Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Erdem Ulus: Bana ne Emre'den Hakemden

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sefer Ünüvar
    yanıtladı
    Erdem Ulusu sevmem ama kelimesi kelimesine katıldığım bir yazı olmuş. Keşke dediklerine çözüm bulabilsek.

Bir yorum yaz:

• Utku Altincik
    yanıtladı
    Atakan Kurt yerine acil Erdem Ulus geçmeli içerden bir düzeltelim şu çarpık düzeni.

Bir yorum yaz:

• Alpaslan Kurt
    yanıtladı
    Aslı Çağatay Örnek tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Alpaslan Kurt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Yazının linki var mı?
    http://kartalbakisi.com/m/?page=haber&ID=5902
    Eyvallah

Bir yorum yaz:

• Çağatay Örnek
    yanıtladı
    Aslı Alpaslan Kurt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Yazının linki var mı?
    http://kartalbakisi.com/m/?page=haber&ID=5902

Bir yorum yaz:

• Alpaslan Kurt
    yanıtladı
    Yazının linki var mı?

Bir yorum yaz:

• Serkan Aksoy
    yanıtladı
    Eline yüreğine sağlık baştan sona sağdan sola dibine kadar gerçekler var bu yazıda ama yine gölge etmeyin bari Avrupaya gidelim zihniyeti hortladı açın gözlerinizi Son 7 8 yılımız zifiri karanlık ne gölgesi ne Avrupası

Bir yorum yaz:

• Berkay Semiz
    yanıtladı
    Emre'nin bize pislik yapmadığı bir derbi hatırlamıyorum. Geçen sene adamlar şampiyonluğu garantilediği maçta bile Veli ile didişmiş,kafayı yemiş oyundan çıkmıştı. Gs maçlarında artık uslu duruyor,bizim maçlarda iyice zıvanadan çıkıyor,çünkü biliyor ki ne yaparsa yapsın atılmayacak.Sistem maalesef böyle ve buna müdahale edecek bir lobimiz yok. Ben kendi çapımda arayan Lig Tv operatörlerine üyelik istemediğimi ve bunun sebebinin sistem olduğunu söylüyorum. Öte yandan Fener 10 kişi kalsa dahi maçı verebilecek veya 1 puanı alıp gideyim diyecek bir hocamız var bu kısımda ise çuvaldızı kendimize batırmamız gerekiyor. Schuster beğendiğim bir hoca değildi ama ikinci yarı başlamadan herkes 17 de 17 diyebilecek cesareti bulabiliyordu, şimdi ise 9 da 9 yapacağız deseler önce kendi taraftarımız güler. Yani güven duyulmaz,verilir. Bilic artık çoğu kişiye güven vermiyor.

Bir yorum yaz:

• Mehmet Kurtar
    yanıtladı
    murat şahin'i görünce tüylerim diken diken oldu ben nasıl unuttum o anları kendimden utandım gerçekten.

Bir yorum yaz:

• Tunc Yesilli
    yanıtladı
    yeter artık biliç artık istifa artık istifa

Bir yorum yaz:

• Çağatay Örnek
    yanıtladı
    Aslı Serkut Demirseren tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    4 gündür Tolga'yı konuştuk durduk.
    Neymiş?
    Futbolcu Psikolojisiymiş!
    Türkiye'nin dört bir yanından Allah'ın unuttuğu stada çoluk çocuğunu alıp gelen, işi gücü bırakıp, 3 saatte giden 10 saate dönen, soğukta saatlerce bekleyen taraftarın Psikolojisi, Psikoloji değil mi?

kaleminize yüreğinize sağlık.. 1 ay önce bileğimden ameliyat oldum 4 tendon 1 sinir dikildi.. ben bu halde sağdan soldan borç para alıp soğuk, yağmur, çamur demeden 2 Ankara'da 2 İstanbul'da maça geldiysem kimse bana "psikoloji" diye maval okumasın !
    bu adamlar bi de her yıl trilyonları götürüyorlar.

Bir yorum yaz:

• Serkut Demirseren
    yanıtladı
    4 gündür Tolga'yı konuştuk durduk.
    Neymiş?
    Futbolcu Psikolojisiymiş!
    Türkiye'nin dört bir yanından Allah'ın unuttuğu stada çoluk çocuğunu alıp gelen, işi gücü bırakıp, 3 saatte giden 10 saate dönen, soğukta saatlerce bekleyen taraftarın Psikolojisi, Psikoloji değil mi?

kaleminize yüreğinize sağlık.. 1 ay önce bileğimden ameliyat oldum 4 tendon 1 sinir dikildi.. ben bu halde sağdan soldan borç para alıp soğuk, yağmur, çamur demeden 2 Ankara'da 2 İstanbul'da maça geldiysem kimse bana "psikoloji" diye maval okumasın !

Bir yorum yaz:

• Caner Ali Akoglu
    yanıtladı
    Noktasına virgülüne kadar alkışı hakediyor.

Bir yorum yaz:

• Serhat Dagci
    yanıtladı
    yazı budur işte.....

biryerleri kalkmıs topcularımıza selam olsun....

kaldıranlarada selam !...

Bir yorum yaz:

• Kara Murat Tanrisever
    yanıtladı
    yani o kadar güzel dile getirmişsiniz ki düşüncelerimi kaleminize sağlık yüreğinize sağlık

Bir yorum yaz:

• Mustafa Yusuf Ayrancı
    yanıtladı
    adamın dibi helal olsun kalemine

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X