Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Beşiktaş'ımızda Görmek İstediğiniz Oyuncular

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

G?khan T?RE kalmal? diyorum, Sel?uk ?NAN neden olmas?n ve Demba ba y?da alabilirsek ?ok de?il biraz formunda olsun m?thi? sonu?lar ??kart?r?z )

Yorum Yap

Orhan G?lle normalde al?nabilir ama bizi satt??? i?in istemiyorum. Zaten Trabzon'a gidecek b?y?k ihtimalle.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ruhla oynayacak adamlar olsun yeter motta olsun mesela al?ns?n abi bonservisi

Yorum Yap

Ac tavuk kendini dari ambarinda sanirmis ben Dani Alvesi istiyorum

Yorum Yap

Tek futbolcu istiyorum su anda papis cisse..

Yorum Yap

Adel Taarabt'? isterim ben ?ahsen

son 17 g?n 12 saat 31 dakika!

Yorum Yap

a??k ara kevin mirallas

Yorum Yap

fehmi beslerin bahsetti?i kanat forveti buldum finbogasson ama alm?olar galiba.

Yorum Yap

M?mk?nse art?k gen? oyuncu yerine gerekirse ?ok ya?l? ama tecr?beli ve lider oyuncular al?ns?n , ?ok gen? tak?m?z zaten . Motta ve Gokhan Tore'nin bonservisiyle beraber
                    Sagna * Moledo * Giray * Pirlo * Adebayor gibi

Yorum Yap

1- OT?VIO (AMC)
                      2-
                      D?RIA (DC)
                      3- dede (DC)

Yorum Yap

otavio yu di?er forumlardada surekli dillendiriyordum hakikaten farkl? bir topcu gelmesini cok isterim,,andrade olabilir birde ronaldo)

Yorum Yap

Kaliteli baz? yerli stoperler:

1) Lokman G?r (Ankaraspor)
                          2) Bonservisi FB'de olan ve ge?en sene Buca'da oynayan 1994'l? stoper Hakan ?inemre de iyiymi?. Satarlarsa alabiliriz.
                          3) Eski Bursal? ?u anda Buca'da oynayan 1994'l? Taha Can Velio?lu da iyi bir stoper.
                          4) Halen bizim oyuncumuz olan At?n? Nukan olabilir.
                          5) Schalke 04'te oynayan Kaan Ayhan. Pahal?d?r ama ?ok iyidir.
                          6) Bir ara altyap?m?zda oynayan 1994'l? Cankurt Atasoy da 4. stoper i?in iyi bir se?enek. Karag?mr?k'te oynuyor. Ger?i Ocak ay?nda ba?lar? y?rt?lm??t? ?imdi ne alemde bilmiyorum.
                          7) Manisaspor'da Hikmet Balio?lu var. O da iyi gibi g?r?n?yor.

Yorum Yap

Swansea'n?n Fildi?i Sahili'nde oynayan Wilfred Bony diyorum.

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Kaliteli baz? yerli stoperler:

1) Lokman G?r (Ankaraspor)
                              2) Bonservisi FB'de olan ve ge?en sene Buca'da oynayan 1994'l? stoper Hakan ?inemre de iyiymi?. Satarlarsa alabiliriz.
                              3) Eski Bursal? ?u anda Buca'da oynayan 1994'l? Taha Can Velio?lu da iyi bir stoper.
                              4) Halen bizim oyuncumuz olan At?n? Nukan olabilir.
                              5) Schalke 04'te oynayan Kaan Ayhan. Pahal?d?r ama ?ok iyidir.
                              6) Bir ara altyap?m?zda oynayan 1994'l? Cankurt Atasoy da 4. stoper i?in iyi bir se?enek. Karag?mr?k'te oynuyor. Ger?i Ocak ay?nda ba?lar? y?rt?lm??t? ?imdi ne alemde bilmiyorum.
                              7) Manisaspor'da Hikmet Balio?lu var. O da iyi gibi g?r?n?yor.
                              Sen bunlar? yazars?n; ama bizimkiler gidip Yal??n'? al?r. Hayat ?ok garip!

Yorum Yap

Elkeson!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X