Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Bir g?n bu tak?ma geri d?nece?im. (abu)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bir g?n bu tak?ma geri d?nece?im. (abu)

Aboubakar'?n ma? sonras? taraftara ?ektirmesi Portekiz'de ?ok a??r ele?tirildi. Record, "Aboubakar'a bak?n, ponpon gibi" yorumunu yapt?. Aboubakar ise ma? sonu Be?ikta? trib?nlerine ?ektirdi?i ??l?y? anlatt?

Eski Be?ikta?l? Aboubakar, berabere biten ma? sonras?nda Siyah-Beyazl? taraftarlar?n sevgisine 3'l? ?ektirerek kar??l?k verdi. Be?ikta?'?n, Porto'yu 3-1 yendi?i ilk ma?ta cezas? nedeniyle oynayamayan Aboubakar, ilk kar??la?may? trib?nden takip ettikten sonra soyunma odas?na inip, Babel'le e?lenceli bir video ?ekmi?ti. Bu g?r?nt?lerin ardmdan Portekiz bas?n? taraf?ndan a??r bir bi?imde ele?tirilen Abou, ma? sonu arkada?lar?n? g?rd??? i?in mutlu oldu?unu ifade etmi?ti.

KUTLAMAYI ABARTTI

Portekiz'den Record, 1-1'lik ma? sonunda Vincent Aboubakar'? yine hedef ald?. Yap?lan haberde, "Gol? ka??rd?, sonra da kutlamay? abartt?. Daha ?nce de soyunma odas?nda kutlama yapm??t?, bu ma?ta da ponpon k?z gibiydi" diye yazd?. (Kaynak: Milliyet)
    ABOUBAKAR A?IKLAMA YAPTI
    Aboubakar, ma? sonu Be?ikta? trib?nlerine ?ektirdi?i ??l?y? anlatt?: Porto formas?yla geldi?i Vodafone Park'ta kutlamalara ortak olan Kamerunlu y?ld?z, "Ele?tirilece?imi biliyordum ama taraftarlar?n sevgisine kar?? kay?ts?z kalamazd?m. Bir g?n bu kul?be geri d?nece?im" dedi
    ?STANBUL'U VE BU STADI ?OK ?ZLED?M
    Oynad??? kul?pler aras?nda Be?ikta?'?n kalbinde ?ok ayr? bir yeri oldu?unu vurgulayan Aboubakar, "Be?ikta?'? ve bu stad? ?ok ?zledim. Be?ikta? bana b?y?k g?? ve enerji katt?. Ma? sonu dayanamad?m. Kul?b?mde ele?tirilece?imi biliyordum ama Porto formas? giysem de trib?nlerin sevgisine kar?? kay?ts?z kalamazd?m. Bu nedenle ??l? ?ektirdim. Hayat?m?n en g?zel g?nlerini burada ya?ad?m. ?artlar bizi ay?rd? ama bir g?n mutlaka d?nece?im" ifadesini kulland?. Aboubakar, Porto deplasman?nda Be?ikta?'?n kazand??? ilk ma?ta da siyah- beyazl? tak?m?n soyunma odas?na giderek eski tak?m arkada?lar?n?n sevincini payla?m??, bu nedenle de Porto cephesinin tepkisini ?ekmi?ti. (Kaynak: Sabah)

menajere kan?p uzatmasaydi s?zle?meyi de gelseydi seneye, kaday?f olduktan sonra istemez?k

LG-H815 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Belki zaman? gelmi?tir be kara o?lan.
      Kop gel g?nahlar?ndan...

Yorum Yap

Gelse gol kral? olur. Ama ?ok k?rm?z? kart g?r?r k?zg?n bo?a m?barek. ?nemli ma?larda kanser oluruz sonu? de?i?mez.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X