Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Be?ikta? - Konyaspor Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• G?rkem ?ndersev
    yanıtladı
    Aslı Serhan Ozdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Geleneksel ankete ho?geldiniz, herkes m?kemmeldi genel olarak oras? ayr?.
    Talisca [emoji6]

HUAWEI KII-L21 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Ozan Omrak
    yanıtladı
    bence %100 Babel
    a??l??? yap?p rahatlatt?, top ta??d?, ?al?m att?, asist yapt?, uzaktan ?ut ?ekti, pas oyununu oynad?, pres yapt?, defansa geldi, hava toplar?n? ald?, yani yap?labilecek her ?eyi yapt? adam
    sonra Q7 dir
    sonra Cenk
    bunlar? s?ras?yla o?uzhan-atiba-g?n?l taki eder 3 ? e ayn? orandad?r.

Bir yorum yaz:

• Erman Atmaca
    yanıtladı
    Genel olarak O?uzhan'? ?ok ele?tirmeme ra?men bu ma?ta kendisine oy verdim valla.
    ?ok be?endim helal olsun.

Bir yorum yaz:

• Orhan Baladin
    yanıtladı
    Hepsi cok iyiydi ama birisi durmadi gitti geldi , oguzhan

Bir yorum yaz:

• Ismail.Kaya.
    yanıtladı
    bence Quaresma.. yapt?g? 2 asist ile ma?a damga vurdu, o Cenk att?g? orta muhtesemdir ger?ekten.. bildigin Cenk e carpt?rararak gol att? reyiz co?kulu oyunu begendim

Bir yorum yaz:

• Mehmet Ali Tuna
    yanıtladı
    Bence babel di ya.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Ahmet Elmas
    yanıtladı
    Tali?ka d???nda herkes iyiydi ama Cenk ?ok iyiydi Babel de. Ben Babele verdim ama Q7 de ?ok iyiydi O?uzhan da

Bir yorum yaz:

• Kadir Esmeray
    yanıtladı
    ma??n adam? o?uzhan dedim ama Quaresma bu senenin en iyi futbolunu oynad?, Babel beklentileri kar??layacak gibi duruyor ?ok h?zl? ??k?yor ve pas al??veri?i ?ok iyi, atiba ayn? bize yapt?klar? normal gelmeye ba?lad?, sakatlanm?? dediler tabi inanmad?k pas hatalar?n?n yaz?l?msal oldu?unu d???n?yorum, bi iki kodla d?zeltilebilir.

Bir yorum yaz:

• Resul G?kda?
    yanıtladı
    G?khan G?n?l bence geldiginden buyana en iyi macini oynadi. Q7 hirsi Aldi g?t?rd? takimi, Babel in uyumu ve tren gibi gidisi...
    Cenk golc?l?g?n?
    Fabri rahat ve cool

Bir yorum yaz:

• Bar?? Topakta?
    yanıtladı
    Tak?mda ADAM ?ok. Ma?a indirgememeli. D?n hepsi y?rekten oynad?. 11 tane ma??n adam? vard? d?n, Talisca haricinde s?r?tan birini g?rmedim ben

Bir yorum yaz:

• Bekir Koray Aksoy
    yanıtladı
    se?imin zor oldu?u ma? ama O?uzhan ?ok b?y?k oynad? bu ma?ta arkada?, ne pas hatas? var ne yorulmak var, oyunun iki y?n?nde de s?rekli kamerada, gol pas? gol co?ku tam bir kaptand? bug?n. bizim en az 20 milyon dedi?imiz O?uzhan sahadayd?...

Bir yorum yaz:

• Çağatay Demirağ
    yanıtladı
    Oyumu G?khana verdim.

Babel s?perdi , quaresma ve oguzhan da istedi?imiz bekledi?imiz oyunlar ortaya koydular.

Bir yorum yaz:

• Ayberk Akbulut
    yanıtladı
    B?t?n tak?m ma??n adam?. Herhalde son 10 y?l?n en iyi h?cum performans?yd?. Hem de Konyaspor gibi bir tak?ma kar??.

Bir yorum yaz:

• Mustafa Bilgi?
    yanıtladı
    Bir oyuncu tak?ma yeni gelmi? ve oynad??? ilk ma?tan itibaren adapte olmu? sorumluluk alm?? ve giderek iyi daha iyi oynamaya ba?lam??..
    bu ?nemli bir detayd?r..bir gol bir asist ile 9 puanl?k oynayan Babel birincili?i payla?an ilk oyuncudur..

Bir tak?m?n b?t?n? iyi oynam?? ise o tak?m?n?n oyun kurucusu ?ok iyi oynam?? demektir..?stelik bir de gol atm??.. 9 puan ile birincili?i payla?an di?er oyuncu Ozi'dir..

Cenk'in golleri iyi oyunu k?s?r..biri penalt?..kafa gol? g?zel..d?nerek att??? gol g?zel ama oradaki do?ru tercih o topu Tali?ca'n?n ?n?ne b?rakmakt?..o gol olmasayd? ve sonucu etkileyen bir pozisyon olsayd? o pas? vermedi diye k?yamet kopard?..Cenk 8,5 puan ile ikinci s?raya oturdu bende..Q7 de 8,25 puanla ???nc? s?ray? ald?..tak?m oyunu 9.. hoca 9,5 paun..

GG,Adriano,Atiba,Fabri,Marcelo sekizer puanl?k

Tosi? 7 puanl?k oyun performans? g?stermi?lerdir..
    En son düzenleyen Mustafa Bilgi?; 01-02-2017, 00:05.

Bir yorum yaz:

• Burak Inan
    yanıtladı
    ricardo/cenk tabi ikisi ?ne ??kt? ama g?khan g?n?l'e de ayr? bi parantez a?mak laz?m. ?ok be?endim bug?n

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X