Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Erdem Ulus: Bana ne Emre'den Hakemden

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sefer Ünüvar
    yanıtladı
    Erdem Ulusu sevmem ama kelimesi kelimesine kat?ld???m bir yaz? olmu?. Ke?ke dediklerine ??z?m bulabilsek.

Bir yorum yaz:

• Utku Altincik
    yanıtladı
    Atakan Kurt yerine acil Erdem Ulus ge?meli i?erden bir d?zeltelim ?u ?arp?k d?zeni.

Bir yorum yaz:

• Alpaslan Kurt
    yanıtladı
    Aslı ?a?atay ?rnek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Alpaslan Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yaz?n?n linki var m??
    http://kartalbakisi.com/m/?page=haber&ID=5902
    Eyvallah

Bir yorum yaz:

• Çağatay Örnek
    yanıtladı
    Aslı Alpaslan Kurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yaz?n?n linki var m??
    http://kartalbakisi.com/m/?page=haber&ID=5902

Bir yorum yaz:

• Alpaslan Kurt
    yanıtladı
    Yaz?n?n linki var m??

Bir yorum yaz:

• Serkan Aksoy
    yanıtladı
    Eline y?re?ine sa?l?k ba?tan sona sa?dan sola dibine kadar ger?ekler var bu yaz?da ama yine g?lge etmeyin bari Avrupaya gidelim zihniyeti hortlad? a??n g?zlerinizi Son 7 8 y?l?m?z zifiri karanl?k ne g?lgesi ne Avrupas?

Bir yorum yaz:

• Berkay Semiz
    yanıtladı
    Emre'nin bize pislik yapmad??? bir derbi hat?rlam?yorum. Ge?en sene adamlar ?ampiyonlu?u garantiledi?i ma?ta bile Veli ile didi?mi?,kafay? yemi? oyundan ??km??t?. Gs ma?lar?nda art?k uslu duruyor,bizim ma?larda iyice z?vanadan ??k?yor,??nk? biliyor ki ne yaparsa yaps?n at?lmayacak.Sistem maalesef b?yle ve buna m?dahale edecek bir lobimiz yok. Ben kendi ?ap?mda arayan Lig Tv operat?rlerine ?yelik istemedi?imi ve bunun sebebinin sistem oldu?unu s?yl?yorum. ?te yandan Fener 10 ki?i kalsa dahi ma?? verebilecek veya 1 puan? al?p gideyim diyecek bir hocam?z var bu k?s?mda ise ?uvald?z? kendimize bat?rmam?z gerekiyor. Schuster be?endi?im bir hoca de?ildi ama ikinci yar? ba?lamadan herkes 17 de 17 diyebilecek cesareti bulabiliyordu, ?imdi ise 9 da 9 yapaca??z deseler ?nce kendi taraftar?m?z g?ler. Yani g?ven duyulmaz,verilir. Bilic art?k ?o?u ki?iye g?ven vermiyor.

Bir yorum yaz:

• Mehmet Kurtar
    yanıtladı
    murat ?ahin'i g?r?nce t?ylerim diken diken oldu ben nas?l unuttum o anlar? kendimden utand?m ger?ekten.

Bir yorum yaz:

• Tunc Yesilli
    yanıtladı
    yeter art?k bili? art?k istifa art?k istifa

Bir yorum yaz:

• Çağatay Örnek
    yanıtladı
    Aslı Serkut Demirseren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    4 g?nd?r Tolga'y? konu?tuk durduk.
    Neymi??
    Futbolcu Psikolojisiymi?!
    T?rkiye'nin d?rt bir yan?ndan Allah'?n unuttu?u stada ?oluk ?ocu?unu al?p gelen, i?i g?c? b?rak?p, 3 saatte giden 10 saate d?nen, so?ukta saatlerce bekleyen taraftar?n Psikolojisi, Psikoloji de?il mi?

kaleminize y?re?inize sa?l?k.. 1 ay ?nce bile?imden ameliyat oldum 4 tendon 1 sinir dikildi.. ben bu halde sa?dan soldan bor? para al?p so?uk, ya?mur, ?amur demeden 2 Ankara'da 2 ?stanbul'da ma?a geldiysem kimse bana "psikoloji" diye maval okumas?n !
    bu adamlar bi de her y?l trilyonlar? g?t?r?yorlar.

Bir yorum yaz:

• Serkut Demirseren
    yanıtladı
    4 g?nd?r Tolga'y? konu?tuk durduk.
    Neymi??
    Futbolcu Psikolojisiymi?!
    T?rkiye'nin d?rt bir yan?ndan Allah'?n unuttu?u stada ?oluk ?ocu?unu al?p gelen, i?i g?c? b?rak?p, 3 saatte giden 10 saate d?nen, so?ukta saatlerce bekleyen taraftar?n Psikolojisi, Psikoloji de?il mi?

kaleminize y?re?inize sa?l?k.. 1 ay ?nce bile?imden ameliyat oldum 4 tendon 1 sinir dikildi.. ben bu halde sa?dan soldan bor? para al?p so?uk, ya?mur, ?amur demeden 2 Ankara'da 2 ?stanbul'da ma?a geldiysem kimse bana "psikoloji" diye maval okumas?n !

Bir yorum yaz:

• Caner Ali Akoglu
    yanıtladı
    Noktas?na virg?l?ne kadar alk??? hakediyor.

Bir yorum yaz:

• Serhat Dagci
    yanıtladı
    yaz? budur i?te.....

biryerleri kalkm?s topcular?m?za selam olsun....

kald?ranlarada selam !...

Bir yorum yaz:

• Kara Murat Tanrisever
    yanıtladı
    yani o kadar g?zel dile getirmi?siniz ki d???ncelerimi kaleminize sa?l?k y?re?inize sa?l?k

Bir yorum yaz:

• Mustafa Yusuf Ayrancı
    yanıtladı
    adam?n dibi helal olsun kalemine

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X