Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Gelecek Vaadeden Oyuncular

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Musa Basak Baran
    yanıtladı
    Yusuf Demir-Rapid Wien ( Artık ?ok zor ama Muri? tarzı piyango  bir satış yaparsak buna 10 filan basılır )

?mer Faruk Beyaz (Valla 5 e 10 a bakılmamalı benim Sergen den sonra izlediğim en yetenekli T?rk)

Enis Destan (Altınordu) -?ok iyi ?ocuk bonservisini alıp Altınordu da 1yıl daha oynasın denmeli

Bir yorum yaz:

• Samet Demir
    yanıtladı
    Aslı Osman Sarak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Burak kapacak bursa altyapısından ?ıktı bu sene 12 ma? 5 gol . Burak Yılmaz gibi fuleli bir oyuncu. Plaseleri ?ok iyi ve gelişime ?ok a?ık . Sağ kanat sol kanatta da oynayabiliyor. Burak Yılmaz gibi forvete evrilebilir. Kesinlikle alınmalı .
    Sağ bek oynarken yavaş yavaş forvete evrilecek sanırım

Bir yorum yaz:

• Osman Sarak
    yanıtladı
    Burak kapacak bursa altyapısından ?ıktı bu sene 12 ma? 5 gol . Burak Yılmaz gibi fuleli bir oyuncu. Plaseleri ?ok iyi ve gelişime ?ok a?ık . Sağ kanat sol kanatta da oynayabiliyor. Burak Yılmaz gibi forvete evrilebilir. Kesinlikle alınmalı .

Bir yorum yaz:

• Atakan Uslu
    yanıtladı
    Aslı ?etin Karademiro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    G?kdeniz Bayrakdar Kocaelisporda s?zle?meside bitiyor, bu ?ocu?u ka??rmay?n ula??ls?n bu ?ocuk i?in
    Bizle habereri ??kmadan futbol bilgisine ?ok g?vendi?im bir arkada??n aktar?mlar? ve bana att??? 3-4 videosunun refaras?yla yazm??t?m ?ok ??k?r alm???z, ?zmir'de elimden geldi?ince ?kinci lig ma?lar?n? takip ediyorum; Alt?nordu'da Ravil yeni bir ?a?lar ?imdiden s?yl?yorum, almak zor olabilir ama denenmeli, Alt?nordu'da Burak ?nce bozmadan devam edip birazda g??lenirse T?rk futbolunun yeni y?ld?z? olacak. Yine Alt?nordu'da Kemal R?zgar, Almanya altyap?l?, iyi bir yedek forvet olabilir s?zle?mesi bitecek. Alt?nordu altyap?s?nda Abdullah So?ucak forvet oynuyor, ya??tlar? aras?nda farkediliyor, altyap?ya transfer edilmesi gerekir. Altay'da Cenk ?zka?ar stoper, sol ayakl?, g??l?, son 5 ma?t?r d?zenli oynamaya da ba?lad?, hi? ka??rmadan al?nmal?. Altay'da Adamu Alhassan ?n libero, gen? Atiba rayanlara duyrulur, al kirala ?talya'daki kul?plerin yapt??? gibi, maliyeti d???k olaca?? i?in riski de yok. Bal?kesir'de Rahmi An?l Ba?aran, ?ok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkas? oynuyor, s?zle?mesi bitecek hi? ka??r?lmadan al?nmas? gerekir, Kar??yaka'da sol a??k oynayan Do?ukan ?nci 20 ya??nda, potansiyeli y?ksek. Benim ara?t?rmalar?m bu kadar in?allah kul?pte ara?t?r?yordur.
    G?kdeniz konusunda emin misiniz ? Antalya ald? diyolard?
    *Antalya ald?. Ayr?ca U16 milli tak?m?nda oynayan Suriye as?ll? yetenek Adem Metin T?rk'? de kapm??lar.
    * Daha ?nceden ad? ge?en Lirim Kastrati al?nabilir.

Bir yorum yaz:

• Çetin Karademiroğlu
    yanıtladı
    G?kdeniz Bayrakdar Kocaelisporda s?zle?meside bitiyor, bu ?ocu?u ka??rmay?n ula??ls?n bu ?ocuk i?in
    Bizle habereri ??kmadan futbol bilgisine ?ok g?vendi?im bir arkada??n aktar?mlar? ve bana att??? 3-4 videosunun refaras?yla yazm??t?m ?ok ??k?r alm???z, ?zmir'de elimden geldi?ince ?kinci lig ma?lar?n? takip ediyorum; Alt?nordu'da Ravil yeni bir ?a?lar ?imdiden s?yl?yorum, almak zor olabilir ama denenmeli, Alt?nordu'da Burak ?nce bozmadan devam edip birazda g??lenirse T?rk futbolunun yeni y?ld?z? olacak. Yine Alt?nordu'da Kemal R?zgar, Almanya altyap?l?, iyi bir yedek forvet olabilir s?zle?mesi bitecek. Alt?nordu altyap?s?nda Abdullah So?ucak forvet oynuyor, ya??tlar? aras?nda farkediliyor, altyap?ya transfer edilmesi gerekir. Altay'da Cenk ?zka?ar stoper, sol ayakl?, g??l?, son 5 ma?t?r d?zenli oynamaya da ba?lad?, hi? ka??rmadan al?nmal?. Altay'da Adamu Alhassan ?n libero, gen? Atiba rayanlara duyrulur, al kirala ?talya'daki kul?plerin yapt??? gibi, maliyeti d???k olaca?? i?in riski de yok. Bal?kesir'de Rahmi An?l Ba?aran, ?ok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkas? oynuyor, s?zle?mesi bitecek hi? ka??r?lmadan al?nmas? gerekir, Kar??yaka'da sol a??k oynayan Do?ukan ?nci 20 ya??nda, potansiyeli y?ksek. Benim ara?t?rmalar?m bu kadar in?allah kul?pte ara?t?r?yordur.
    G?kdeniz konusunda emin misiniz ? Antalya ald? diyolard?

Bir yorum yaz:

• Mehmet Yasar Goynuk
    yanıtladı
    Bizle habereri ??kmadan futbol bilgisine ?ok g?vendi?im bir arkada??n aktar?mlar? ve bana att??? 3-4 videosunun refaras?yla yazm??t?m ?ok ??k?r alm???z,
    ?zmir'de elimden geldi?ince ?kinci lig ma?lar?n? takip ediyorum; Alt?nordu'da Ravil yeni bir ?a?lar ?imdiden s?yl?yorum, almak zor olabilir ama denenmeli,

Alt?nordu'da Burak ?nce bozmadan devam edip birazda g??lenirse T?rk futbolunun yeni y?ld?z? olacak.
    Yine Alt?nordu'da Kemal R?zgar, Almanya altyap?l?, iyi bir yedek forvet olabilir s?zle?mesi bitecek.
    Alt?nordu altyap?s?nda Abdullah So?ucak forvet oynuyor, ya??tlar? aras?nda farkediliyor, altyap?ya transfer edilmesi gerekir.
    Altay'da Cenk ?zka?ar stoper, sol ayakl?, g??l?, son 5 ma?t?r d?zenli oynamaya da ba?lad?, hi? ka??rmadan al?nmal?.
    Altay'da Adamu Alhassan ?n libero, gen? Atiba rayanlara duyrulur, al kirala ?talya'daki kul?plerin yapt??? gibi, maliyeti d???k olaca?? i?in riski de yok.
    Bal?kesir'de Rahmi An?l Ba?aran, ?ok mesafe katetti, forvet,kanat ve forvet arkas? oynuyor, s?zle?mesi bitecek hi? ka??r?lmadan al?nmas? gerekir,
    Kar??yaka'da sol a??k oynayan Do?ukan ?nci 20 ya??nda, potansiyeli y?ksek.
    Benim ara?t?rmalar?m bu kadar in?allah kul?pte ara?t?r?yordur.

Bir yorum yaz:

• Atakan Uslu
    yanıtladı
    2001'li G?kdeniz Bayraktar ve 2005'li Onur Alp Bayram'? Kocaelispor'dan 1 milyon TL'ye alm???z. ?yi hamleler. B?yle transferlerden bir ?ifo veya Metin Tekin ??kabilir.
    Edit: Antalya alm??. P?ff.
    En son düzenleyen Atakan Uslu; 07-02-2020, 23:09.

Bir yorum yaz:

• Mustafa Diler
    yanıtladı
    Aslı Toprak.Tarlabasi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Adnan Januzaj
    Ahmet ?al?k
    Alpaslan ?zt?rk
    Aras ?zbiliz
    Bilal Ba?a??ko?lu
    Daniel Barlaser
    Deniz T?r??
    Enes ?nal
    Kaan Ayhan
    Levin ?ztunal?
    Okay Yoku?lu
    Ozan Tufan
    Robin Yal??n
    Sefa ???i
    Sinan Kurt
    Yunus Mall?
    Adam resmen re?ete yazm?? aras hari? ?o?u tuttu helal olsun

SNE-LX1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Bir yorum yaz:

• Mehmet Yasar Goynuk
    yanıtladı

Bir yorum yaz:

• Resul G?kda?
    yanıtladı
    Muhammet Kibrit - Hertha Berlin - FORVET 20 YASINDA 16 Mac 13 Gol

Ravil Tagir - Altinordu Stoper 16 Yasinda

Naci ?n?var Ajax Sol Kanat 16 yasinda 15 mac 8 gol 1 asist

Bir yorum yaz:

• Sadettin Ferruh Ta???
    yanıtladı
    <p>
    isvi&ccedil;renin Lozan tak?m?nda oynayan Ald?n Turke? gelecek vaat ediyor</p>
    En son düzenleyen Sadettin Ferruh Ta???; 29-12-2019, 01:15.

Bir yorum yaz:

• Alper Artam
    yanıtladı

Foto update olunca baya manidar olmu? payla??m

Bir yorum yaz:

• Alper Artam
    yanıtladı
    Aslı Resul G?kda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Kayserispor?dan Emre Demir al?nmal?.
    Hen?z 15 ya??nda.
    O?uzhan??n yerine acilen d???n?lmeli.
    Geli?ime ?ok a??k.
    Ka??rmayal?m derim.
    B?y?k transfer yapar bu ?ocuk.
    Topla gidi?i,al verleri,pas? vs bu ya?ta beklenenden y?ksek.
    bend e ilk defa biz?m macta izledim... hic ?rkek degildi, bizim gibi teknik bi takimda cok is yapar... kayserinin bu k?t? futbolunda bile parladi
    O ?ocuk 1-2 seneye Bundesliga dan falan girer piyasaya. TR'den alacak tak?m yok o ?ocu?u

Bir yorum yaz:

• Resul G?kda?
    yanıtladı
    Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Hen?z 15 ya??nda.
    Geli?ime ?ok a??k.
    Ka??rmayal?m derim.
    bend e ilk defa biz?m macta izledim... hic ?rkek degildi, bizim gibi teknik bi takimda cok is yapar... kayserinin bu k?t? futbolunda bile parladi

Bir yorum yaz:

• Emrah Akkurt
    yanıtladı
    Hen?z 15 ya??nda.
    Geli?ime ?ok a??k.
    Ka??rmayal?m derim.

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X