Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Forza Destek

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Forza Destek

Forum ile ilgili sorunlarınızı, şikayetlerinizi ve önerileriniz destek@forzabesiktas.com adresine mail atabilir, @ForzaDestek twitter hesabımıza yazabilirsiniz.
    FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Merhaba ben şifremi değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacağım nerden değiştirildiğini bulamadım yardımcı olurmu sunuz şimdiden teşekkür ederim

Yorum Yap

Aslı Ali Akgün tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Merhaba ben şifremi değiştirmek istiyorum ama nasıl yapacağım nerden değiştirildiğini bulamadım yardımcı olurmu sunuz şimdiden teşekkür ederim
      Sol üst tarafta isim soyisim yazan yerin hemen yanında "Üye kontrol paneli" var, orayı açın. Orta kısım da "E-posta ve Şifre " menüsünden değişim yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Telefondan siteye her girişimde giriş yapmam gerekiyor. Şifreyi kaydet desem dahi olmuyor. Çözümü var mıdır?

Yorum Yap

Aslı Akın Keske tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Telefondan siteye her girişimde giriş yapmam gerekiyor. Şifreyi kaydet desem dahi olmuyor. Çözümü var mıdır?
          bende de aynı sıkıntı mevcut

Yorum Yap

Aslı Akın Keske tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Tapatalk diye bir uygulama var, cok rahat ve basit kullanabilirsin forum'u

Yorum Yap

[MENTION=37744]Şahin Aydın[/MENTION]

Başka çaresi yoksa mecbur onu deneyeceğim.

Yorum Yap

Düzen : çözüldü
                En son düzenleyen Tunc Tuna; 01-09-2019, 12:06. Sebep: Çözüldü

Yorum Yap

Mevccut dil problemi, türkçe karakter sorunu ve kodlamayla ilgili hatalardan haberiniz var mı acaba?

Yorum Yap

Tapatalk kullananlara sorum var. Eskiden alıntı yapılınca bildirim geliyordu şimdi ise gelmiyor halbuki ayarlarda açık. Aynı sorunu yaşayan var mı? Hem Pro hem vip versiyonda gelmiyor.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuranın Allah belasını versin!

Yorum Yap

Cevaplama panelinde Youtube videosu eklenmiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X