Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yakup Hasanusta tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yahu arkada? Be?ikta? Futbolcusunun Tek ?zelli?i o?uzhan a sosa ya veya kerime vs "DUVAR" olmak m? ?
    Kriteriniz bu mudur ger?ekten ??

Neymi? ver ka? yap?yormu?
    Neymi? ko?uyormu?

Bu herifin sayesinde 2 gol ile bitirdik ma??
    ?ddia ediyorum Bu herif olmasa daha ?ok gol atard?k bu ma?..
    Cinnet ge?iriyorum izlerken..yetenek fakiri herif ya...
    Ya kimse zaten Olcay hele ?u formuyla tak?m?n en iyi oyuncusudur, Be?ikta?'?n ideal sol kanad?d?r, seneye CL'de Olcay'la nice galibiyetlere demiyor. Ama senin tak?m?nda O?uzhan, Atiba, Sosa gibi aya?a yerden tempolu oynayan adamlar varsa bunlara alan a?acak, pas istasyonu olacak ve evet gerekirse duvar olacak oyunculara da ihtiyac?m?z var. Gollerimizin ?o?unlu?unu nas?l att?k bu sene? Olcay eskiden gol atard?, kilit paslarla asist yapard?, art?k onu da yapam?yor ama le? hali bile sizin k???k g?rd???n?z ?zellikleri sayesinde rakip kaleye gitmemize yard?mc? oluyor, nitekim att???m?z ilk golde b?y?k katk?s? var. Ha bug?n ka? tane ka??rd?, pas hatas? yapt? diyorsan tamamen kat?l?yorum. Ama herkesin televizyondan g?rebildi?ini ?enol Hoca g?remiyor diyorsan?z yan?l?yorsunuz, T?re'nin oynad??? zamanlar? da bildi?imizden Olcay'a mecbur kal?yoruz. Yoksa seneye bu ?zelliklere sahip daha teknik bir oyuncu al?ns?n o oynas?n, Olcay'? savunan herkes bunu da s?yl?yor.

Yorum Yap

Aslı Ayberk Akbulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Yahu arkada? Be?ikta? Futbolcusunun Tek ?zelli?i o?uzhan a sosa ya veya kerime vs "DUVAR" olmak m? ?
      Kriteriniz bu mudur ger?ekten ??

Neymi? ver ka? yap?yormu?
      Neymi? ko?uyormu?

Bu herifin sayesinde 2 gol ile bitirdik ma??
      ?ddia ediyorum Bu herif olmasa daha ?ok gol atard?k bu ma?..
      Cinnet ge?iriyorum izlerken..yetenek fakiri herif ya...
      Ya kimse zaten Olcay hele ?u formuyla tak?m?n en iyi oyuncusudur, Be?ikta?'?n ideal sol kanad?d?r, seneye CL'de Olcay'la nice galibiyetlere demiyor. Ama senin tak?m?nda O?uzhan, Atiba, Sosa gibi aya?a yerden tempolu oynayan adamlar varsa bunlara alan a?acak, pas istasyonu olacak ve evet gerekirse duvar olacak oyunculara da ihtiyac?m?z var. Gollerimizin ?o?unlu?unu nas?l att?k bu sene? Olcay eskiden gol atard?, kilit paslarla asist yapard?, art?k onu da yapam?yor ama le? hali bile sizin k???k g?rd???n?z ?zellikleri sayesinde rakip kaleye gitmemize yard?mc? oluyor, nitekim att???m?z ilk golde b?y?k katk?s? var. Ha bug?n ka? tane ka??rd?, pas hatas? yapt? diyorsan tamamen kat?l?yorum. Ama herkesin televizyondan g?rebildi?ini ?enol Hoca g?remiyor diyorsan?z yan?l?yorsunuz, T?re'nin oynad??? zamanlar? da bildi?imizden Olcay'a mecbur kal?yoruz. Yoksa seneye bu ?zelliklere sahip daha teknik bir oyuncu al?ns?n o oynas?n, Olcay'? savunan herkes bunu da s?yl?yor.
      Olcay ? savunan herkes bunu s?ylemiyor i?te karde?im..
      Ben "Ko?uyor,istasyon oluyor" muhabbetini duyduk?a deli oluyorum cidden..Millet nas?l sakin anlamad?m gitti..

Yukarda @SerdarTop?u nun dedi?i gibi gereksiz heriflerin i?inde iyi futbolcuymu? gibi g?z?k?yordu lakin ?uan Be?ikta? ?n kangren olan sol kolu ve bu kolun kesilmesi ?art..
      Ayr?ca bizi Olcay a mahkum eden T?re ve Kerim e de ne desem bo?...

Yorum Yap

Galatasary'in bugun ku icler acisi durumunun en buyuk sebebi Yasin, Sabri, Semih, Umut, Olcan, Emre ve daha aklima gelmeyen bir suru diger beceriksiz oyuncular ile sozlesme imzalayip bu oyunculari israrla oynatmalarindan dolayidir.
        Besiktas'imizin 10 senede bir sampiyon olmasinin nedeni de Korcan Celikay, Hakan Arikan, Cenk Gonen, Serdar Kurtulus, Ugur Inceman, Ekrem Dag, Serdar Ozkan, Tuna Uzumcu, Ismail Koybasi, Erhan Guven, Necip Uysal, Ibrahim Kas, Holosko, Batuhan, Mehmet Akyuz, Tanju Kayhan, Gokhan Suzen, Emre Ozkan, M. Demirci, Sinan Kurumus, Sezer Ozturk Ugur Boral ve daha aklima gelmeyen niceleri gibi oyuncularla israrla yola devam etmektendir.
        Kaliteli futbol kaliteli ayaklarla oynanir, bu sezon Gomez, Oguzhan, Atiba ve Sosa'nin yuksek performansi bizi sampiyonluga goturuyor.
        Olcay gibi Ismail gibi oyuncular diger arkadaslarin da soyledigi gibi sadece el freni olarak islev goruyorlar.
        Olcay sene basindan beri sacina sakalina yada selfie'lerine verdigi dikkat ve ozeni futboluna vermiyor. Aslinda onu bu konuda suclamakta sacmalik olur cunku adamin kalitesi bu kadar.
        Bugun ku macta da her hizli atagimizda topu gereksiz bir sekilde ayaginda eveleyip geveledikten sonra ya hizli atagimizi geriye pas atarak bozdu yada hanesine bir hatali pas daha ekleyerek pozisyonu baslamadan bitirdi.
        Olcay ile Ismail'in kanadi her mac otoban seklinde rakip tarafindan islev goruyor ama nedense bir soylentidir gidiyor - Olcay'in savunma yonu kuvvetli o yuzden o kanatta oynuyor!
        Hangi savunma yonu? Ayagina gelen her topu kaybettikten sonra suursuz bir sekilde rakibin pesinden kosmasi Olcay'in savunma yonunu guclu kilan bir etken midir?
        Neyse, umarim sene sonunda Olcay ve takimda ki diger kalitesiz oyuncularin yerine nokta transferler yapilir.
        Ve Pektemek'te yapilan hatalarin aynisi yapilmaz.

Yorum Yap

Olcay ? savunan herkes bunu s?ylemiyor i?te karde?im..
          Ben "Ko?uyor,istasyon oluyor" muhabbetini duyduk?a deli oluyorum cidden..Millet nas?l sakin anlamad?m gitti..

Yukarda @SerdarTop?u nun dedi?i gibi gereksiz heriflerin i?inde iyi futbolcuymu? gibi g?z?k?yordu lakin ?uan Be?ikta? ?n kangren olan sol kolu ve bu kolun kesilmesi ?art..
          Ayr?ca bizi Olcay a mahkum eden T?re ve Kerim e de ne desem bo?...
          Ko?uyor, istasyon oluyor, ?yle yani yapacak bir ?ey yok Tamam Be?ikta?'?n sol a????n? tek meziyetleri bu olmamal?, Olcay eskisi gibi girdi?i pozisyonlar? gole ?evirse, bu kadar basit hata yapmasa ?ok az ki?i Olcay'a sallar. Ama bunlar? yapamad???nda bile oyun sistemimiz i?in ?nemli top?u. O y?zden seneye daha iyisi bulunmal?, ?yle Ben Arfa gibi de?il Kuyt, M?ller tarz? bir adam. O zaman bu tak?m u?ar. Ama Olcay hi?bir ?ey yapm?yor, hi?bir katk?s? olmad? demek de en az "Olcay ko?uyor istasyon oluyor, o y?zden seneye CL'de as oyuncumuz olmal?" demek kadar abart?l? bir yorum

Ama bir yukar?da @Adnan Mumini yapt??? yoruma k?smen kat?l?yorum. Olcay bu tak?m?n maskotlu?u i?ine, selfielere ??l?lere falan kendini fazla kapt?r?p eskisi gibi ?al??may? unuttu gibi, eskiden rahat yapt??? golleri asistleri bu sene yapamamas?n?n ba?ka a??klamas?n? yapam?yorum. Seneye daha iyisi al?ns?n, Olcay da yede?e ?ekilsin, hepimiz i?in mutlu son olur
          En son düzenleyen Ayberk Akbulut; 17-04-2016, 00:58.

Yorum Yap

Aslı Serdar Top?u tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            El freni,bu kadar iyi bir h?cum hatt?nda bu kadar k?t? bir top?unun i?i yok.Ko?tu?u kilometreler h?cuma yaramad??? gibi defansa da yaram?yor art?k.

Her ma? sol taraf yok.Pas trafi?i,duvar,tek top,ver ka? falan diyorlar,savunuyorlar ben 25 haftad?r farkl? bir adam? m? izliyorum anlamad?m,bunlar?n hi?birini g?remiyorum.

Ayr?ca bu d???? de?il,?ap? bu.Feda d?neminde g?ze batmad?,Aky?zler Kurumu?lar aras?nda oynad?.?d?m kopuyor puan kayb?na sebep olacak diye.Yeter hocam g?z?n? seveyim izletme ?u adam? bize art?k.
            ?ok k?t? oynuyor, bug?n daha da k?t?yd? ama ver ka?, pas trafi?i bunlar? hi? yapm?yor diyorsan abart?yorsun durumu. Bug?n ?ok pozisyon ?ld?rd? ama ilk golde ata??n ba?lang?c? ve Kerim'e ters top da Olcay'dan geldi. Keza Bursa'da ilk gol, girdi?imiz pozisyonlar vs. ?yi oynuyor demiyorum ama ?verken de yererken de abart?yoruz. Olcay yerilmeyi fazlas?yla hakediyor ama sayd???n ?eyleri hi? yapmad???n? s?ylemek ve i?i hatta zaman zaman ?enol Hoca'n?n "sevdas?na" kadar vard?rmak yanl?? diye d???n?yorum.
            ''?ok'' k?t? oynad??? k?sm?nda hemfikiriz en az?ndan Kerim'e o topu H?rriyet G??er de atabilir,ekstra bir i? yok bence bunda da hemfikirizdir Yapt??? s?radan i?ler ?ok abart?l?yor,rezil futbolunu bunlarla savunmaya ?al??anlar oluyor,tepkimiz buna.

Ayn? ?ekilde 1 y?l boyunca Veli Kavlak'? savundular.Tak?ma asker laz?m,herkes pas yapmak zorunda m?,bask? yap?yor gibi arg?manlarla.Yerine daha az ko?an O?uzhan'? adapte ettik,sonu? ortada.Ayn? de?i?ikli?i sol kanat i?in de yapmam?z laz?m.

25 ma? 11 ba?layacak adam de?il.Bu hafta ge?erli sebepler vard?,T?re yeni d?nd? Quaresma cezal?yd?,Cenk'i orada denemek istemiyor.Haftaya 11 ba?larsa ?enol Hoca'n?n sevdas?na,inad?na ba?lar?m bunu.

Yorum Yap

El freni,bu kadar iyi bir h?cum hatt?nda bu kadar k?t? bir top?unun i?i yok.Ko?tu?u kilometreler h?cuma yaramad??? gibi defansa da yaram?yor art?k.

Her ma? sol taraf yok.Pas trafi?i,duvar,tek top,ver ka? falan diyorlar,savunuyorlar ben 25 haftad?r farkl? bir adam? m? izliyorum anlamad?m,bunlar?n hi?birini g?remiyorum.

Ayr?ca bu d???? de?il,?ap? bu.Feda d?neminde g?ze batmad?,Aky?zler Kurumu?lar aras?nda oynad?.?d?m kopuyor puan kayb?na sebep olacak diye.Yeter hocam g?z?n? seveyim izletme ?u adam? bize art?k.
              ?ok k?t? oynuyor, bug?n daha da k?t?yd? ama ver ka?, pas trafi?i bunlar? hi? yapm?yor diyorsan abart?yorsun durumu. Bug?n ?ok pozisyon ?ld?rd? ama ilk golde ata??n ba?lang?c? ve Kerim'e ters top da Olcay'dan geldi. Keza Bursa'da ilk gol, girdi?imiz pozisyonlar vs. ?yi oynuyor demiyorum ama ?verken de yererken de abart?yoruz. Olcay yerilmeyi fazlas?yla hakediyor ama sayd???n ?eyleri hi? yapmad???n? s?ylemek ve i?i hatta zaman zaman ?enol Hoca'n?n "sevdas?na" kadar vard?rmak yanl?? diye d???n?yorum.
              ''?ok'' k?t? oynad??? k?sm?nda hemfikiriz en az?ndan Kerim'e o topu H?rriyet G??er de atabilir,ekstra bir i? yok bence bunda da hemfikirizdir Yapt??? s?radan i?ler ?ok abart?l?yor,rezil futbolunu bunlarla savunmaya ?al??anlar oluyor,tepkimiz buna.

Ayn? ?ekilde 1 y?l boyunca Veli Kavlak'? savundular.Tak?ma asker laz?m,herkes pas yapmak zorunda m?,bask? yap?yor gibi arg?manlarla.Yerine daha az ko?an O?uzhan'? adapte ettik,sonu? ortada.Ayn? de?i?ikli?i sol kanat i?in de yapmam?z laz?m.

25 ma? 11 ba?layacak adam de?il.Bu hafta ge?erli sebepler vard?,T?re yeni d?nd? Quaresma cezal?yd?,Cenk'i orada denemek istemiyor.Haftaya 11 ba?larsa ?enol Hoca'n?n sevdas?na,inad?na ba?lar?m bunu.
              H?rriyet G??er yorumunda hemfikir olmam?z? bekleme Ama senin s?radan dedi?in ?eyleri yapan adama da ihtiyac?m?z var oyun sistemimizde. Olcay'?n yerine bug?n Ben Arfa gibi egzantirik bir adam gelse daha fazla gol ataca??m?z?, daha fazla pozisyona girece?imizi mi san?yorsun? H?cumda hareketli olmak, etkili yerlere ko?u yapmak, O?uzhan gibi oyuncularla ver-ka? aramak ne zamandan beri a?a??lan?r bir ?ey oldu. Tekrar s?yl?yorum adam formsuz, bu sene ?ok k?t? oynuyor. Ama ?ok k?t? hali bile tak?m? pozisyona sokuyor, gol att?r?yor, h?cumda alternatif yarat?yor ve bu sene bu adama mecburuz. ?enol Hoca bilmiyor mu Olcay'?n birebirde yetenekli olmad???n?, oyun i?erisinde ini?-??k??lar? oldu?unu. Ama o da belli meziyetlerinin fark?nda, k?t? oynad??? ma?ta bile bekini kapat?yor, pozisyona giriyor, pas oyununa katk? sa?l?yor vs. ?enol hocan?n da istediklerini belli ?l??de veriyor demek ki. Seneye daha iyisini al?r onu oynat?r?z i?te. Ama Olcay'?n oynamas?n? ?enol hocan?n "sevdas?na" ba?lar?m diyorsan o zaman hocan?n futbol akl?na g?venmiyorsun demektir, o zaman buna s?yleyecek bir ?eyim yok.

Veli Kavlak konusunda, ?enol G?ne?'in ve Bili?'in oynatt??? iki farkl? oyun kurgusu var. Bili?'in tak?m savunmas?na ?ncelik veren kompakt oyun kurgusunda Veli gayet iyiydi ki ge?en sene de Vitor Pereira futbolu oynam?yorduk, hemen herkes yine Be?ikta?'?n ligin en iyi oynayan tak?m? oldu?unu s?yl?yordu ve Demba Ba ikinci yar? tak?m? satmasa ?ampiyon olacakt?k. Bu sene oynad???m?z oyun farkl? ve bu oyunda merkezde O?uzhan ?ok daha etkili. Bu sene daha iyi oldu?umuz ortada ama iki farkl? kurgu oldu?u i?in kar??la?t?rma yapmak sa?l?ks?z olur bence, ??nk? ge?en sene g?rd???m?z gibi O?uzhan oynad??? ma?lar?n hemen hepsinde verimsizdi, Veli'nin de ayn? ?ekilde bu sene oynad???m?z oyunda tamamen iyile?mi? olsayd? bile O?uzhan'?n verdi?i katk?n?n ?eyre?ini verebilece?inden ??pheliyim.
              En son düzenleyen Ayberk Akbulut; 17-04-2016, 02:12.

Yorum Yap

Kerim T?re Olcay... Bi ?u 3l?y? d???n?yorum bir de Quaresma'y?.
                Ger?ekten 3?n? toplasan bile tart??ma konusu olmaz kimin faydal? oldu?u.
                Bizi b?yle oyunculara mahkum eden y?netime laf etmek laz?m asl?nda

K?zd???m?z, sa?ma kartlar?yla bizi yaln?z b?rakan quaresma bu tak?m?n en iyi kanat oyuncusuysa, hatta tek kanat oyuncusuysa bu tak?mda ciddi bir s?k?nt? var demektir.
                4te 1 olmamal?. En az?ndan bu rakam? minimum 2 kaliteli kanat oyuncusuna ?evirmeliyiz seneye.

Olcay i?in s?ylenecek s?z yok yetenek yok. Yetenek sonradan yarat?lamaz Allah vergisi bi?ey. Performans? iyi oldu?unda g?n? kurtar?yor o kadar. Seneye bu riskleri alamay?z ?ampiyonlar liginde kimse kimseye ac?maz

Yorum Yap

D?n ilk yar?daki 3 ?nemli pozisyonumuzun ba?rol?nde Olcay vard?.?lk golde de ?nce topu kazan?p sonra da Kerim'i g?zel g?rd?.?u an tak?mdan kesilmemesi gerek.

Yorum Yap

Bu sene istatistikleri Quaresma ile ?ok yak?n ama Quaresma futbol ilah?,Olcay yetenek fakiri.?ok fazla abart?yoruz.Olcay bu tak?m?n ?imentosu,demiri,temelidir.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bu sene istatistikleri Quaresma ile ?ok yak?n ama Quaresma futbol ilah?,Olcay yetenek fakiri.?ok fazla abart?yoruz.Olcay bu tak?m?n ?imentosu,demiri,temelidir.

Olaya istatiki a??dan bakarsak ?ok yanl?? bir tablo ile kar??la??r?z. Olcay'?n gol att??? ma?lara bakt???m?zda hep 4-5 gol att???m?z ma?lar? g?r?yoruz. Yani ma? koptuktan sonra Olcay girmi? ve zaten da??lm?? rakip defans?n i?inde gol?n? atm??. Quaresma ise genelde t?kanan ma?larda bizim elimiz aya??m?z oldu bu sezon. ?rne?in 1-0 kazand???m?z Rize ma??nda att??? gol, Osmanl? ma??ndaki asisti vs.

Olcay'?n en b?y?k art?s? yapt??? dengesiz ko?ular ile birlikte pozisyona girip bunu gol ile sonu?land?rmas?yd?. Mesela d?n ilk yar?da girdi?i pozisyon da bunlardan biri. Ancak art?k gol ile sonu?land?rma y?zdesi d??t? ve tepki almaya ba?lad?. Olcay ?u an d?z bir kanat oyuncusundan daha ekstra bir i? yapmad??? gibi tak?m?n organizasyon d?zeyini de bozmaya ba?lad?. Olcay'? ele?tirmemiz bu y?zdendir.

Yorum Yap

?aka dimi ?????
                        hangi temel hangi ?imento
                        quaresma ile kar??la?t?r?lmas? bile abestir
                        istatistik diye ??kmay?n insanlar?n kar??s?na ma?lar? izliyorsan ve ya stada gidiyorsan g?rmen gerekirdi ki Q7 nin bu sezon net 7-8 asisti g?me gitmi?tir
                        heleki sivas ma??nda son pozisyon adam ?al?m? bast? ge?iyor seni d???rsene arkada?
                        s?rf sar? kart cezal?s? durumuna d??meyim diye mi adam? d???rmedi ben merak ediyorum en az?ndan Q7 de h?rs var azim var
                        bu anca milleti g?ld?rs?n instagramda ?irinlik taslas?n
                        nas?l olsa her ma? ilk 11 garanti

bu kadar olmaz ay?p 1,5m? al?yor bu adam y?ll?k
                        O?uzhanda o kadar al?yor
                        yorumsuz art?k!!!!

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?aka dimi ?????
                          istatistik diye ??kmay?n insanlar?n kar??s?na ma?lar? izliyorsan ve ya stada gidiyorsan g?rmen gerekirdi ki Q7 nin bu sezon net 7-8 asisti g?me gitmi?tir
                          heleki sivas ma??nda son pozisyon adam ?al?m? bast? ge?iyor seni d???rsene arkada?
                          s?rf sar? kart cezal?s? durumuna d??meyim diye mi adam? d???rmedi ben merak ediyorum en az?ndan Q7 de h?rs var azim var

O?uzhanda o kadar al?yor
                          yorumsuz art?k!!!!
                          ?enol hoca'n?n haks?zl?k yaparak m? formay? Olcay'a verdi?ini d???n?yorsunuz.

Olcay bu sezonu iyi ge?irmiyor ama Quaresma'da u?muyor.

Olcay tak?m?n sevdi?i ve etraf?na pozitif enerji veren bir adam.Geldi?inden beri hi? sakatlanmad?, 1 kere fener ma??nda k?rm?z? kart yedi.Her zaman m?cadelesini yapt?.Forumda Olcay'a ?ok fazla hakaret ediliyor, bunu yanl?? buluyorum.

Yorum Yap

?aka dimi ?????

O?uzhanda o kadar al?yor
                            yorumsuz art?k!!!!

Olcay tak?m?n sevdi?i ve etraf?na pozitif enerji veren bir adam.Geldi?inden beri hi? sakatlanmad?, 1 kere fener ma??nda k?rm?z? kart yedi.Her zaman m?cadelesini yapt?.Forumda Olcay'a ?ok fazla hakaret ediliyor, bunu yanl?? buluyorum.

Halil
                            ciddi maytap ge?ti?ini d???nmeye ba?lad?m
                            Quaresma u?muyor????
                            Olcay iyi insan???
                            sakatlnmamas? oynmas? i?in bi sebep mi?

Yorum Yap

?aka dimi ?????

O?uzhanda o kadar al?yor
                              yorumsuz art?k!!!!

Halil
                              Quaresma u?muyor????
                              Olcay iyi insan???
                              Ben sizin gibi d???nm?yorum.Tak?m i?in ?nemli bir oyuncu.
                              Sevgiler sayg?lar.

Yorum Yap

Halil
                                Quaresma u?muyor????
                                Olcay iyi insan???
                                Ben sizin gibi d???nm?yorum.
                                Sevgiler sayg?lar.

benim gibi d???nmeyebilirsin bu gayet do?al hakk?n
                                ancak ?u bir ger?ekki
                                ne futbolda ne i? hayat?nda
                                iyi insan herkes seviyor diye o konumda bulunmaya devam edemez
                                Be?ikta??n kanat oyuncusu yetenekli olacak arkada?
                                Quaresma ile kar??la?t?racak olursak bu sezon Quaresma adeta u?uyor tak?mdaki en yarat?c? oyunculardan biri ?zellikle kas?m ay?ndan beri oynad??? her ma?ta tak?m?n en iyi 3 oyuncusundan biri
                                ?imdiye kadar en az 7-8 tane net %99 gol olma ihtimali olan asisti gerek gomez gerek olcay taraf?ndan harcanm??t?r
                                nerde harcand? dersen ba?ak?ehir ma??yd? galiba sa?dan kesti olcay bombo? kale yerine topu dire?e ni?anlad?

olcay iyi niyetli olabilir ama ne teknik ne yetenek ve hatta savunma olarak bile Be?ikta??n ilk 11 oyuncusu hi? de?il 18 bile tart???l?r

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X