Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Beşiktaş'a ve Çarşı grubuna Diyarbakır'dan davet.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Caner Başoğlu
    yanıtladı
    Istiklal Marşı'nın ıslıklandığı bir Şehire gitmeyi, orda ki maçı izlemeyi kabul etmem, edemem.
    Üstelik Şahsi fikrim şudur ; Türkiye cumhuriyeti sınırlarında amed diye bir şehir yoktur!

Bir yorum yaz:

• Metin Yılmaz
    yanıtladı
    Derin ve talihsiz bir konu olmus, nereye cekersen oraya gider mevzu, tek soyleyebilecegim, Amed nedir bilmezdim, bugun arama motorlarindan baktim, bir cok anlami var ama kurt halkinin Diyarbakir demesine tekavul ediyor, Turkiye'nin bir ilidir derim, gecerim. Mustafa Kemal ismini soylemeyen ve soyletmeyenle de isimiz olmasin, bizi hep memleket, Ataturk ve Besiktas sevdamizdan bilecekler, geri kalanlar suslemedir, saygilar...

Bir yorum yaz:

• Gökay Gökdoğan
    yanıtladı
    Kobanedekileri çağırsınlar , onlarla takılsınlar.

Ayrıca oranın adı Diyarbakır'dır.
    En son düzenleyen Gökay Gökdoğan; 01-02-2015, 13:57.

Bir yorum yaz:

• Burak Demir
    yanıtladı
    Armadaki bayraktan rahatsiz olup oraya buraya saldirirlar bunlar

Bir yorum yaz:

• Samet Demir
    yanıtladı
    Amed nedir ya?
    Sen belediye başkanısın birde, uzerimizden prim yapmaya çalışıyorsunuz. Şimdi siyaset ayağına göstermeye çalıştığınız misafirperligi zamaninda deplasmana geldigimizde gosterecektiniz. Gerek yok. İhtiyaç varsa ads stadinda yapalim....

Ge li yo ruz

Bir yorum yaz:

• Caner Çöp
    yanıtladı
    Biji Apo diye bağırmaya mı çağırıyorlarmış. Sosyalizm ayağına yapılan kürtçülük başka bi halt değil. Daha Diyarbakır bile diyemiyorlar amedmiş geçin bu kardeşlik ayaklarını. Stadın adını söylemekten yoksunlar davet ediyolar bizim sosyalist kürtçülerde büyük mutluluk duyuyoruz diyolar. Hiç şaşırmadım.

Bir yorum yaz:

• İlhan İşen
    yanıtladı
    Hic gerek yok.
    Kendi hallerinde takilsinlar

Bir yorum yaz:

• Ali Akman
    yanıtladı
    1)Oranın adı Diyarbakır
    2)Stadın adı ATATÜRK stadı
    3)Gerek yok.Biz bize yeteriz.

Bir yorum yaz:

• Fatih Özel
    yanıtladı
    Hayallerde yaşıyor bazıları...

Bir yorum yaz:

• Ozan Bakan
    yanıtladı
    Şahsi düşüncem davette bulunan kişinin karşılık bulmayacağını bildiği halde böyle bir çağrıda bulunduğu yönünde. Çarşı ile etkileşimde bulunabilmek adına yapılmış, biraz fırsatçılık kokan bir eylem. Diyarbakırlı ve daveti yerinde bulan abiler/arkadaşlar yanlış anlamasın, art niyet barındırdığını ya da kötü bir fikir olduğunu söylemiyorum. Sadece gerçekleştirilebilir bir durum olmadığını ve bunun da bizzat davette bulunan kişilerce bilindiğini düşünüyorum. Gerçekleştirilebilir olmamasının sebepleri ise;

1- Stadın elverişsiz ve yetersiz olması
    2- Yönetim ve teknik heyet tarafından kabul edilmeyecek bir lokasyonda yer alması(yorgunluk, yol vb. sebepler)
    3- Polemikleri ve tartışmaları beraberinde getirebilme ihtimali.

Bir yorum yaz:

• Kutay Bilgin
    yanıtladı
    Amed ne ya ?

Kürtçe mi koyuyoruz artık şehir isimlerini ?

Takılsınlar Cizreyle falan, gerek yok.

Bir yorum yaz:

• Oguzhan Cakir
    yanıtladı
    orası amed değil Diyarbakır!!!

Bir yorum yaz:

• Gökhan Özbaş
    yanıtladı
    Diyarbakır ile aramızda tribünsel manada bir sorun yaşadığımızı hatırlamıyorum. Bir maçlığına da olsa gidilebilir güzel olur.

O sahaya taşların yağdığı maç fener maçıydı.

Bu konuda yaptıklarının cezasını fazlasıyla çektiler zaten. Takımları amatöre kadar gitti ve kapandı. Sürekli siyasetten yardım bekleyerek ligde tutunmanın peşine düştüler futboldan başka her şeye kafa yordular o yıllarda.

Edit : Yukarı Sedat kardeşim video koymuş. şimdi gördüm. Dediğim gibi ne ettilerse onu buldular zaten.
    En son düzenleyen Gökhan Özbaş; 17-08-2014, 01:04.

Bir yorum yaz:

• Sedat Özer
    yanıtladı
    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Mqn-7qF4-IM" target="_blank">

4. Dakikaya getirin ondan sonra konu başlığında bir düzenleme yaparsınız kolay gelsin. ha bu arada yormayın kendinizi siyaset var diye fizanada seslenilse Allah yukarıda bu laflardan sonra siyaset var demek hafif kalır.

Bir yorum yaz:

• Sedat Özer
    yanıtladı
    Aslı Tugay Benek tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Guray Deliormanli tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Stadın isminin Atatürk olmasından rahatsız olmak siyaset değildir.
    O kadar yazının içinde senin de Atatürk ismini söylemen siyaset değilse ya nedir?
    Niye bu kadar rahatsız etti sizi Atatürk yazısı ve konuşulan muhabbet ? saçmaladınız iyice ha adam soru sormuş düzgün şekilde hemen her yerde konuya cevap veremeyen herkes ; '' siyasete dökmeyelim'' lafına kaçar olmuş.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X