z?ndan ve aralar?ndaki pas olaylar?na pek al???k olmad??? belli oluyor.

Yorum Yap

Sponsor transferi 10 ma? oynamadan g?nderirler Arda'y?

Yorum Yap

?u an i?in direk ilk 11 oynayaca??n? d???nm?yorum ama ?niesta'n?n s?rekli sakatl?k ya?amas? Rakitic'in d??en formu ile orta sahada Messi ve Neymar'?n eksikli?ine g?re kanatta g?rev yapar. H?zl? oyun sistemine ayak uydurmas? gerekiyor ?al???rsa ba?aracakt?r. Ben severim Arda'y? in?allah ba?ar?l? olur.

Yorum Yap

Uefa,S?per Kupa,La liga ?ampiyonulugu,SL'de final,41 M ? bonservis.??te bunlar hep sponsor.

Yorum Yap

Arda umar?m ilk 11in de?i?ilmez oyuncusu olur. Ama ben pek sanm?yorum

Yorum Yap

@Cem Abdullah Korkmaz http://www.milliyet.com.tr/atletico-...0-skorerhaber/ o ba?ar?lara bunuda ekle bence abi

Yorum Yap

Ben inanm?yorum b?yle bir ?eye.O zaman Barcelona'da en az 1 tane Katar'l? futbolcu olmas? laz?m.Madem sponsorlar bu kadar n?fuz sahibi,Katar Havayollar? paras? neyse verip oynatsayd? Katar'l? birini.

Neyse sevmeyenlere bir ?ey diyemem ama sayg?y? sonuna kadar hakediyor ve Arda Turan art?k ger?ek bir efsanedir.Hi? bir T?rkiye do?umlu futbolcu bu ba?ar?lara belki 2,3 ku?ak ula?amayacakt?r.Keske Nihat'ta bu seviyeye gelebilseydi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X