Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu: 21. Hafta Maçları

21. Hafta Maçları

Başlık göremedim.

Fenerbahçe - Alanyaspor
    Sivas - Başakşehir
    Kasımpaşa - Galatasaray

Hayret fb aleyhine penaltı çaldılar

Drama malzemeleri de çıktı, yenseler de yenilseler de 1 hafta kafa şişirecekler

Zaten topu çıkaran kruse de erken girdi içeri, yoksa yetişemezdi. Ama Alanya’lı da girmiş erkenden içeri..

Neyse ki penaltu kaleci altay’ın öne çıkmasından dolayı tekrarlanmış.

Su medya da , federasyonda trabzon kadar guclu degili, 50 senelik anadolu takimi kadar etkili degiliz ya cidden ona yanarim.

Basinda penalti kullanmis trabzonub hakki yenmis gibi ne algi yaratiliyor belli degil.
    Gs den sonra su an en guclu medyada destege sahip camia trabzon.
    Arti llarak arkasinda siyesinde direk gucu var.
    Izleyin gorun sorloth 1 mac ceza alacak.
    Adama elneny diyolar 3 mac verdiler orda da tahrik varsi orospu cocugu diyorki “her pozisyon ayri degerlendirilir”

Sent from my iPhone using Tapatalk

.
    Konu Göktuğ Durmaz tarafından (09 Şubat 2020 Saat 02:00 ) değiştirilmiştir.

buna eminim artık. ermanın tv'lerde boy göstermesinin arkasında gs'lilerin etkisi büyük. programlardan iyi kazanıyor. adamda görevini ifa ediyor. futbolculuk zamanında da gs'den teşvik primlerini az yememiştir!

bizim 101. yıldaki şampiyonluğu kaybetmemizde ligin keyfi kaçıyor, hepimiz işsiz kalacağız diyerek algı yaratan birisidir erman. sanırım içindeki beşiktaş düşmanlığı yediği teşvikleri yüzüne çarpmamızdan kaynaklı gibi...

Trabzon lehine verilen penaltıyı bir ben anlayamadım herhalde bir de Var’dan nasıl buna uyarı gelip izlendi de çaldı adamlar. Temas bile yok ayağa ya da ben göremedim....

Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Drama malzemeleri de çıktı, yenseler de yenilseler de 1 hafta kafa şişirecekler
    Ben size dedim her yerde dehşet algı yapıyorlar, ligten bi çekilseler de kurtulsak.

Antep cikmis hakem paylasimi yapiyor.
    Kurulmus saat resmen. Birilerinin emriyle cikip yalandan paylasimlarla “bide magduruz diyolar” ki hakli telkileride itibarsizlastirsinlar.
    Ortalik bulandirma.
    Bu sene gs sessiz sedasiz ilerliyor ama onde trabzon goz gore gore medya ve hakemlerce ozellikle ilerletiliyor.
    Bu da siyasilerin emirleriyle oluyor.
    Burda fenerbahcenin serzenisleri haklidir ortada bir kayirma vardir.
    Fenere muhalefet olmak degil gorusum birlikte ortadaki haksizliklara ses cikartmaktir.
    Bize dokunmazlar bizde gs gibi sessizce gidelim fikrine kapilmasinlar 2 galibiyetle basimizi sokalim daha sahada neler edecekler goruruz ozaman.

Beraberlik yada Sivas galibiyeti daha iyi olurdu

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Sivas yensin bu ibb kadronolarak da , gecmis donemlerden dolayi daha deneyimli sivas bi sekilde kaybeder.
    Bu okan abdullah avcidan farkli degil kimse gozunde buyutmesin.
    Buyuk maclarin hepsinde 3 defansif orta saha ile cikan biri.
    Ondeyken sivas deplasmani demba ba yerine skertel alan adam.
    Haftaya sergene inaniyoruk buyuk takim gibi oynatie hucum yaparsak gomulur bunlar