Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

BEŞİKTAŞIMIZ - Torku Konyaspor Maçın Adamı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mario Gomez! Adam futbolu biliyor. Topsuz oyunda yaptığı işler ile aslında bir çok maça damga vuruyor fakat gözükmüyor.

Ter döken her futbolcuya helal olsun ancak Gomez 1 adım önde.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Millet alisti , gomezi sallamio artik

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Aynen öyle Gomez ciddi anlamda katkı sağlıyor sadece attığı gollerle değil.

M.Mansiz

Yorum Yap

tabiki tolga
        üstüne gelen toplarda ve gelmeyen toplarda çok etikiliydi ve aynı zamanda o mükemmel degajlarındaki istikrarı hep korudu ))

Yorum Yap

Aslı Tolga Koseoglu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          tabiki tolga
          üstüne gelen toplarda ve gelmeyen toplarda çok etikiliydi ve aynı zamanda o mükemmel degajlarındaki istikrarı hep korudu ))
          Evet topu oyuna sokuslarda cordobayi aratmadi.

Yorum Yap

Olcay Sosa, Oğuzhan, Gomez, Quaresma, Ersan falan çok iyilerdi ama ben Olcay a verdim o kadar istekli ve hırslı girdi ki oyuna o paslar, o koşular, rövaşata bilmem ne adam futbol açlığı nedir gösterdi resmen keşke her maç böyle olsa.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Maçın adamı başlığını bulamadım, buraya yazayım bari :d Konudan çok da bağımsız değil zaten.

Maçın adamı Q7 demiştim ama vazgeçiyorum, Gomez olarak değiştiriyorum Maçın özetini tekrar seyrettim de;

1. goldeki presi, topu kazanması ve topu ceza yayı önüne kadar taşıması

2. goldeki Olcay'a göğüsüyle bırakıp içeri kaçması(ki Olcay'ın pası da çok iyi)

3. golün asisti

Adam boşuna oynamamış Bayern'de :d

Ayrıca her gole de ayrı sevindi, belli ki takımı çok sahipleniyor.

Bir ayrıntı daha var; Oğuzhan röportajında "ne zaman şut çekmek istesem, Mario o koşuyu yapar. Bakmadan pas attım ben de, her zaman orada olduğunu biliyorum" dedi. Bu cümle aslında birçok şeyi açıklıyor.
              Buldum :d

"En iyi oyuncumuz" başlığını yazmıştım da.

Yorum Yap

Aslı Bektaş Kılıç tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Quaresmaya oy verdim ancak kilidi açan oğuzhandır
                ben oyumu gomeze verdim ondan sonra kilidi açtığı için oğuzhan olabilir ama ilk yarı yine 2 asisti gitti
                ilk golden sonra gomeze ortalayıp kaleciden sonra direkten dönen topta gol olsa gün gece yine 2-3 asist yazdıracaktı olmadı

Yorum Yap

Oyun Genelinde Oğuzhan,
                  Oyuna girdikten sonra Olcay,
                  Oyundan çıkana kadar Quaresma..

Yorum Yap

Gomez
                    llk yarı çok kötüydü ama 2.yarıda tüm gollerin içindeydi
                    ilk yarı Almeida, 2.yarı VanBasten

Yorum Yap

Ben Sosa dedim. Dün de çok iyi oynadı ve asist muazzamdı.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Olcay Sosa, Oğuzhan, Gomez, Quaresma, Ersan falan çok iyilerdi ama ben Olcay a verdim o kadar istekli ve hırslı girdi ki oyuna o paslar, o koşular, rövaşata bilmem ne adam futbol açlığı nedir gösterdi resmen keşke her maç böyle olsa.
                        şaka bir yana olcayın gomezinn golündeki katkısı gerçekten çok iyi

Yorum Yap

Oğuzhan oynayınca pek çekişme olmuyor.

Yorum Yap

Sosa da çok kritik paslar atmış. Özellikle ilk golde payı çok büyük. Kötü bile oynasa bu tip pasları hep atıyor.
                            4 golden en iyisi Kerim'in golü. Kaleden forvete mükemmel bir organizasyon. Maalesef internette sadece son paslar var.

Yorum Yap

Aslı İsmail Arı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Tum gollerin icinde var. Hep iyi bolgeye topu atti.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı İsmail Arı tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Tum gollerin icinde var. Hep iyi bolgeye topu atti.

Oğuzhan biraz vitrinde Sosa ise oyunun her yerindeydi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X