Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2015-2016 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Antep satm??.

Yorum Yap

en az 1 puan...

Yorum Yap

Sergen in lisans? yeti?medi??nden kul?bede olamayacakm??..

Benim bi beklentim antepten,rahat yenilirler..Ha onlar bana bi s?riz yap?p mat ederlerse ?ok memnun olurum 😊

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

2-2 biter antep puan alir. Cok kasmayin beyler alginin algisini yapin sikecilere gordugunuz yerde. Kadikoyde puan kaybetmez onlar icin -= sike. Hele ki 0-0 gidiyorsa maclari

Yorum Yap

Kas?mpa?a ma??m?z? r?yamda g?rm??t?m 2-1 yeniliyorduk , r?yam do?ru ??kt?. D?n gece r?ya g?rd?m Antep feneri 2-1 yeniyordu. Hadi hay?rl?s? bakal?m

Yorum Yap

Bu ma?ta fb zor da olsa kazan?r. Ba?ak?ehir ve G Birli?i ma?lar?ndan en az birini kazanamaz ??nk? zor gol yiyen yap?lar? var.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Antepte bireysel ya da komple s?k?nt?lar olabilir .

izleyip g?rece?iz.

Yorum Yap

Antep sadece 0-0 a puan alir. Oda imkansiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

beklentim 0

Yorum Yap

Gaziantep fenevi yenecek.

Yorum Yap

Sergen degil Mourinho gelse Antepin puan almaya gucu yok kadikoyde. Beklentim basaksehir maci.

Yorum Yap

2. ncilik m?cadelesi veren Fener ve Konya'n?n ma?lar? ayn? saatte, TFF'yi kutluyorum.

Yorum Yap

Aslı O?uzhan Aykan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sergen degil Mourinho gelse Antepin puan almaya gucu yok kadikoyde. Beklentim basaksehir maci.
                            +gen?lerbirli?i

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Antep ligin 2. yar?s?nda 9 puan toplam?? ve ligin en ba?ar?s?z tak?m? ?u an. Mersin, Sivas bile daha iyi durumda.

Yorum Yap

Su konyaninda art?k biraz havas?n?n d??mesi laz?m istikrars?z sonu?lar almaya ba?lamal? ligde yenilgisiz gidiyo ikinci yar? o motivasyon bitmeli antalyaya yenilip...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X