Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euro 2016 Grup Kar??la?malar?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Aykut Onuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Helal Italya, Fransa, Belcika hatta Almanya gibi doldur zencileri, araplari milli takim olsun degil.
    Bahsettigin oyuncularin hepsi o ?lkelerde do?du?u icin ben yanlis bisey yaptiklarini dusunmuyorum. Italya nin arjantinli oyunculara direk italyan vatandasligi verdigi gibi. Burada nereli oldugu degil, nerede do?du?u ?nemli. Adam belcikada dogmus b?y?m??, oynamasin mi? Oynatmazlarsa bu sefer irkcilik yapmis olurlar.

Yorum Yap

Asl?nda bel?ika k?t? degil ancak italya ?uana kadar ki en iyi futbolu oynuyorlar turnuvada ilk yar?da

Turk Telekom TT175 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu Yal??n ?etin ?ok g?zel ma? anlat?yor ya...

Yorum Yap

Italyanin kadro, oyun efsane tek s?r?tan pelle.

Yorum Yap

Helal Italya, Fransa, Belcika hatta Almanya gibi doldur zencileri, araplari milli takim olsun degil.
            Suanki kadrolarinda Eder ve Thiago Motta Brezilya'dan devsirme Ogbonna siyahi

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Suanki kadrolarinda Eder ve Thiago Motta Brezilya'dan devsirme Ogbonna siyahi
              Belcika, Fransa, Almanya vs ile karsilastirdiginda Italya'da oynayan devsirme devede kulak bile kalmaz.

Yorum Yap

barzagli-cihellini-bonucci kalede buffon italyan?n arka taraf ger?ekten efsane sa?lam birbirlerini ?ok iyi tan?yorlar s?rlar?da bu noktada bence

Yorum Yap

Bel?ika'n?n futbolundan neden ho?lanmad???m? ?u ma?ta yine hat?rlad?m.
                  Helal olsun ?talya' ya.

Yorum Yap

Aslı Alper Artam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Alper Artam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

tabi 3? de iyide bonucci ba?ka 200 at?yor kalbi her ma? ama tertemiz top oynuyor
                    Seninkinin Guti-vari asiste bak masallah

Stopet moper dinlemeden ne pas atti be
                    efsane di mi.. valla bana ?a??rt?c? gelmiyor zira s?rf bonucci i?in juve ma?lar? izliyorum 3-4 senedir. s?k s?k olmasada ?ok dener iki stoper aras?na uzun top. gol sevincinde ate? ??k?yordu yine g?zlerinden adam savunman?n messisi yemin ediyorum.
                    Uzun top mu? Bu pasa uzun top demek haksizlik olur, adam orta yayda 40 metreden kapanmis bir takima stoperlerin arasina ara pas atti
                    https://youtu.be/-P15-25Tp3I?t=80

Yorum Yap

?talya milli tak?m?n?n giydi?i ?ey forma m??

General Mobile 4G cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Berkant Senturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bahsettigin oyuncularin hepsi o ?lkelerde do?du?u icin ben yanlis bisey yaptiklarini dusunmuyorum. Italya nin arjantinli oyunculara direk italyan vatandasligi verdigi gibi. Burada nereli oldugu degil, nerede do?du?u ?nemli. Adam belcikada dogmus b?y?m??, oynamasin mi? Oynatmazlarsa bu sefer irkcilik yapmis olurlar.
                        Irkcilik degil ama haksiz rekabet oluyor. Ben de o ulkelerde yasiyorum. Bu yabanci asillilar her konuda ikinci sinif vatandastir. Ama milli takimlar olunca kollari kocaman acarlar gelin bizde oynayin diye.

Yorum Yap

Bel?ika bu top?ularla nas?l bu kadar k?t? oynuyo anlamad?m

Yorum Yap

Pfaff, Gerets, Schifo, Ceulemans kadrosundan daha prestijli bir jenerasyon yakalad? Bel?ika,

Bakal?m di?er jenerasyonun ba?ar?s?n? yakalayacaklar m?...

Yorum Yap

Kerim frei T?rkiye'nin Hazard I olacak diyordum; hazard Bel?ika'n?n Kerimi oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ka?ana bak Lukaku...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X