Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?ngiltere Premier League 2013-2014 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beter olsunlar nefretimsin liverpool. Fark o kadar a??kken o pi? Benitezin hala sald?r?n hareketi g?z?m?n ?n?nden gitmiyo beter olun lan bi daha gazozuna kupa bile alamay?n

Yorum Yap

Beter ol Liverpool

Yorum Yap

Liverpool ve Gerard'? seviyorum, ?ampiyon olmalar?n? da isterdim fakat ?ok b?y?k ah var ?st?n?zde... bir s?re daha beter olabilirsiniz...

Yorum Yap

Eh yani bir ?ampiyonluk b?yle ikram edilir. Sen 3-0 ?nde oldu?un ma?ta 10 dakikada 3 tane yiyorsan zaten hak etmiyorsun ?ampiyonluk falan.

Adamlar resmen stres alt?nda eziliyorlar.

Yorum Yap

Averaj sistemi genel de?il de ikili olsayd? ma? 3-0 veya 3-1 biterdi. Fark yapmaya ?al???rken ma?? verdiler.

Koca bir sezonun emeklerine yaz?k oldu.

Yorum Yap

?ampiyonluk Gerrard'?n kariyerine yak???r diye istiyordum ama vazge?tim. Bizim y?z?m?zden adamlar lanetlenmi? sanki

Yorum Yap

Allah k?me d??t???n?z g?nleri de nasip etsin

Yorum Yap

ffkkk liverpool.beter olun.krall?kta tum takimlar sampiyon olurda her sezon ikinci kalirsin insallah

Yorum Yap

Jose reis evindeki Norwich ve Sunderland ma?lar?n? alm?? olsa aradan s?yr?l?p ?ampiyonlu?u alm??t? ?imdi. Neyse, adam gibi bir golc?yle seneye art?k.
                    Beter ol Liverpool

Yorum Yap

Noel Gallagher a?k?na sald?r City.

?ampiyonluk yak?n, Blur plaklar?n? yak?n.

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bu sene liverpool'un hemen hemen her ma??n? izledim ve Suarez merkezli m?kemmel h?cum hatt? i?in destekledim ama ge?ildikleri City bu sene daha dengeli top oynad?. Pellegrini Malaga ile zaten iyi i?ler yapm??t?. Futbol Pellegrini,Kloop,Heynckes gibi hocalarla g?zel. Pas manya?? pep ve futbol katili Mourinho in?allah art?k ba?ar?l? olamazlar
                        ?ok do?ru.

Yorum Yap

yaz?k olmus

Yorum Yap

Harika umar?m daha da beter olurlar..

Yorum Yap

beter olsun liverpool. ligin dibini g?r?rler umar?m.

Yorum Yap

her?ey kaptan?n aya??n?n kaymas?yla oldu. gerrard b?yle bir finali hak etmedi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X