Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?aykur Rizespor - BE??KTA? Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Metin Yılmaz
    yanıtladı
    1)J.E.Sosa
    2)Tolga

Bir yorum yaz:

• Can Utkan ?ener
    yanıtladı
    Sosa, Atiba, Tolga...

Sosa ma? alan adam gibi adam, baz? ma?larda d??se bile ger?ekden harika bi oyuncu.

Atiba benim bu tak?mda en be?endim oyuncu, tak?m? toparlayan adam, d?n ma?? izlerken farkettim, herkesi de y?nlendiyor, orta saha ?izgisinin gerisinde lider Atiba.

Tolga son zamanlar da baya toparland?, penalt?y? kurtarmas?, ve hemen yerden kalk?p topa almas?, refleksleri her ?eyi ile ?imdiye kadar ki en iyi Tolga. Uzun zamand?r ilk defa ma? ald?ran kaleci oldu, umar?m devam? gelir. Lig tvde T?merin dedi?i gibi Sambade ile 1000 civar ?al??ma antreman yapt?ysa sonu?lar?n? alm?? tebrik etmek laz?m. Boyko ayn? ?al??may? yaparsa ?ok daha iyi bir kaleci olur, ?u an daha ?ok ?al??anda forma.

Kerim diyen ?ok oldu?u i?in s?l?yorum, Kerim de bir kuma? var evet, ama oyunu kafas? yukar? da oynamas? laz?m, ben d?n yine de ?ok be?enmedim Kerimi, ama biraz oynamas? laz?m, ma? oynat?rsa ?enol hoca, iyi bir kanat oyuncusu daha kazanm?? oluruz.

Bir yorum yaz:

• Noyan Hacıpaşaoğlu
    yanıtladı
    Gomez 1-2 ma? oyuna sonradan girmeli.

Bir yorum yaz:

• Ahmet.Yildiz
    yanıtladı
    Sosa'ya verdik oyumuzu.

Olcay kendi hesab? ve kuzeninkinden atm?? 2 tane kendine.

Bir yorum yaz:

• G?kay G?kdo?an
    yanıtladı
    Net sosa.

Bir yorum yaz:

• Ilker Arslan
    yanıtladı
    Sosa tek ba??na ald? ma?? resmen olcay ve gomez e kar??. Hemen arkas?nda kerim ve s?ylemesi zor olsa da tolga

Sent from my iPad using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Yemliha Engin Tun?
    yanıtladı
    A??k ara olmasa da Sosa ma??n y?ld?z?yd?.. "S?rklase etti" derler ya, o k?vamda top oynad?..

Kerim ise ilk yar? performans?yla "Hocam Allah a?k?na Olcay'? oynatma art?k" der gibiydi

Tolga da harika i?ler yapt?.. Kurtard??? penalt?y? "k?yamet alameti" olarak yorumluyorum..

Bir yorum yaz:

• Uğur Ilgın
    yanıtladı
    Kerim dedim ben. Uzun zaman yedekte bekleyip, ligin 25. haftas?nda daha ilk defa ilk 11 de ??kmas?na ra?men her hafta 90 dk oynayan oyuncu gibi profesyonelce ve harika bir futbol oynad?.

Bir yorum yaz:

• Gökhan Yıldırım
    yanıtladı
    Sosa ve garip ama gercek Tolga

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Zeki Kutun
    yanıtladı
    Tolga' da acayip bir h?rs vard?. ?n?allah k?t? g?nleri geri de b?rak?r da ?u ?ampiyonlu?u bize getirenlerin ba??nda olur. Seneye bakar?z duruma g?re.

Bir yorum yaz:

• Cemil Dasdelen
    yanıtladı
    trib?ne d?nen taraftar? unutmay?n. Harika bir deplasman trib?n? vard? bug?n..

Bir yorum yaz:

• Yusuf Bulgaz
    yanıtladı
    Kerim + Sosa + Tolga

Bir yorum yaz:

• Mustafa Akbal
    yanıtladı
    Tolga

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Hilmi ?stanbul
    yanıtladı
    Sosa

Bir yorum yaz:

• Yi?it Gelir
    yanıtladı
    Olcay'?n forumda hesab? var + Multisi mi var?

Ben Sosa'ya verdim oyumu. Tolga'y? da be?endim a??k?as?. 2 Y?l bizi mahvetti, ?imdi zirveye Ta?? Tolga.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X