Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

14-23 Ekim İddaa Programı

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Mehmet Ali Tuna
    yanıtladı
    14-20 Ekim İddaa Programı

Aslı Turgay Akdağ tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Varmi sole guzel kupon suprizli

Balkonunuza - caminiza bayrak asin
    Yatacak maçı bulup çıkarabilirsen kupon verebilirim
    Hahahaha pencere yapmissin paso

Kusmet.

Bidakine alirsin ins.

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Yatacak maçı bulup çıkarabilirsen kupon verebilirim

Bir yorum yaz:

• Mehmet Ali Tuna
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Günün son tek maç kuponu da geldi hayırlısıyla... Sligo rovers!

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    adam efsane yaa

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Güne yine aynı başladık.

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Aslı Uğur Ilgın tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    orası öyle tabi de bu işten para kazanan küçük oranlara yüksek basıp kazanıyor. 10 liraya 500 lira tutturmak binde bir olacak bir şey. tabi ki herkesin bütçesi aynı değil bende öyle parayla oynayan biri değilim o şekilde sanma dengede gidiyorum genelde tutan da oluyor yatan da.
    Ya bi ara tempoda 800 liraları gördüm 20 ile başlayıp ufak ufak oynayarak. Çekmedim sonra sıfırlandı

Şimdi imajda takılıyorum Geçenlerde yine 280i gördüm çekmedim o da kaldı öyle sıfırlandı Şimdi Yine ufaktan yükselmeye çalışıyorum. Dediğim gibi şu anda tek hedef kombine parasına katkı ve ps almak. Gerisi umrumda değil Onuda başarabilcemmi bilmiyorum Kazanıp kazanıp kaybediyorum ısrarla

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    orası öyle tabi de bu işten para kazanan küçük oranlara yüksek basıp kazanıyor. 10 liraya 500 lira tutturmak binde bir olacak bir şey. tabi ki herkesin bütçesi aynı değil bende öyle parayla oynayan biri değilim o şekilde sanma dengede gidiyorum genelde tutan da oluyor yatan da.

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Aslı Uğur Ilgın tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    aslında bana göre benim ya da muhammet'in yaptığı tarzdaki kuponların tutma ihtimali çok daha fazla 1,30 1,40 1,50 oranlı 4-5 maçın tutma ihtimalinden. bu tarz kuponlar ya tutar ya 1 tanesinden yatar. adam 1,04 den yatmış işte benim yattığım maçta da son 50 saniye karşıyaka 5 farkla öndeydi dixon 4 faulden sadece 1 tanesini attı 2 saniye kala faul yaptılar adamlar 2/2 attı falan derken maç uzadı yattım. olmayınca olmuyor
    O zaman da yüklü girmek gerekiyor ki bu da bana göre değil Senin yaptığın gibi 250 bassam ve bu şekilde yatsam kafama sıkarım :P

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    aslında bana göre benim ya da muhammet'in yaptığı tarzdaki kuponların tutma ihtimali çok daha fazla 1,30 1,40 1,50 oranlı 4-5 maçın tutma ihtimalinden. bu tarz kuponlar ya tutar ya 1 tanesinden yatar. adam 1,04 den yatmış işte benim yattığım maçta da son 50 saniye karşıyaka 5 farkla öndeydi dixon 4 faulden sadece 1 tanesini attı 2 saniye kala faul yaptılar adamlar 2/2 attı falan derken maç uzadı yattım. olmayınca olmuyor

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    Abi anlamıyorum ya

Nasıl olur bu kadar ısrarla. Eskiden de biliyosunuzdur ekliyodum. Kaldığım yerden devam ediyorum Sizin yine oranlar flnda çok düşük. Benim öle yada böle 1e6-7 hatta 10 veren kuponlarda yaşanıyor bunlar

Çok bişey istemiyorum zaten büyükte oynamıyorum ben. Ufak ufak bi ps3 parası çıkarsam yeter. Ama olmuyor işte

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    al turgay böyle yatan onlarca kuponum var en tazesi bu. ben alışkınım

Bir yorum yaz:

• Turgay Akdağ
    yanıtladı
    He şöyle paylaşın ya.

Bari üzüntüm azalsın Daha beteri varmış diyim

Bir yorum yaz:

• Muhammet Akkaş
    yanıtladı
    [MENTION=85]Turgay Akdağ[/MENTION]

Tek maç diyince

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  aq.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  91.6 KB
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Adsız.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü:  96.6 KB

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    turgay da illegal olmuş
    gece vitoria beni de yatırdı.
    eğer pronet sitelerine geçtiysen ispanya liginde çok fazla kart çıkıyor maçlarda değerlendirebilirsin. korner de ispanya da diğer liglere göre daha çok oluyor maçlarda. bu sene biraz kısır geçiyor kornerler ama yine de değerlendirilebilir taraf bahsi yerine.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X