Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

İstek & Öneriler

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Atanur Mehmet Demir
    yanıtladı
    1) Begen ozelligi.
    2) Adminlerin isimle yazmasi. Sonucta biz tc dahil veriyoruz buraya yazmak icin.
    3) Nopostlari kimin ve neden verdigini gormek. Mesela ben 6 ay nopost aldim ama kurallarda 6 ay ceza yok. Ayrica nedeni de belirtilmemis (kufur falan da etmedim). Hangi maddeden ve hangi yorumdan dolayi ceza aldigimi gormek isterim.

Bir yorum yaz:

• Ali Bodak
    yanıtladı
    Gunayd?n,daha ?nce bir ka? kere forum adm?nler?nden ?yeli?imin silinmesini rica ett?m ama olumlu ya da olumsuz d?n?? olmad?,art?k vakt?m yok,rica ed?yorum,uyel?k ve uyel?k b?lg?ler?m s?l?nsin

Bir yorum yaz:

• Samet Sevim
    yanıtladı
    Ma? ba?l?klar?na bilet fiyatlar?n?n oldu?u konu link olarak eklenirse veya ma? ba?l?klar?na ayr?ca bilet fiyatlar? belirtilirse iyi olur.
    Tek bir ba?l?kta t?m bilgilere ula?mak ?ok daha iyi olur.

Bir yorum yaz:

• Murat Alikoc
    yanıtladı
    instagram linkini de?i?tirmeniz laz?m ?u anki link:https://www.instagram.com/forzabesiktasofficial/

Bir yorum yaz:

• Do?an M?h
    yanıtladı
    merhaba kolay gelsin
    Alen abinin yazd??? 2002 ve daha sonras? eski forzadaki yaz?lar?n? yazarlar b?l?m?nde payla?sak s?k?nt? olur mu ?
    yeni nesil arkada?lar?n onlar? okumas?n? ?ok istiyorum
    En son düzenleyen Do?an M?h; 18-08-2018, 15:08.

Bir yorum yaz:

• Tayfun Yazgan
    yanıtladı
    Eski kullan?c? bilgilerimi unutmamdan dolay? ve ?ifre yenileme k?sm? ?al??mad??? i?in aylard?r foruma giri? yapam?yordum.

Bir umutla bu sabah yeniden denedim ve yeni kullan?c? bilgilerim mailime geldi.

Sorun nihayet ??z?lm??, Forzaya yeniden giri? yapabildi?im i?in mutluyum. Forza y?netimine kolayl?klar dilerim.

Bir g?n de?il, Her g?n ?anl? BE??KTA? !

Bir yorum yaz:

• Samet Yuksek
    yanıtladı
    Aslı Doruk Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?ifremi unuttum ben de. Yan?mda laptop olmay?nca telefondan giremiyorum. Bir araba mail att?m cevap yok. Niye ilgilenilmiyor anlayam?yorum. Bu kadar m? zor?
    1 haftad?r her g?n mail atmama ra?men hala ?ifre g?nderilmedi?i i?in ?ok te?ekk?r ediyorum.
    Ben de ayn? dertten muzdaribim. Adminler sa?olsun hi? ilgilenmiyor. Hepsi ?l? taklidinde

Bir yorum yaz:

• Doruk Ilhan
    yanıtladı
    ?ifremi unuttum ben de. Yan?mda laptop olmay?nca telefondan giremiyorum. Bir araba mail att?m cevap yok. Niye ilgilenilmiyor anlayam?yorum. Bu kadar m? zor?
    1 haftad?r her g?n mail atmama ra?men hala ?ifre g?nderilmedi?i i?in ?ok te?ekk?r ediyorum.

Bir yorum yaz:

• Ülker Uysal
    yanıtladı
    Transfer nobet? basl?g? g?b? basl?k devaml? olmal?. D?rekt muhabbete ortak oluyorsun bu sek?lde .guncel An?da yakal?yorsun.

Bir yorum yaz:

• Doruk Ilhan
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Mehmet Ali Bulut
    yanıtladı
    ?zel mesaj kimseye atmad?g?m halde klas?r dolu bo?alt?yorum ama yinede ?zel mesaj kutusu silinmiyor nas?l d?zelte biliriz

Bir yorum yaz:

• Samet Yuksek
    yanıtladı
    Ben de ?ifremi unuttum. Telefonda kay?tl? ama bilgisayardan giremiyorum. Admin?e ge?en hafta hem mail hem de ?zel mesaj att?m sa?olsun hi? ilgilenmedi. Bir de buradan yazay?m dedim ?stteki arkada?lar gibi belki yard?mc? olan ??kar.

Bir yorum yaz:

• Gokhan Ozdes
    yanıtladı
    af ??ks?n... aylard?r banl? kullan?c?lar geri d?ns?n... transfer konusu bile ilerlemiyor...

Bir yorum yaz:

• İbrahim İnözü
    yanıtladı
    ?ifremi unuttum. ?ifre yenileme maili de bir t?rl? gelmiyor. Yard?mc? olabilir misiniz?

Bir yorum yaz:

• Arda Candar
    yanıtladı
    Sayin forum yonetimi, tezahurat onerim var destek kisminiza mail atmistim olumlu olumsuz donus olmadi, bana ulasmaniz mumkun mu?

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X