Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Futbolun Katili T?rk Hakemleri

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

101. y?l katliam?nda bir?ey olmad?ysa bug?n bu kadar ?aibeyle bir?ey yap?lmaz. Adamlar?n e?itlik, hak, hukuk gibi dertleri yok paraya bak?yorlar paran?n da gelmesi birilerini kay?rmaktan ge?iyor. Futbol bir ?zel sekt?r ?irketinden farks?z, bizim beklentilerimiz de o sebeple bo? kal?yor.

Yorum Yap

Valla TS ba?kan?na k?z?yorduk fener ma??ndan ?nce ama adam do?ru yapm??.

O zaman bir telefonla tak?m?n? ezdirmedi. Y?ntem ?a? d??? ama bu herifler bundan anl?yor.

Yorum Yap

b?yle bir ba?kan laz?m bize http://www.milliyet.com.tr/yine-cok-...26/default.htm

Yorum Yap

forzan?n gri?indeki introyu izledikten sonra sinirlerim tekrar z?plad? , ?l?p geberip giden hi? bir hakemin arkas?ndan zerre ?z?lmem

Yorum Yap

Aslı Serhat Bayat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            forzan?n gri?indeki introyu izledikten sonra sinirlerim tekrar z?plad? , ?l?p geberip giden hi? bir hakemin arkas?ndan zerre ?z?lmem
            Videoyu bende izledim,acayip sinirlendim,ayr?yetten benim d???ncem gs ma??nda bizi ya?atmazlar..melo iti,burak,sneijder bunlar ne yap?p edip hakemi bask? alt?na alacakt?r

Yorum Yap

Aslı Emir Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Serhat Bayat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Videoyu bende izledim,acayip sinirlendim,ayr?yetten benim d???ncem gs ma??nda bizi ya?atmazlar..melo iti,burak,sneijder bunlar ne yap?p edip hakemi bask? alt?na alacakt?r
              ?nsan?n g?zleri Pascal'?, ?lhan'? deli ibo,yu vs aram?yor de?il..

Di?'e di? giri?irdik ?u adamlara arena da..

Yorum Yap

ahh nerde oo eski forzA & ?Ar?? semtte abilerle toplan?l?r forumlar yap?l?rd? neye nas? hareket edice?imiz kararla?t?r?l?rd? nerde abi o a?a?lar i?in ortal??? aya?a kald?ran ?Ar??, Be?ikta? ?n cocuklar? kan a?l?yor nerdesiniz a?abeyler ...!!1

Yorum Yap

Basliklarda yazilanlari okuyorum.

"Fener bu aksam puan kaybetse"
                  "Kasimpasa fenerden 1 puan alsa"
                  vs vs...

1 puanlari az olsa.
                  2 puanlari az olsa.
                  3 puanimiz fazla olsa...

Ufacik hesaplara, minicik puanlara kalmis is. E peki durum buraya nasil geldi? Bu takimlara tekrar ve tekrar ve tekrar hediye edilen 3'er puanlar ne olacak? Defalarca son dakikalarda calinan garip penaltilar? Inatla cikmayan kirmizi kartlar? Iki takimin da 5'ten fazla maci alenen hakem destegi ile cevirilmis. Kazanilmis demiyorum, cevirilmis. 80-85 civarinda geridelerken penaltilarla vs. cevirilmis. Kartlar cikmamis, cezali sikintisi yasanmamis.

Ve simdi puan durumuna bakiyorum, biri 1 puan onumuzde, digeri 2.
                  Ulan yazik be.
                  Yazik, gunah be.
                  Yapmiyorum ben hesap mesap.

Yorum Yap

bir tane 21 Nouma bir tanede 26 ?.Mans?z olsayd? bunlar olmazd?!

Yorum Yap

Aslı Mehmet Eyy?p Mete tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Size bir sorum var..
                      Metin Ali Feyyaz d?nemlerinde hakemler neden bu kadar hata yapm?yordu sizce ?
                      Suleyman Seba ?ok mu yumru?unu vuruyordu?
                      Cevab? bilene hediye
                      Hata tabii ki oluyordu.o bahsetti?in kadronun ?al?nan en az 3 ?ampiyonlugu var

Yorum Yap

C?neyt ?ak?r'a ?ampiyonlar ligi finalini vermi?ler. Ba?ar?lar dilemek i?imden gelmiyor.

Yorum Yap

Fener lobisi Uefada bile etkili..

Yorum Yap

Bu ba?l?k ?ok garip olmu? ?u an bu konuda hi? olmad???m?z kadar iyi yerlerdeyiz. ?ampiyonlar ligi finali y?neten,d?nya kupas?nda d?d?k ?alan belkide avrupan?n en iyi hakemi ?lkemizde. Ba?ar?s?zl?klar?m?za kulp bulmak,su?u ba?kalar?na atmak yerine C?neyt ?ak?r gibi her g?n biraz daha fazla ?al???p zirveye yerle?meliyiz. Do?rusu ben hatalar?na ra?men t?rk hakemleriyle gurur duyuyorum.

Yorum Yap

ka? puan gaspedildi bu sezon b?yle ma? sonu yapt?klar? kriti?i ma?ta olay an?nda yapabilecekleri bir sistem gelmesi gerek.var bu olay di?er sporlarda futbolda neden olmas?n.adamlar teniste k???c?k topun d??t??? yeri belirliyor.koyacaks?n d?rt bir yana kameray? izleyeceksin pozisyonu karar vereceksin.tabi kimsenin i?ine gelmez o ayr?

Yorum Yap

Aslı Fatih Perincek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bu ba?l?k ?ok garip olmu? ?u an bu konuda hi? olmad???m?z kadar iyi yerlerdeyiz. ?ampiyonlar ligi finali y?neten,d?nya kupas?nda d?d?k ?alan belkide avrupan?n en iyi hakemi ?lkemizde. Ba?ar?s?zl?klar?m?za kulp bulmak,su?u ba?kalar?na atmak yerine C?neyt ?ak?r gibi her g?n biraz daha fazla ?al???p zirveye yerle?meliyiz. Do?rusu ben hatalar?na ra?men t?rk hakemleriyle gurur duyuyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X