Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

İstek & Öneriler

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beşiktaş Tribünü Acil Sorunları başlığına yazmıştım , buraya da yapıştırayım. Naçizane bir öneri..

Şeref Bey Ana Forumu’nu görüntülemek için üye olup giriş yapmak gerekiyor. En azından misafir kullancılar ana foruma girip konu başlıklarını görmeli, içeriklerini göremeseler dahi.

Örneğin ben misafir kullanıcı olarak foruma girsem, şeref bey ana forumu diye bir bölüm olduğundan haberim dahi olmayacak. Ana forumu göremediğim için de aktif bir forum olmadığı hissine kapılıp üye olmaya gerek dahi görmeyeceğim.

Admin’ler Ana Forum’da mutlaka konu başlıklarını misafir kullanıcıların da görmesini sağlamalı. İçeriği okumak isteyenlere ise üyelik şartı getirilmeli. Bu sayede forum biraz daha canlanabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Sohbet başlığı nöbet başlığı tarzı evde kaldığımız günlerde ilaç olur...

Yorum Yap

No post cezalarının süresi çok ağır. Aylarca no post yiyoruz sonrada zaten sezon bitiyor! Biraz daha kısaltılmasından yanayım.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuranın Allah belasını versin!
        En son düzenleyen Sezgin Yesildal; 26-04-2020, 16:02.

Yorum Yap

Türkçe karakter sorunu nedeniyle ne yazdığımız anlaşılıyor ne de okuyabiliyoruz.

Yorum Yap

Arkadaşlar bu Türkçe karakter sorununun sebebi nedir? Yani çözülemeyen bir sorun mu bu?

Yorum Yap

Turkce karakter sorunu var ve telefondan siteye girdigimde basliklara yazamiyorum. Yardimci olabilecek misiniz?

Yorum Yap

ilahi siz yok musunuz siz (:

Yorum Yap

Uygulama ne durumda ne zaman çıkacak?

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X