Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İstek & Öneriler

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• root
    yanıtladı
    Mobil app teşting içliüğçö

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    Uygulama ne durumda ne zaman çıkacak?

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!!

Bir yorum yaz:

• Haluk Taha Cerezci
    yanıtladı
    ilahi siz yok musunuz siz (:

Bir yorum yaz:

• Akın Keske
    yanıtladı
    Turkce karakter sorunu var ve telefondan siteye girdigimde basliklara yazamiyorum. Yardimci olabilecek misiniz?

Bir yorum yaz:

• Şükrü Yılmaz
    yanıtladı
    Arkadaşlar bu Türkçe karakter sorununun sebebi nedir? Yani çözülemeyen bir sorun mu bu?

Bir yorum yaz:

• Samet Gumus
    yanıtladı
    Türkçe karakter sorunu nedeniyle ne yazdığımız anlaşılıyor ne de okuyabiliyoruz.

Bir yorum yaz:

• Sezgin Yesildal
    yanıtladı
    No post cezalarının süresi çok ağır. Aylarca no post yiyoruz sonrada zaten sezon bitiyor! Biraz daha kısaltılmasından yanayım.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuranın Allah belasını versin!
    En son düzenleyen Sezgin Yesildal; 26-04-2020, 16:02.

Bir yorum yaz:

• Berk Alaca
    yanıtladı
    Sohbet başlığı nöbet başlığı tarzı evde kaldığımız günlerde ilaç olur...

Bir yorum yaz:

• İbrahim Su
    yanıtladı
    Beşiktaş Tribünü Acil Sorunları başlığına yazmıştım , buraya da yapıştırayım. Naçizane bir öneri..

Şeref Bey Ana Forumu’nu görüntülemek için üye olup giriş yapmak gerekiyor. En azından misafir kullancılar ana foruma girip konu başlıklarını görmeli, içeriklerini göremeseler dahi.

Örneğin ben misafir kullanıcı olarak foruma girsem, şeref bey ana forumu diye bir bölüm olduğundan haberim dahi olmayacak. Ana forumu göremediğim için de aktif bir forum olmadığı hissine kapılıp üye olmaya gerek dahi görmeyeceğim.

Admin’ler Ana Forum’da mutlaka konu başlıklarını misafir kullanıcıların da görmesini sağlamalı. İçeriği okumak isteyenlere ise üyelik şartı getirilmeli. Bu sayede forum biraz daha canlanabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir yorum yaz:

• Taha Dorttepe
    yanıtladı
    Aslı Forum Kurulu 4 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    1) Begen ozelligi.2) Adminlerin isimle yazmasi. Sonucta biz tc dahil veriyoruz buraya yazmak icin.3) Nopostlari kimin ve neden verdigini gormek. Mesela ben 6 ay nopost aldim ama kurallarda 6 ay ceza yok. Ayrica nedeni de belirtilmemis (kufur falan da etmedim). Hangi maddeden ve hangi yorumdan dolayi ceza aldigimi gormek isterim.
    1- Forum kurulu tarafından kabul görmemiştir.2- Forum yöneticilerinin kişisel hesapları bulunmakta, forum kullanıcıları ile aynı şartları taşımaktadır. 3- Birden fazla kural ihlalinin toplamı kadar no-post verilmiştir. Yöneticilerin no-post nedeni belirtme zorunluluğu yoktur.
    3 kadar sacma bir sey duymadim. Yani forum yöneticilerinin no-post nedeni belirtme zorunlulugu yoktur diye. Ben de defalarca no-post aldim. Bazilari küfürden, ki ayni baslikta benden agir küfür edenler ceza almamisti bile..Bazilari ise sebepsiz yere. Sebebini sorunca da cevap alamiyoruz. Böyle sacmalik olmamali. Mail yoluyla ulasmaya calisiyoruz, cevap gelmiyor.En son Ljajic´e "karaktersiz" dedigim icin 3 ay no-post almistim. 6 ay aldigim da olmustu. Ayni anda bikac ihlal nasil oluyorsa.Ben cogu cezanin keyfi verildigini düsünüyorum.Sadece deneme amacli bazi küfür edenleri cogu zaman umrumda olmamasina ragmen (eger Besiktas futbolcusuna veya hocasina küfür etmemisse) sikayet ettim, ceza aldiklarini hic görmedim.Bu cezalarin adil verildigine de inanmiyorum.Kasinin üstünde ben var tarzi cezai yaptirimlar uygulaniyor.

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    İstek & Öneriler

Edit
    En son düzenleyen Atanur Mehmet Demir; 22-02-2020, 13:29.

Bir yorum yaz:

• Gökhan Özbaş
    yanıtladı
    Foruma karanlık tema gelmesi mümkün müdür. Bu haliyle göz yoruyor

Bir yorum yaz:

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    Aslı Forum Kurulu 4 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    1) Begen ozelligi.
    2) Adminlerin isimle yazmasi. Sonucta biz tc dahil veriyoruz buraya yazmak icin.
    3) Nopostlari kimin ve neden verdigini gormek. Mesela ben 6 ay nopost aldim ama kurallarda 6 ay ceza yok. Ayrica nedeni de belirtilmemis (kufur falan da etmedim). Hangi maddeden ve hangi yorumdan dolayi ceza aldigimi gormek isterim.
    1- Forum kurulu tarafından kabul görmemiştir.
    2- Forum yöneticilerinin kişisel hesapları bulunmakta, forum kullanıcıları ile aynı şartları taşımaktadır.
    3- Birden fazla kural ihlalinin toplamı kadar no-post verilmiştir. Yöneticilerin no-post nedeni belirtme zorunluluğu yoktur.
    Cevap icin tesekkur ederim.

3 hayirla ugurlanmisim

Bir yorum yaz:

• Forum Kurulu 4
    yanıtladı
    1) Begen ozelligi.
    2) Adminlerin isimle yazmasi. Sonucta biz tc dahil veriyoruz buraya yazmak icin.
    3) Nopostlari kimin ve neden verdigini gormek. Mesela ben 6 ay nopost aldim ama kurallarda 6 ay ceza yok. Ayrica nedeni de belirtilmemis (kufur falan da etmedim). Hangi maddeden ve hangi yorumdan dolayi ceza aldigimi gormek isterim.
    1- Forum kurulu tarafından kabul görmemiştir.
    2- Forum yöneticilerinin kişisel hesapları bulunmakta, forum kullanıcıları ile aynı şartları taşımaktadır.
    3- Birden fazla kural ihlalinin toplamı kadar no-post verilmiştir. Yöneticilerin no-post nedeni belirtme zorunluluğu yoktur.

Bir yorum yaz:

• Forum Kurulu 4
    yanıtladı
    Aslı Ali Bodak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Gunaydın,daha önce bir kaç kere forum admınlerınden üyeliğimin silinmesini rica ettım ama olumlu ya da olumsuz dönüş olmadı,artık vaktım yok,rica edıyorum,uyelık ve uyelık bılgılerım sılınsin
    Forum üyeliği silinmemektedir. İsteyen kullanıcıların, süresiz ihracı verilmektedir.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X