Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Karab?kspor Ma??n Adam?: RYAN BABEL

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ebuzer Çevik
    yanıtladı
    Ma??n ba??ndan sonuna kadar s?reklili?ini koruyan, hep ma? i?inde kalan, h?rsl? oynayan tek oyuncuydu Tolgay. Ondan sonra da Pepe, O?uzhan, Negredo ve Babel geliyor.

Bir yorum yaz:

• Cem Ermis
    yanıtladı
    Mitrovi? mi 10 ki?i kalm???z girer girmez bide 1-0 yenik duruma d???r?yordu

Pepe varken ma?ta mitrovi? nas?l ma??n y?ld?z? oluyor

Ma??n y?ld?z? net dany

Bir yorum yaz:

• Huseyin Karakoc
    yanıtladı
    Pepe

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Mustafa Birin
    yanıtladı
    o kral i?i asisti bir tek O?uzhan yapabilirdi . hani bazen deriz ya izlerken; ?uraya at, ?urda bo?,??yle yap filan diye.. eminim o asistte kimsenin akl?na gelmemi?tir O?uzhan?n yapt???

Bir yorum yaz:

• Ahmet Gunes
    yanıtladı
    Ma??n y?ld?z? Babel'dir. Tolgay'? da be?endim bug?n temiz top oynad?..

Bir yorum yaz:

• Talha Karanfiler
    yanıtladı
    Babel hem ma??n gol?n? att? hemde ikili m?cadelelerde en sa?lam oyuncumuzdu. Fizik durumu en iyi oyuncumuz babel.

Bir yorum yaz:

• Fevzi Uzel
    yanıtladı
    pepe

Bir yorum yaz:

• Akın.Ekşi
    yanıtladı
    Kesinlikle mitrovic, cunku mitrovici kazandigimiz mac bu mac oldu.

Bir yorum yaz:

• Halil Umut Eyaz
    yanıtladı
    Ma??n adam? yoktu. ?lla birini se?ecek olursak Negredo derim, 3 tane asisti yendi adam?n. Penalt?y? da kullansa golle kapatacakt? ma??.

Bir yorum yaz:

• Ahmet Elmas
    yanıtladı
    Mitrovi? derken ?

Bir yorum yaz:

• Mustafa Bilgi?
    yanıtladı
    Babel

Bir yorum yaz:

• Mehmet Erhan
    yanıtladı
    Fabricio diyorum. ?pten ald? son anlarda. 2. s?rada da Babel geliyor benim i?in. Att??? gol d???nda da be?endim.

Bir yorum yaz:

• Burak U?ur
    yanıtladı
    Asl?nda palab?y?ka yapt??? omuz darbesiyle Q7 de olabilir ma??n adam?, ma? i?inde sinirden ?ok e?lenemedim ama ?imdi pozisyonu s?rekli izleyip g?l?yorum.

Bir yorum yaz:

• Cihan Yaman
    yanıtladı
    Biraz skora g?re oylar verilmi?.K?rm?z? karta kadar Babel hi? iyi oynamad?.?ok etkisizdi oyun i?inde.Oyundan ??kmas? bile gerekirdi.Topu aya??na ald???nda ?ok top tuttu maalesef h?zl? oynayamad? hi?.Gol? att?ktan sonra bu ?zelli?i i?e yarad?.Ama totalde ma??n en iyisi olmay? haketmiyor gol? de atmas?na ra?men

Bir yorum yaz:

• Burak U?ur
    yanıtladı
    Tak?m ?ok k?zd?rd? beni bu ma?ta bo?una zora soktu ma??, Negredo ma??n adam? olacakt? ve moralmen kuvvetlenecekti, tak?m bunu bir nevi engelledi. Oziye de k?zg?n?m Negredo atmal?yd? penalt?y?. Talisca da 3 asistini yedi adam?n.Talisca Negredo bir uyum yakalasa birbirlerine ?ok gol att?r?rlar da Talisca o seviyeye gelmedi hen?z. Ma??n y?ld?z?na Negredo diyece?im 2. s?raya ise Fabriyi koyuyorum.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X