Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?spanya La Liga 2013-2014 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Dibine kadar hak edilmi? bir ?ampiyonluk

Nou campta geriye d??eceksin en olmad?k bi golle, en iyi-formda adam?n ma??n ba??nda sakatlan?p oyundan ??kacak, valla b?y?k i? ba?ard?lar helal olsun atleticoya

Yorum Yap

(Bu seneki)Barcelona'n?n Atletico'yu yenebilece?ine ihtimal vermiyordum.D???nd???m gibi oldu.Helal olsun.Sonuna kadar hakkettiler bu ?ampiyonlu?u...

Son 20 dakikay? izledim,benim bile kalbim duracakt? valla.?ok heyecanland?m.
      En son düzenleyen Bu?ra Gen?er; 17-05-2014, 22:28.

Yorum Yap

birg?n atletico gibi bir tak?m olacakmay?zki lanet olsun

Yorum Yap

Aslı Tolga Duranoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          birg?n atletico gibi bir tak?m olacakmay?zki lanet olsun

atletico gibi takim oluyorduk da bazi serefsizler kendi menfaatleri icin sampiyonlugu satti Besiktasi satti.

Yorum Yap

Nihayet ?ampiyon Atletico oldu! Bu i?i 2 hafta ?nce bitirmeleri gerekirdi; ama olaya heyecan katmak istediler san?r?m.

Yorum Yap

Atletico Madrid bu moralle CL'yi bile alabilir.Bug?n ?ampiyon olamasalard? CL'yi kesin kaybedebilirdi bana g?re.

Yorum Yap

Diego Simeone b?y?k hoca.

Yorum Yap

Simeone farki

GT-I8190 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hoca. Yonetim ve yetenekli futbolcularla sonuca gittiler bizde bu uclu hicbir zaman bir araya gelmedi

Yorum Yap

Bu Tata Barca'y? bitirmi? resmen. ?ampiyonluk s?zkonusu olmasa ma?? satt?lar diyece?im kadar ps?s?r?k, ruhsuz ve enerjisiz oynad?lar. Ona ra?men ak?llara zarar bir gol ile ?ne ge?tiler ama futbolun adaleti bu kez Atletico'nun yan?nda idi. Sezon geneline bak?ld???nda kesinlikle hakettiler.

Yorum Yap

?ok sevindim valla son dakikalar? bildi?in ayakta izledim il defa destekledi?im tak?m?n y?z? g?ld?

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          atletico gibi takim oluyorduk da bazi serefsizler kendi menfaatleri icin sampiyonlugu satti Besiktasi satti.

Kesinlikle o d?nemki dalavereler olmasa su an +4?ampiyonlu?umu ve birde avrupa kupam?z vard?. Buras? T?rkiye oras? ?spanya fark burda olsa gerek

Yorum Yap

Atletico madrid gibi olmal?y?z. Yap?lanmal? s?f?rdan ba?lay?p bu noktalara gelmeliyiz. D?nyadan iki tak?m s?yle desen sokaktaki ?ocu?a barcelona ile real madrid der. Bu adamlar bunlar?n ?n?nde ?ampiyon oldu. Helal olsun.

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

d?n Ahmet ?akar bi s?z s?yledi hakkatten do?ru
                              son 20 y?lda gelmi? ge?mi? en iyi teknik direkt?rlerin ba??nda alex ferguson d???nda mourinho ve simeone geliyor dedi
                              di?erleri haz?r tak?ma geldi ama bunlar hep yoktan var etti dedi
                              mourinhonun ki ?zellikle portoda uefa ve ?L ?ampiyonlu?u chelsea de 50 y?ld?r ?ampiyon olamam?? bir tak?m? premier ligde ?ampiyon yapmak interde ?ampiyonluk fln filan
                              simeone de athletico ile yapt?klar? ortada
                              valla helal olsun

Yorum Yap

atleticonun futbolculara odedi?i y?ll?k maliyetleri bizim 3 buyuk klubun hepsinden daha azm??.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X