Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

BE??KTA? - Trabzonspor Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Valla hangisi daha beterdi karar veremedim, GT7 mi Quaresma mi yoksa Motta mi. Hadi Motta da gram beyin yok ama GT7 ve Quaresma ayni anda bu takimda oynamaz ancak birbirini yedekler. GT7 ka? haftadir k?t?, niye inatla onda israr ediyoruz anlamadim ki. Quaresma olgunlasmismis, d?n yaptiklarini g?rmesek inandiracaklar. Ilk sari kart rakip korner direginde adama ?ift dalmak niye? Ikinci sari kart hake. G?z?ne sokuyo neredeyse bekle diye. O nedenle Quaresma ma?in i?ine en iyi eden adam se?ilmistir.

Yorum Yap

yusuf. bizde de beck fena degildi

Yorum Yap

?yi g?zel diyorsunuz da Atiba'n?n bir tane dikine pas? yok. Bizde iyi diyebilece?im tek adam Beck'ti..
        Ama ma??n adam? q7'dir. Sonucu o tayin etti ??nk? yapt??? amat?rce hareket ile.

Yorum Yap

Karsi takimda Mbia' yi ?ok begendim ayrica Yusuf iyiydi. Mbia - Leiva ikilisini hayal ediyorum ne muhtesem bir orta saha olurdu!

Yorum Yap

Atiba ve Beck iyiydi.

Yorum Yap

Atiba..yaninda birtane daha saglam adam olsa trabzona top gostermezdik,oguzhan ofansive olarak iyi ,defansif cok kotu olcay gene oyle.oyuzden trabzon ortasahasi bizimkileri cabuk oyundan dusurdu.

Yorum Yap

Beck ve Atiba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

beck

Yorum Yap

Kart g?rene kadar Quaresmayd?.Genel olarak bakarsak Beck

Yorum Yap

Aslı Kemal I??k tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?ok net quaresma ma?? ald? verdi..

liste de ali palab?y?k d?mb??? olsayd? ona verirdim oyumu..
                      Aynen

Yorum Yap

Yorum Yap

Ma?a hem olumlu hem de olumsuz etkisinden dolay? Quaresma.

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Atiba' y? ?ut ?ekemez biliyordum, ara pas? da atam?yormu?.

Yorum Yap

Trabzon'da ma??n adam? T?re. Net bir gol ka??rma ve 2. gol?n asisti, bizde olsa olsa Atiba olur.

GT-I9300 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ma??n adam? Mbia idi..

Bizde ise Atiba...

Q7 ise ?ok seversen de nazar de?ermi? menk?besinin bir kez daha ger?ekle?mesine neden oldu...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X