Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

Pinar Karsiyaka tarihindeki ilk eurolague macinda Barcelona'yi sahasinda 71-62 mağlup ederek lige galibiyetle basladi.

Darüşşafaka Doğuş ta ilk macında italyan ekibi dinamo sassari ile karsilasiyor su siralar.

Anadolu Efes ve fb de yarin ilk maclarina cikacaklar.
    En son düzenleyen Atilla Acar; 20-12-2016, 23:21.

karsıyaka-barca maçına eminim milyonlarca insan üst oynamıştır

Yorum Yap

kolay değil barcayı yenmek, bravo gerçekten

Yorum Yap

Karşıyaka kendi sahasında herkesi yenebilir hiç şaşırmam.Bugün de müthiş oynadılar.
        Daçka da sıkıntı var.Bana sürekli çok para harcayıp bir şey yapamayan Telekom'u hatırlatıyor.

Yorum Yap

Aslı Tolga Sever tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Karşıyaka kendi sahasında herkesi yenebilir hiç şaşırmam.Bugün de müthiş oynadılar.
          Daçka da sıkıntı var.Bana sürekli çok para harcayıp bir şey yapamayan Telekom'u hatırlatıyor.
          Dacka yerli oyunculara parayi gömerek yanlis yapti. Semih,oguz,ender,serhat gibi adamlarla bir yere gelemezsin. Gordon disinda yabanci oyunculari vasatin biraz uzerinde zaten.

Bu arada darussafaka 1 dk kala 5 sayi gerideydi mac uzatmaya gitti.son topu kotu kullandi emir
          En son düzenleyen Atilla Acar; 15-10-2015, 22:51.

Yorum Yap

Daçka da aldı sayılır maçı uzatmada da olsa.Ama sıkıntı var onlarda tahminim Mahmuti sezonu tamamlamaz.

Yorum Yap

karşıyaka bildiğin taraftarla aldı maçı, müthiş bir atmosfer vardı. içerde çok can yakarlar. çok da isterim başarılı olmalarını

Yorum Yap

Daçka'yı sevmeyen bir ben miyim

Yorum Yap

taraftarıyla teknik ekibiyle güzellikleri hak ediyo valla karsıyaka

Yorum Yap

helal olsun karşıyaka'ya, çok büyük işler yapıyolar

Yorum Yap

Colton Iverson inanilmaz gelisim gostermis. Bir kac seneye NBA'e gidebilir.

Yorum Yap

Karşıyaka'yı pek sevmesemde büyük iş başardılar. Colton Iverson'ın bi bizdeki haline bakıyorum bir de şimdikine resmen çağ atlamış

Daçka da veteranlar takımı olarak ilk grupları geçmeleri başarıdır.

Yorum Yap

Ufuk Sarıca yuvana dön.

Yorum Yap

Karşıyaka maçına gidecektim 80 tl fiyat çekmişler, zaten yenilirler bu kadar para bayılmaya gerek yok zalgiris maçına giderim diye düşündüm. Pişmanım
                            Ufuk hocaya da helal olsun şampiyon takımınını darmadağın etmelerine rağmen elindeki kadrodan yine en iyi verimi alıp, euroleguede ilk maçında fantastik bir galibiyet hediye etti takımına.

Yorum Yap

İlk hafta 4/4 oldu. Bakalım nasıl geçecek sezon.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X