Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

BEŞİKTAŞIMIZ - Gaziantepspor Maçın Adamı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tolga o topları çıkarmasa üç gol içerideydi..sonrasını düşemiyorum bile..Maçın adamı değil kahramanıdır Tolga..üstelik Boyko oynamalıydı diyen biri olarak..evet İsmail iyi oynadı ama Tolga süperdi ve takımı ipten aldı..

Yorum Yap

Aslı Emir Sever tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Murat Erdi Salik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Emir Sever tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      90 dakika pozitiv tek bir hareket yapmayan Olcay diyorum

Sent from my HTC VLE_U using Tapatalk
      Bende merak ediyordum Olcay'a oy veren iki kişi kim diye
      Birini öğrenmiş olduk
      90 dakika hucüm anlamında hiç birşey yapmamak,büyük bir başarıdır [emoji1]
      Kesinlikle. Tahammül sınırlarımı aştı artık Olcay ama takım iyi gittiği için batmıyor kimseye

Yorum Yap

İsmail'e oy vermemizi sağlayan Şenol Hoca'ya teşekkürler...

Yorum Yap

Marcelo ilk maçında tam not alarak bana göre maçın adamı oldu.

Yorum Yap

Sosa ya attim.

ama macin adami tolga.

bek ve tore cok bozuklardi bence.

atiba bi standart yakaladi. ozzie biraz durgundu. ama gene faydali adam.

ismail gayet iyiydi. cizgide bir hatasindan sonra kaleye sut geldi. 2 ve 4 golde guzeldi.

olcay ; fena degildi ama bal yapamadi.

gomez 2ser 2ser devamini bekliyoruz.

Yorum Yap

ismail - sosa - tolga

oyum isoya.

Yorum Yap

İsmail çok çalıştı bu maçta. Tolga'nın da hakkını yememek lazım. güzel kurtarışlar yaptı, hatta bir iki pozisyonda maçı çevirdi.

Yorum Yap

Oyun İsmailindir. Hocanın dakika 80 de tepkisi bana şunu hatırlattı ;

İsmail Bey ne yapıyorsunuz?

Yorum Yap

Tolga ve İsmail arasında kaldım. Sonra aklıma Tolga'nın yaptıkları geldi. Oyumu İsmail'e verdim.

Yorum Yap

goller asistler havada uçuşmasına rağmen iki isim ön plana çıktı, tolga ve İsmail. hemen hemen çok yakın performans gösterdiler bana göre. ancak tolganın sakatlandığı pozisyonun başlangıcında İsmail'in yaptığı hata bana tolgaya oy kullandırdı. bu tip pozisyonlarda genelde hep kaybeden İsmail oluyor. belki de sakatlık korkusu var hala atamadı üzerinden çok çekinerek giriyor

Yorum Yap

Sosa'dan yana tercih kullandım

İso ve Tolga çok iyiydi ama Sosa 2.yarı çok acayip şeyler yaptı

Yorum Yap

İsmail Köybaşı.

Yorum Yap

Hakkını yiyemem oyum Tolga'ya.
                            İsmail ne kadar asist yaparsa da yapsın, iyi oynamış olsun bu maç ama gözden kaçırmamamız gereken şeyler var. Maçın 14. saniyesindeki pozisyon hariç, kalemizde gördüğümüz diğer tehlikeli pozisyonlar ya İsmail'in kaptırdığı toptan oluştu ya da onun kanadından hep. Onları yemiş olsaydık, İsmail'e sallıyor olurdu şu an herkes.

Yorum Yap

Gomez Gomez Gomez..
                              iki tane gol atti, sahada durmasi bile rakiplere korku sariyor. rakip defansin eli ayaga birbirine giriyor..cok zeki sekilde, rakip defansin topu ileriye dogru cikarmasini engelliyor...
                              orta sahaya kadar gelip takima top kazandirip "kontra" ataga cikartiyor, atak aninda geride olmasina ragmen, hizlica pozisyon aliyor...
                              + Rakip takimin gergin olmasini sagliyor + bizim oyunculari öyle bir sakinlestiriyorki, ismail bile topun basindayken serinkanli olmayi basariyor...

cok büyük bir futbolcu COOOK!

Yorum Yap

Nerde o ismail e sallayan arkadaşlar çıkın ortaya!!!!

Şaka bir yana ismail çok iyi oynadı.

Ama Gomez inanılmaz bizim lige çok fazla bir forvet. Hele o iki kişi arasından geçmesi falan efsaneydi. Fenomen ronaldo yapardı bunları.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X