Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Beşiktaş - Karabük Maçın Adamı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sadettin Ferruh Taşçı
    yanıtladı
    inler tabi ki

Bir yorum yaz:

• Tunc Baltali
    yanıtladı
    yukarıda yazdıgınız durumlara ek olarak gökhan ve caner maçın hemen ardından doping kontrolüne girmişler. içeri girdikten sonra tekrar çıkmamalarının sebebi oymuş. ha bu arada 3lü çektirmemesini gayet mantıklı karşıladıgım gibi geldigi ilk gün doğuştan Beşiktaşlıyım diyenlere bu tavrı tercih ediyorum.

Bir yorum yaz:

• Yuksel Kocak
    yanıtladı
    Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    caner'e neden 3lü çektirme gayreti var onu anlamış değilim.Adam senelerce fb de oynamış belli ki istemiyor ki bana görede gayet normal bütün takım değiştiren futbolcularda olması gereken bir davranış kaç sene oynamışsın bir takımda saygın olmalı ,normal olmayan sürekli ondan bunu beklemek.
    Haklısınız..Topcunun görevi sahada çıkıp sonuna kadar mücadele etmek...Çıkıp bu gün bize yarın başka bir kulübe şaklabanlık yapmak değil...Caner çok iyi bir topcu ve aynı zamanda çok karakterli bir kişi..Zira adam gerçekte Fenerbahçeli olduğunu yıllar önce söylemiş ve biz bunu biliyoruz,buna rağmen bize gelince Ben dogduğumdan beri Beşiktaşlıydım deseydi dahamı iyi olacaktı..

Bir yorum yaz:

• Tufan Tokadcı
    yanıtladı
    Aslı Neset Ural tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Halil Ozyildirim tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    ya şu caner üçlü olayını kim uydurdu? hani maça gitmesek inandıracaksınız.. kuzey olarak biz fabri dedik başka birşey demedik ama üçlüyü Adriano çektirdi..

maçın adamı da tartışmasız Gökhan İnler'di..
    Neden yalan olsun.Caner gelmeyince yeni açık tarafında ıslık oldu.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben kuzeyde yani yeni açıktaydım Caner diye bağırmadık Fabri diye bağırdık üçlü için ayrıca takım topu topu 9 kişi geldi zaten, fanatik haberiyle iş yapmayın gözünüzü seveyim..
    Yok siz Fabri diye bağırdınız ama çoğunluk Caner diye bağırdı abi,biz de maçtaydık.
    Bana göre bağırmak yanlış Caner iyi ki gelmedi,pek sevmem Caner'i ama bu konuda destekliyorum.
    Ne o yüz göz olmalar falan ? Ya da niye babasının hayrına oynuyormuş gibi davranıyoruz ? Aynı şeyi Egemen'de de yaptık.
    Her iyi oynayan futbolcuya özel futbolcu muamelesi yapıp,belli kalıplara sokma uğraşına girmeyelim,oldukça samimiyetsiz.

Bir yorum yaz:

• Göktuğ Durmaz
    yanıtladı
    Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    caner'e neden 3lü çektirme gayreti var onu anlamış değilim.Adam senelerce fb de oynamış belli ki istemiyor ki bana görede gayet normal bütün takım değiştiren futbolcularda olması gereken bir davranış kaç sene oynamışsın bir takımda saygın olmalı ,normal olmayan sürekli ondan bunu beklemek.
    Aynen öyle. Kartal işareti yapmadiginda da takdir ettim dün gelmeyince de. Zamanla olur hepsi, adamdan riyakarlik beklemeye gerek yok. Birgün içinden gelince yapar hepsini.

Bir yorum yaz:

• Bugra Kaan Erdem
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Ertan Sarıkaya
    yanıtladı
    Candaş Tolga Işık açıkladı Caner ve İnler doping kontrolüne seçildikleri için hemen içeri gittiler dedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Esref Cankut Erkilet
    yanıtladı
    İncir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden kriz yaratmakta üstümüze yok yemin ediyorum.

Bir yorum yaz:

• Taha Dorttepe
    yanıtladı
    3'lüye çağıranlarda hata. Gereksiz.

Bir yorum yaz:

• Yuksel Kocak
    yanıtladı
    Aslı Kerem Buyan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Gökhan Özbaş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Macin en iyisi degil macin en kotusunun anketi yapilmaliydi. Taraftarin 3lü cektir teklifini geri ceviren caner macin en kötü hareketini yapmis oldu
    forumda her konu altında caner'e sallamaktan başka işin gücün yok mu senin ?
    Benim Beşiktaş'tan başka işim yok. Senin varsa bilemem
    Kerem bey arkadaş sanaCaner'e sallamaktan başka işin yokmu diyor...sen benim işim Beşiktaş diyorsun...Bencede Beşiktaş'ın menfaatini düşünen Caner'e sallamak yerine onunda bu takımın bir parcası olduğunu görür ve ona göre hareket eder...Kaldıki topcunun görevi taraftar istedi diye 3'lü çektirmek değildir...Onun görevi o formayı sonuna kadar terlermek ve elinden geldiğince o sahada mücade etmektir ve bunuda Caner herzaman yapmıştır ve inanıyorumki bizdede en iyi biçimde yapacaktır...

Bir yorum yaz:

• Türker Güngör
    yanıtladı
    Caner ne olursa olsun Beşiktaşın topçusu. Eften püften sebeplerle buraya olumsuz şeyler yazmanın alemi yok. Ve adam çıkıp topunu oynuyorsa varsın 3 lü çektirmesin.

Bir yorum yaz:

• Sefer Ünüvar
    yanıtladı
    İnler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Kerem Buyan
    yanıtladı
    Tlf numarini yaz whatsapptan gondereyim . Caner cagrilmis mi cagrilmamis mi
    ya şu caner üçlü olayını kim uydurdu? hani maça gitmesek inandıracaksınız.. kuzey olarak biz fabri dedik başka birşey demedik ama üçlüyü Adriano çektirdi..

maçın adamı da tartışmasız Gökhan İnler'di..
    Telefon numarani yaz abicim. Whatsapptan gondereyim videosunu sana

Bir yorum yaz:

• Kerem Buyan
    yanıtladı
    Tlf numarini yaz whatsapptan gondereyim . Caner cagrilmis mi cagrilmamis mi

Bir yorum yaz:

• Kerem Buyan
    yanıtladı
    Aslı Gökhan Özbaş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Macin en iyisi degil macin en kotusunun anketi yapilmaliydi. Taraftarin 3lü cektir teklifini geri ceviren caner macin en kötü hareketini yapmis oldu
    forumda her konu altında caner'e sallamaktan başka işin gücün yok mu senin ?
    Benim Beşiktaş'tan başka işim yok. Senin varsa bilemem

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X