Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

İstek & Öneriler

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• root
    yanıtladı
    Mobil app teşting içliüğçö

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yeşildal
    yanıtladı
    Uygulama ne durumda ne zaman ??kacak?

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!!

Bir yorum yaz:

• Haluk Taha Cerezci
    yanıtladı
    ilahi siz yok musunuz siz (:

Bir yorum yaz:

• Akın Keske
    yanıtladı
    Turkce karakter sorunu var ve telefondan siteye girdigimde basliklara yazamiyorum. Yardimci olabilecek misiniz?

Bir yorum yaz:

• Şükrü Yılmaz
    yanıtladı
    Arkada?lar bu T?rk?e karakter sorununun sebebi nedir? Yani ??z?lemeyen bir sorun mu bu?

Bir yorum yaz:

• Samet Gumus
    yanıtladı
    T?rk?e karakter sorunu nedeniyle ne yazd???m?z anla??l?yor ne de okuyabiliyoruz.

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yeşildal
    yanıtladı
    No post cezalar?n?n s?resi ?ok a??r. Aylarca no post yiyoruz sonrada zaten sezon bitiyor! Biraz daha k?salt?lmas?ndan yanay?m.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuran?n Allah belas?n? versin!
    En son düzenleyen Sezgin Yeşildal; 26-04-2020, 17:02.

Bir yorum yaz:

• Berk Alaca
    yanıtladı
    Sohbet ba?l??? n?bet ba?l??? tarz? evde kald???m?z g?nlerde ila? olur...

Bir yorum yaz:

• İbrahim Su
    yanıtladı
    Be?ikta? Trib?n? Acil Sorunlar? ba?l???na yazm??t?m , buraya da yap??t?ray?m. Na?izane bir ?neri..

?eref Bey Ana Forumu?nu g?r?nt?lemek i?in ?ye olup giri? yapmak gerekiyor. En az?ndan misafir kullanc?lar ana foruma girip konu ba?l?klar?n? g?rmeli, i?eriklerini g?remeseler dahi.

?rne?in ben misafir kullan?c? olarak foruma girsem, ?eref bey ana forumu diye bir b?l?m oldu?undan haberim dahi olmayacak. Ana forumu g?remedi?im i?in de aktif bir forum olmad??? hissine kap?l?p ?ye olmaya gerek dahi g?rmeyece?im.

Admin?ler Ana Forum?da mutlaka konu ba?l?klar?n? misafir kullan?c?lar?n da g?rmesini sa?lamal?. ??eri?i okumak isteyenlere ise ?yelik ?art? getirilmeli. Bu sayede forum biraz daha canlanabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Taha Dorttepe
    yanıtladı
    Aslı Forum Kurulu 4 tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    1) Begen ozelligi.2) Adminlerin isimle yazmasi. Sonucta biz tc dahil veriyoruz buraya yazmak icin.3) Nopostlari kimin ve neden verdigini gormek. Mesela ben 6 ay nopost aldim ama kurallarda 6 ay ceza yok. Ayrica nedeni de belirtilmemis (kufur falan da etmedim). Hangi maddeden ve hangi yorumdan dolayi ceza aldigimi gormek isterim.
    1- Forum kurulu taraf?ndan kabul g?rmemi?tir.2- Forum y?neticilerinin ki?isel hesaplar? bulunmakta, forum kullan?c?lar? ile ayn? ?artlar? ta??maktad?r. 3- Birden fazla kural ihlalinin toplam? kadar no-post verilmi?tir. Y?neticilerin no-post nedeni belirtme zorunlulu?u yoktur.
    3 kadar sacma bir sey duymadim. Yani forum y?neticilerinin no-post nedeni belirtme zorunlulugu yoktur diye. Ben de defalarca no-post aldim. Bazilari k?f?rden, ki ayni baslikta benden agir k?f?r edenler ceza almamisti bile..Bazilari ise sebepsiz yere. Sebebini sorunca da cevap alamiyoruz. B?yle sacmalik olmamali. Mail yoluyla ulasmaya calisiyoruz, cevap gelmiyor.En son Ljajic?e "karaktersiz" dedigim icin 3 ay no-post almistim. 6 ay aldigim da olmustu. Ayni anda bikac ihlal nasil oluyorsa.Ben cogu cezanin keyfi verildigini d?s?n?yorum.Sadece deneme amacli bazi k?f?r edenleri cogu zaman umrumda olmamasina ragmen (eger Besiktas futbolcusuna veya hocasina k?f?r etmemisse) sikayet ettim, ceza aldiklarini hic g?rmedim.Bu cezalarin adil verildigine de inanmiyorum.Kasinin ?st?nde ben var tarzi cezai yaptirimlar uygulaniyor.

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    ?stek & ?neriler

Edit
    En son düzenleyen Atanur Mehmet Demir; 22-02-2020, 14:29.

Bir yorum yaz:

• Gökhan Özbaş
    yanıtladı
    Foruma karanl?k tema gelmesi m?mk?n m?d?r. Bu haliyle g?z yoruyor

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    Aslı Forum Kurulu 4 tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    1) Begen ozelligi.
    2) Adminlerin isimle yazmasi. Sonucta biz tc dahil veriyoruz buraya yazmak icin.
    3) Nopostlari kimin ve neden verdigini gormek. Mesela ben 6 ay nopost aldim ama kurallarda 6 ay ceza yok. Ayrica nedeni de belirtilmemis (kufur falan da etmedim). Hangi maddeden ve hangi yorumdan dolayi ceza aldigimi gormek isterim.
    1- Forum kurulu taraf?ndan kabul g?rmemi?tir.
    2- Forum y?neticilerinin ki?isel hesaplar? bulunmakta, forum kullan?c?lar? ile ayn? ?artlar? ta??maktad?r.
    3- Birden fazla kural ihlalinin toplam? kadar no-post verilmi?tir. Y?neticilerin no-post nedeni belirtme zorunlulu?u yoktur.
    Cevap icin tesekkur ederim.

3 hayirla ugurlanmisim

Bir yorum yaz:

• Forum Kurulu 4
    yanıtladı
    1) Begen ozelligi.
    2) Adminlerin isimle yazmasi. Sonucta biz tc dahil veriyoruz buraya yazmak icin.
    3) Nopostlari kimin ve neden verdigini gormek. Mesela ben 6 ay nopost aldim ama kurallarda 6 ay ceza yok. Ayrica nedeni de belirtilmemis (kufur falan da etmedim). Hangi maddeden ve hangi yorumdan dolayi ceza aldigimi gormek isterim.
    1- Forum kurulu taraf?ndan kabul g?rmemi?tir.
    2- Forum y?neticilerinin ki?isel hesaplar? bulunmakta, forum kullan?c?lar? ile ayn? ?artlar? ta??maktad?r.
    3- Birden fazla kural ihlalinin toplam? kadar no-post verilmi?tir. Y?neticilerin no-post nedeni belirtme zorunlulu?u yoktur.

Bir yorum yaz:

• Forum Kurulu 4
    yanıtladı
    Aslı Ali Bodak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Gunayd?n,daha ?nce bir ka? kere forum adm?nler?nden ?yeli?imin silinmesini rica ett?m ama olumlu ya da olumsuz d?n?? olmad?,art?k vakt?m yok,rica ed?yorum,uyel?k ve uyel?k b?lg?ler?m s?l?nsin
    Forum ?yeli?i silinmemektedir. ?steyen kullan?c?lar?n, s?resiz ihrac? verilmektedir.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X