Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Trabzonspor Ma??n?n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Milyon kere Veli !
    Bu adam?n savunma y?n? ?st d?zey,savunma y?n? a??s?ndan ?o?u Avrupa kul?nde oynar.
    E bak?yorsun h?cum y?n?n?de geli?tiriyor,ilk gol ona ait,2. golde ?n dire?e ko?u yap?p topun ?st?nden atlay?p Ts'liyi ekarte ediyor Ba bo? kaleye at?yor.
    Bu adam cidden sayg?y? hakediyor.

Yorum Yap

Kime oyumu versem bilemedim

Xeli diyelim

Yorum Yap

Bug?n b?t?n tak?m ?ok iyiydi, istekliydi, h?rsl?yd?. trabzonspora sahay? dar ettiler desem yeridir, ?ok iyi performans sergiledi t?m tak?m oyuncular? tek yumruk olarak sava?t?lar...
        -Sosa tam bir maestro gibi oynad?,
        -Veli yine kabus oldu rakibe, ?ok ko?tu f?zeyide ?akt?,
        -Olcay yine formundayd? rakibe iyi bast?, ak?ll? oynad? ve rakibe 2.gol?n at?lmas?nda yoktan var etti,
        -Ramon Motta Olcay?n sol kanata yak?n oynamas?yla ve defansa y?nelik yard?m etmesiyle daha g??l? kald? ayakta, kritik m?dahaleler yapt? sol bekte y?k?lmaz kale duvar? oldu,
        -G?khan T?re de iyiydi bence asl?nda ama biraz ?anss?zd?, rakipleri tek tek yat?rd???nda ?ekti?i ?ut gol olsayd? en az 6 tane atard?k
        -Demba Ba zaten Demba Ba, yapt? yine yapaca??n?
        -Serdar kurtulu?tan o performans? a??kcas? beklemiyordum, bug?n olabildi?ince iyiydi,
        -Tak?m?n geri kalan t?m oyuncular?da ?ok iyi oynad?lar ve arkada?lar?na g?zel uyum sa?lad?lar...

TE?EKK?RLER BE??KTA?'IM...

Yorum Yap

Veli dedim ??nk? bugun ?ok iyiydi

Yorum Yap

Vallahi se?mek i?in 5 dk d???nd?m. Sosa dedim ama Motta da ??ksa olur, Veli de olur, Atiba da olur, Olcay da olur hepsi olur yani

Yorum Yap

Olcay
              Sosa
              Veli
              Ersan
              Motta

BE??KTA?...

Yorum Yap

?yiler; Atiba Tolga T?re

?ok iyiler; Ersan Motta Serdar Pedro Ba Mustafa Cenk

En iyiler; Veli Sosa Olcay

Ben Olcay'a verdim oyumu..??nk? bir oyuncu bir iki hafta kesik yedikten sonra bu co?kuyla geri d?n?yorsa tak?ma asistten golden ve oyundan ?ok daha fazla ?eyler de kat?yor demektir..geri d?n?? pozitifli?i..defans ofans ?ok iyi i?ler yapmas?..yoktan gol pozisyonu yaratmas? onu bir ad?m ?ne ??kar?yor..eme?ine y?re?ine aya??na sa?l?k..

Tak?m?n bu havas?na en ufak bir p?r?z yaratacak adam yok..bizi ba?ar?ya ta??yacak olan bu ortak duygulard?r..ba?kan?n dedi?i gibi hepsi karakterli oyuncular..bu oyunculardan bu sevgi ve tak?mda?l?k ba??n? yaratarak bir hedefe y?nelten hocam?za da sonsuz te?ekk?rler..

En iyi oynad???m?z yerde ?nde oynarsak kazan?r?z demi?tim..?yle de oldu..Olcay tercihi de ?ok do?ruydu..

T?re ve Kerimden ricam?z tak?m?n oyun b?t?nl???n? bozacak, tak?m oyununa asenkron bir durum yaratan a??r? ?al?m ve adam ge?me sevdas?ndan, illaki ve illaki adam ge?me sevdas?ndan,ge?ti?i halde tekrar tekrar ?al?m d???nme sevdas?ndan acilen vazge?meleridir..bu yeteneklerini gerekli yer ve zamanda yaparlarsa s?per i?ler ??kar?yorlar..ama gerekli gereksiz abart?l? bir ?al?m sevdas?na d?n??t?r?rlerse oyunu bozuyorlar pozisyonlar? geciktiriyorlar ve kapt?rd?klar? toplar kalemizde b?y?k tehlike oluyor..

Sosan?n Serdardan ald??? topu hangi serilikte ve ters ayak pozisyonuna ra?men en do?ru anda ve kaleye ?ut atmak yerine ?ok daha m?sait olan Cenk'e al da at pas? vermesi ?rnek olmal?d?r...s?k s?k buldu?umuz bu pozisyonlar? ?ok k?t? tercihler sebebiyle gole d?n??t?remedi?imiz i?in biz ma?lar?n fi?ini haftalard?r ?ekemiyorduk...ama Sosa gibi do?ru tercih yap?l?nca fi?i ?ekmek de o kadar kolay oluyor..be?e alt?ya gidecek ma?lar? k?t? bitirmemizin en ?nemli iki sebebinden biri budur..bu sorunu ??zersek kusursuz bir tak?m kimli?ine b?r?nece?iz.Kerim ve T?re bu konuda mutlaka ikna edilmelidirler..tak?m ba?ka onlar ba?ka futbol oynayamazlar..

Serdar oynad?k?a a??lan bir oyuncu yap?s?nda..s?rekli oynamas? onu hep diri tutacakt?r..ma? kond?syonu ona yarad?..

Te?ekk?rler Be?ikta??m..
                En son düzenleyen Mustafa Bilgi?; 08-12-2014, 01:41.

Yorum Yap

MUSTAFA PEKTEMEK'e destek veriyoruz oyum ona.

Yorum Yap

Ma??n adam? BE??KTA?!!!

Yorum Yap

Bosingwan?n Olcayla imtihan?n? unutmamak laz?m.. Olcay ?ahan

Yorum Yap

Ba ya oy at?n biraz

Yorum Yap

Bu ma??n adam? t?m futbolcular, herkes ?ok iyiydi bug?n.

Yorum Yap

Herkes iyidi ama Veli'den ba?kas?n? yazmak ay?p olur.O nas?l bir m?cadeledir ?yle.Att??? golde efsaneydi.Veli'den sonra Ersan,Sosa,Motta,Atiba.

Edit.Olcay'? unutmu?um m?thi? m?cadele etti bug?n.Kerim oynasa daha iyiydi diyordum ama Kerim bu ma?ta kaybolurdu.

Yorum Yap

Veli ile Olcay aras?nda kald?m. Veli dedim. ?kisi de ?ok iyi ma? ??kard?

Yorum Yap

Malzemecisinden teknik direkt?r?ne Be?ikta? Tak?m?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X