Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

ekmek kmaz..

Gztepe evinde byk malarda fena deil genelde puan alyor Fenerden de puan alabilirler bence
    Ts-Gs ma da her sonucun iimize yarayaca ma

Alnt Mehmet Ali Gne Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gztepe evinde byk malarda fena deil genelde puan alyor Fenerden de puan alabilirler bence
    Ts-Gs ma da her sonucun iimize yarayaca ma
    gs nin puan kaybetmesi lazm. gs nin alaca bir puan bile ilerde sknt kartr. O yzden mmkn olduunca gs puan toplayamamal

2 takmada helal olsun futbol oynadlar ok gzel ma oldu

Alnt Ouzhan Yenisancak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2 takmada helal olsun futbol oynadlar ok gzel ma oldu
    valla bende gzm ayramadm, bir tarafta shane larkn ouyor ona geiyorum bir tarafta bu ma,hi umudum yoktu bu akamdan ama tad damamda kald.

Sivas ok iyi gol att Emre Kln enfes bi asistin asisti pas verdi

20 dakikada 2 cezal verdi Kasmpaa. Haftaya Ayta ve stoperleri yok bizim mata.

Sivas da iyi top oynuyor gerekten tebrik etmek gerek

Alnt Burak Kocabas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    20 dakikada 2 cezal verdi Kasmpaa. Haftaya Ayta ve stoperleri yok bizim mata.
    Ayta'in olmamasi iyi oldu..Cok iyi oyuncu deil ama yerli tecrbeli oyuncular byk malarda farkli oynarlar

Kasimpasada sinirda 2 3 kisi daha var. Sadiku hajradinovic ve karim hafez

Kayserispor da Henriuke snrda gzkyor, baz arkadalar bizim mata cezal demilerdi.

Mert hakan saglam orta saha, emre mi mert hakan mi deseler mert hakani secerim

Alnt Abdulmenaf Karabulut Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kayserispor da Henriuke snrda gzkyor, baz arkadalar bizim mata cezal demilerdi.
    Cezal

Alnt Rahmi Kerem Kalfali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Mert hakan saglam orta saha, emre mi mert hakan mi deseler mert hakani secerim

Kesinlikle katlyorum. Aya da iyi dinamizmi de