Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Be?ikta? - Karab?k Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sadettin Ferruh Ta???
    yanıtladı
    inler tabi ki

Bir yorum yaz:

• Tunc Baltali
    yanıtladı
    yukar?da yazd?g?n?z durumlara ek olarak g?khan ve caner ma??n hemen ard?ndan doping kontrol?ne girmi?ler. i?eri girdikten sonra tekrar ??kmamalar?n?n sebebi oymu?. ha bu arada 3l? ?ektirmemesini gayet mant?kl? kar??lad?g?m gibi geldigi ilk g?n do?u?tan Be?ikta?l?y?m diyenlere bu tavr? tercih ediyorum.

Bir yorum yaz:

• Yuksel Kocak
    yanıtladı
    Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    caner'e neden 3l? ?ektirme gayreti var onu anlam?? de?ilim.Adam senelerce fb de oynam?? belli ki istemiyor ki bana g?rede gayet normal b?t?n tak?m de?i?tiren futbolcularda olmas? gereken bir davran?? ka? sene oynam??s?n bir tak?mda sayg?n olmal? ,normal olmayan s?rekli ondan bunu beklemek.
    Hakl?s?n?z..Topcunun g?revi sahada ??k?p sonuna kadar m?cadele etmek...??k?p bu g?n bize yar?n ba?ka bir kul?be ?aklabanl?k yapmak de?il...Caner ?ok iyi bir topcu ve ayn? zamanda ?ok karakterli bir ki?i..Zira adam ger?ekte Fenerbah?eli oldu?unu y?llar ?nce s?ylemi? ve biz bunu biliyoruz,buna ra?men bize gelince Ben dogdu?umdan beri Be?ikta?l?yd?m deseydi daham? iyi olacakt?..

Bir yorum yaz:

• Tufan Tokadci
    yanıtladı
    Aslı Neset Ural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ya ?u caner ??l? olay?n? kim uydurdu? hani ma?a gitmesek inand?racaks?n?z.. kuzey olarak biz fabri dedik ba?ka bir?ey demedik ama ??l?y? Adriano ?ektirdi..

ma??n adam? da tart??mas?z G?khan ?nler'di..
    Neden yalan olsun.Caner gelmeyince yeni a??k taraf?nda ?sl?k oldu.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    ben kuzeyde yani yeni a??ktayd?m Caner diye ba??rmad?k Fabri diye ba??rd?k ??l? i?in ayr?ca tak?m topu topu 9 ki?i geldi zaten, fanatik haberiyle i? yapmay?n g?z?n?z? seveyim..
    Yok siz Fabri diye ba??rd?n?z ama ?o?unluk Caner diye ba??rd? abi,biz de ma?tayd?k.
    Bana g?re ba??rmak yanl?? Caner iyi ki gelmedi,pek sevmem Caner'i ama bu konuda destekliyorum.
    Ne o y?z g?z olmalar falan ? Ya da niye babas?n?n hayr?na oynuyormu? gibi davran?yoruz ? Ayn? ?eyi Egemen'de de yapt?k.
    Her iyi oynayan futbolcuya ?zel futbolcu muamelesi yap?p,belli kal?plara sokma u?ra??na girmeyelim,olduk?a samimiyetsiz.

Bir yorum yaz:

• G?ktu? Durmaz
    yanıtladı
    Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    caner'e neden 3l? ?ektirme gayreti var onu anlam?? de?ilim.Adam senelerce fb de oynam?? belli ki istemiyor ki bana g?rede gayet normal b?t?n tak?m de?i?tiren futbolcularda olmas? gereken bir davran?? ka? sene oynam??s?n bir tak?mda sayg?n olmal? ,normal olmayan s?rekli ondan bunu beklemek.
    Aynen ?yle. Kartal i?areti yapmadiginda da takdir ettim d?n gelmeyince de. Zamanla olur hepsi, adamdan riyakarlik beklemeye gerek yok. Birg?n i?inden gelince yapar hepsini.

Bir yorum yaz:

• Bugra Kaan Erdem
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Ertan Sarıkaya
    yanıtladı
    Canda? Tolga I??k a??klad? Caner ve ?nler doping kontrol?ne se?ildikleri i?in hemen i?eri gittiler dedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Esref Cankut Erkilet
    yanıtladı
    ?ncir ?ekirde?ini doldurmayacak ?eylerden kriz yaratmakta ?st?m?ze yok yemin ediyorum.

Bir yorum yaz:

• Taha Dorttepe
    yanıtladı
    3'l?ye ?a??ranlarda hata. Gereksiz.

Bir yorum yaz:

• Yuksel Kocak
    yanıtladı
    Aslı Kerem Buyan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Macin en iyisi degil macin en kotusunun anketi yapilmaliydi. Taraftarin 3l? cektir teklifini geri ceviren caner macin en k?t? hareketini yapmis oldu
    forumda her konu alt?nda caner'e sallamaktan ba?ka i?in g?c?n yok mu senin ?
    Benim Be?ikta?'tan ba?ka i?im yok. Senin varsa bilemem
    Kerem bey arkada? sanaCaner'e sallamaktan ba?ka i?in yokmu diyor...sen benim i?im Be?ikta? diyorsun...Bencede Be?ikta?'?n menfaatini d???nen Caner'e sallamak yerine onunda bu tak?m?n bir parcas? oldu?unu g?r?r ve ona g?re hareket eder...Kald?ki topcunun g?revi taraftar istedi diye 3'l? ?ektirmek de?ildir...Onun g?revi o formay? sonuna kadar terlermek ve elinden geldi?ince o sahada m?cade etmektir ve bunuda Caner herzaman yapm??t?r ve inan?yorumki bizdede en iyi bi?imde yapacakt?r...

Bir yorum yaz:

• T?rker G?ng?r
    yanıtladı
    Caner ne olursa olsun Be?ikta??n top?usu. Eften p?ften sebeplerle buraya olumsuz ?eyler yazman?n alemi yok. Ve adam ??k?p topunu oynuyorsa vars?n 3 l? ?ektirmesin.

Bir yorum yaz:

• Sefer Ünüvar
    yanıtladı
    ?nler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Kerem Buyan
    yanıtladı
    Tlf numarini yaz whatsapptan gondereyim . Caner cagrilmis mi cagrilmamis mi
    ya ?u caner ??l? olay?n? kim uydurdu? hani ma?a gitmesek inand?racaks?n?z.. kuzey olarak biz fabri dedik ba?ka bir?ey demedik ama ??l?y? Adriano ?ektirdi..

ma??n adam? da tart??mas?z G?khan ?nler'di..
    Telefon numarani yaz abicim. Whatsapptan gondereyim videosunu sana

Bir yorum yaz:

• Kerem Buyan
    yanıtladı
    Tlf numarini yaz whatsapptan gondereyim . Caner cagrilmis mi cagrilmamis mi

Bir yorum yaz:

• Kerem Buyan
    yanıtladı
    Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Macin en iyisi degil macin en kotusunun anketi yapilmaliydi. Taraftarin 3l? cektir teklifini geri ceviren caner macin en k?t? hareketini yapmis oldu
    forumda her konu alt?nda caner'e sallamaktan ba?ka i?in g?c?n yok mu senin ?
    Benim Be?ikta?'tan ba?ka i?im yok. Senin varsa bilemem

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X