Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Gelecek Vaadeden Oyuncular

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Atakan Uslu
    yanıtladı
    Aslı Çetin Karademiroğlu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Gökdeniz Bayrakdar Kocaelisporda sözleşmeside bitiyor, bu çocuğu kaçırmayın ulaşılsın bu çocuk için
    Bizle habereri çıkmadan futbol bilgisine çok güvendiğim bir arkadaşın aktarımları ve bana attığı 3-4 videosunun refarasıyla yazmıştım çok şükür almışız, İzmir'de elimden geldiğince İkinci lig maçlarını takip ediyorum; Altınordu'da Ravil yeni bir Çağlar şimdiden söylüyorum, almak zor olabilir ama denenmeli, Altınordu'da Burak İnce bozmadan devam edip birazda güçlenirse Türk futbolunun yeni yıldızı olacak. Yine Altınordu'da Kemal Rüzgar, Almanya altyapılı, iyi bir yedek forvet olabilir sözleşmesi bitecek. Altınordu altyapısında Abdullah Soğucak forvet oynuyor, yaşıtları arasında farkediliyor, altyapıya transfer edilmesi gerekir. Altay'da Cenk Özkaçar stoper, sol ayaklı, güçlü, son 5 maçtır düzenli oynamaya da başladı, hiç kaçırmadan alınmalı. Altay'da Adamu Alhassan ön libero, genç Atiba rayanlara duyrulur, al kirala İtalya'daki kulüplerin yaptığı gibi, maliyeti düşük olacağı için riski de yok. Balıkesir'de Rahmi Anıl Başaran, çok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkası oynuyor, sözleşmesi bitecek hiç kaçırılmadan alınması gerekir, Karşıyaka'da sol açık oynayan Doğukan İnci 20 yaşında, potansiyeli yüksek. Benim araştırmalarım bu kadar inşallah kulüpte araştırıyordur.
    Gökdeniz konusunda emin misiniz ? Antalya aldı diyolardı
    *Antalya aldı. Ayrıca U16 milli takımında oynayan Suriye asıllı yetenek Adem Metin Türk'ü de kapmışlar.
    * Daha önceden adı geçen Lirim Kastrati alınabilir.

Bir yorum yaz:

• Çetin Karademiroğlu
    yanıtladı
    Gökdeniz Bayrakdar Kocaelisporda sözleşmeside bitiyor, bu çocuğu kaçırmayın ulaşılsın bu çocuk için
    Bizle habereri çıkmadan futbol bilgisine çok güvendiğim bir arkadaşın aktarımları ve bana attığı 3-4 videosunun refarasıyla yazmıştım çok şükür almışız, İzmir'de elimden geldiğince İkinci lig maçlarını takip ediyorum; Altınordu'da Ravil yeni bir Çağlar şimdiden söylüyorum, almak zor olabilir ama denenmeli, Altınordu'da Burak İnce bozmadan devam edip birazda güçlenirse Türk futbolunun yeni yıldızı olacak. Yine Altınordu'da Kemal Rüzgar, Almanya altyapılı, iyi bir yedek forvet olabilir sözleşmesi bitecek. Altınordu altyapısında Abdullah Soğucak forvet oynuyor, yaşıtları arasında farkediliyor, altyapıya transfer edilmesi gerekir. Altay'da Cenk Özkaçar stoper, sol ayaklı, güçlü, son 5 maçtır düzenli oynamaya da başladı, hiç kaçırmadan alınmalı. Altay'da Adamu Alhassan ön libero, genç Atiba rayanlara duyrulur, al kirala İtalya'daki kulüplerin yaptığı gibi, maliyeti düşük olacağı için riski de yok. Balıkesir'de Rahmi Anıl Başaran, çok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkası oynuyor, sözleşmesi bitecek hiç kaçırılmadan alınması gerekir, Karşıyaka'da sol açık oynayan Doğukan İnci 20 yaşında, potansiyeli yüksek. Benim araştırmalarım bu kadar inşallah kulüpte araştırıyordur.
    Gökdeniz konusunda emin misiniz ? Antalya aldı diyolardı

Bir yorum yaz:

• Mehmet Yasar Goynuk
    yanıtladı
    Bizle habereri çıkmadan futbol bilgisine çok güvendiğim bir arkadaşın aktarımları ve bana attığı 3-4 videosunun refarasıyla yazmıştım çok şükür almışız,
    İzmir'de elimden geldiğince İkinci lig maçlarını takip ediyorum; Altınordu'da Ravil yeni bir Çağlar şimdiden söylüyorum, almak zor olabilir ama denenmeli,

Altınordu'da Burak İnce bozmadan devam edip birazda güçlenirse Türk futbolunun yeni yıldızı olacak.
    Yine Altınordu'da Kemal Rüzgar, Almanya altyapılı, iyi bir yedek forvet olabilir sözleşmesi bitecek.
    Altınordu altyapısında Abdullah Soğucak forvet oynuyor, yaşıtları arasında farkediliyor, altyapıya transfer edilmesi gerekir.
    Altay'da Cenk Özkaçar stoper, sol ayaklı, güçlü, son 5 maçtır düzenli oynamaya da başladı, hiç kaçırmadan alınmalı.
    Altay'da Adamu Alhassan ön libero, genç Atiba rayanlara duyrulur, al kirala İtalya'daki kulüplerin yaptığı gibi, maliyeti düşük olacağı için riski de yok.
    Balıkesir'de Rahmi Anıl Başaran, çok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkası oynuyor, sözleşmesi bitecek hiç kaçırılmadan alınması gerekir,
    Karşıyaka'da sol açık oynayan Doğukan İnci 20 yaşında, potansiyeli yüksek.
    Benim araştırmalarım bu kadar inşallah kulüpte araştırıyordur.

Bir yorum yaz:

• Atakan Uslu
    yanıtladı
    2001'li Gökdeniz Bayraktar ve 2005'li Onur Alp Bayram'ı Kocaelispor'dan 1 milyon TL'ye almışız. İyi hamleler. Böyle transferlerden bir Şifo veya Metin Tekin çıkabilir.
    Edit: Antalya almış. Püff.
    En son düzenleyen Atakan Uslu; 07-02-2020, 22:09.

Bir yorum yaz:

• Mustafa Diler
    yanıtladı
    Aslı Toprak.Tarlabasi tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Adnan Januzaj
    Ahmet Çalık
    Alpaslan Öztürk
    Aras Özbiliz
    Bilal Başaçıkoğlu
    Daniel Barlaser
    Deniz Türüç
    Enes Ünal
    Kaan Ayhan
    Levin Öztunalı
    Okay Yokuşlu
    Ozan Tufan
    Robin Yalçın
    Sefa İşçi
    Sinan Kurt
    Yunus Mallı
    Adam resmen reçete yazmış aras hariç çoğu tuttu helal olsun

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• Mehmet Yasar Goynuk
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Resul Gökdağ
    yanıtladı
    Muhammet Kibrit - Hertha Berlin - FORVET 20 YASINDA 16 Mac 13 Gol

Ravil Tagir - Altinordu Stoper 16 Yasinda

Naci Ünüvar Ajax Sol Kanat 16 yasinda 15 mac 8 gol 1 asist

Bir yorum yaz:

• Sadettin Ferruh Taşçı
    yanıtladı
    <p>
    isvi&ccedil;renin Lozan takımında oynayan Aldın Turkeş gelecek vaat ediyor</p>
    En son düzenleyen Sadettin Ferruh Taşçı; 29-12-2019, 00:15.

Bir yorum yaz:

• Alper Artam
    yanıtladı

Foto update olunca baya manidar olmuş paylaşım

Bir yorum yaz:

• Alper Artam
    yanıtladı
    Aslı Resul Gökdağ tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Emrah Akkurt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Kayserispor’dan Emre Demir alınmalı.
    Henüz 15 yaşında.
    Oğuzhan’ın yerine acilen düşünülmeli.
    Gelişime çok açık.
    Kaçırmayalım derim.
    Büyük transfer yapar bu çocuk.
    Topla gidişi,al verleri,pası vs bu yaşta beklenenden yüksek.
    bend e ilk defa bizím macta izledim... hic ürkek degildi, bizim gibi teknik bi takimda cok is yapar... kayserinin bu kötü futbolunda bile parladi
    O çocuk 1-2 seneye Bundesliga dan falan girer piyasaya. TR'den alacak takım yok o çocuğu

Bir yorum yaz:

• Resul Gökdağ
    yanıtladı
    Aslı Emrah Akkurt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Henüz 15 yaşında.
    Gelişime çok açık.
    Kaçırmayalım derim.
    bend e ilk defa bizím macta izledim... hic ürkek degildi, bizim gibi teknik bi takimda cok is yapar... kayserinin bu kötü futbolunda bile parladi

Bir yorum yaz:

• Emrah Akkurt
    yanıtladı
    Henüz 15 yaşında.
    Gelişime çok açık.
    Kaçırmayalım derim.

Bir yorum yaz:

• Atakan Uslu
    yanıtladı
    Burak İnce-------- Altınordu------ ortasaha------ 15 yaşında
    Ravil Tagir---------Altınordu--------Stoper--------16 yaşında
    Anıl Başaran------- Balıkesir-------Forvet----------19 yaşında
    Alberk Koç---------Menemen-------Solbek-------22 yaşında
    Atınorduluları duymuştum da Anıl Başaran'ı duymamıştım. Takip etmek lazım.

Bir yorum yaz:

• İsmail Arı
    yanıtladı
    Antalya'da bize gol atan 12 numaraya bayıldım. Bakambu havası var o çocukta. 19 yaşındaymış daha.
    Keşke bizim olsa

Bir yorum yaz:

• Mehmet Yasar Goynuk
    yanıtladı
    Burak İnce-------- Altınordu------ ortasaha------ 15 yaşında
    Ravil Tagir---------Altınordu--------Stoper--------16 yaşında
    Anıl Başaran------- Balıkesir-------Forvet----------19 yaşında
    Alberk Koç---------Menemen-------Solbek-------22 yaşında

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X