Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Euroleague l 2015-2016 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu rengi bozuklar? ne taktir nede tebrik ederim... Desteklemekten bahsetmiyorum bile..

?ampiyon Be?ikta? vesselam

Her hafta bir Harf --> ? A M P ? Y . .

Yorum Yap

Bu arada son yillardaki Avrupa kuluplerinin basketboldan destegi cekmeye devam ettigi surece Euroleague'de Eurocup'da Uleb kupalarinda da her sene sampiyon cikar bizim ulkeden..Bu sampiyonluklara alisacaktir ulke yani zamanla.. Gecen sene de Gs Eurocup'i almisti..

Yorum Yap

Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu rengi bozuklar? ne taktir nede tebrik ederim... Desteklemekten bahsetmiyorum bile..

sonu?ta futboldaki gibi bir ?lke puan? vs s?z konusu de?il burda.

Yorum Yap

?lker'le birle?tiler ?imdi dar???afaka ile birle?iyorlar kupay? 2 tak?m hatta 3 tak?m ayn? anda kazand?

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Basketbolda basari isteniyorsa ilk is Bar?? Hersek'i almak olmali
            yeteneksizde acayip bir ayak var kime gitse kupa geliyor
            bu ?apta bu kariyer dunyada kimsede yoktur

Yorum Yap

Ya euro ligi yada uefa Avrupa ligini almal?y?z art?k bir ara ...

Gesendet von meinem SM-G900F mit Tapatalk

Yorum Yap

basketbol ad?na g?zel i?, tebrikler

Yorum Yap

istikrarla devam edelim futbolda ve 1-2 sene i?inde futbolda Avrupa Ligi'ni kazanal?m..

o zaman dev ekranlar?n, medya ilgisinin kral? g?rece?iz.. ipe ipe sayg? g?sterir herkes.

Gelecek haftaki olas?, futbol T?rkiye ligi ?ampiyonlu?umuz bile g?lgeler zaten bu ak?am?..

Yorum Yap

Valla s?rf obradovic i?in bile tebrik ederim kan?rta kan?rta ald?lar b?y?k i? allah bize de nasip etsin in?allah

Yorum Yap

sevinirken bile alk??lay?n ulan ... diye sevinen ak?ls?z, ?uursuzlar bunlar. ne tebri?i Allah a?k?na. tek sevindi?im nokta bu gazla aziz daha uzun s?re kal?r

Yorum Yap

Obra ve oyunculara tebrikler.

Aziz'i yollas?nlar da g?reyim ben ?imdi.

Yorum Yap

Ekpe udoh da masallah boyle adam uzun zamandir gormedim.
                          Fb seneye de alsin euroligi gitgide basket takimi moduna geciyolar

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

sonu?ta futboldaki gibi bir ?lke puan? vs s?z konusu de?il burda.
                            ?lke puan? olsada olmasada b?yle d???n?yorum.. Nefret ediyorum bu sar? karde?lerden..

Yorum Yap

Ben futbolda sampiyon olayimda isterse her yil alsinlar

Yorum Yap

efes kora?? al?rken kadrosu: Petar Naumoski, Volkan Ayd?n, Ufuk Sar?ca, Conrad McRae, Mirsad T?rkcan, Tamer Oygu? , Murat Evliyao?lu, ko? Ayd?n ?rs kanaryalar paray? bas?p kupay? almad? belki ama yerliler olmadan herzaman tutmaz obradovice dua etsinler thy vs bu kadar sponsorlu?a yaz?k olmad?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X