Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Fb deki istein yars keke bizde olsa.Lig fb ve ts arasnda geer.

Bu sene net alirlar ligi

SM-J610F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Alnt A. Bezmi Gultekin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fb deki istein yars keke bizde olsa.Lig fb ve ts arasnda geer.
    Aynen yle btn sknt o zaten fb uan taraftar olarak takm olarak camia olarak en ok isteyen konumunda bizde malesef le bi hava yok uan ve bizim ligde o havay yakalayan genelde ampiyon oluyor.

Fene ligi falan alamaz da inallah baak kme der

fener sampiyonluga net oynar, vedat yilin transferi bence. ben uzun zamandir bole bi santrafor performansi gormedim. lavuk yapilabilecek herseyi yapmaya calisiyo, sirti donuk cok iyi biliyor, pres yapiyo yamyam gibi, cok iyi 2ye 1e geliyor, zaten hava hakimiyeti ust duzey, net gol vurusu var, enteresan gecen sene de iyiydi ama ben bu kadar bilmiyodum sok oldum dun aksam. fener gs sampiyonlukta cekisir insallah iyi bir ortsa saha alirsak bizde mucadele edebiliriz, insallah.

Nedir bu fener guzellemesi anlayamadim dun ben baska siz baska mac izlediniz sanirim, atanamamis abdulkerim durmaz gibi gereksiz bir ovgu.Dun basaksehir biraz akilli tercihler yapsaydi elek olmustu fb Fenerbahce yasi 40 olan emre ve sacma defansiyla nekadar oynar gorecegiz.

SM-G970F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Alnt Baris Akgun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Nedir bu fener guzellemesi anlayamadim dun ben baska siz baska mac izlediniz sanirim, atanamamis abdulkerim durmaz gibi gereksiz bir ovgu.Dun basaksehir biraz akilli tercihler yapsaydi elek olmustu fb Fenerbahce yasi 40 olan emre ve sacma defansiyla nekadar oynar gorecegiz.

SM-G970F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Fener orta sahasn ezerler, dn Baak aptallndan fark ataca ma kaybetti.

Fener orta sahas savunmas 0 olan Kruse 40 lk temposuz Emre ve Ozan veya Tolga Cierci kazmalarndan oluuyor. Eli yz dzgn takmlar fena ederler bu orta sahay. Savunmay saymyorum bile.

fenerde bir ey yok da ersun balarndayken havaya girmemeleri ok nemliydi; ama maalesef girdiler bu ma ile birlikte.
    son ampiyonluklarnda da ilk yar 6-7 ma 90+ larda alp oradan uzak ara yrmlerdi.
    stanbul dna da kmayacaklar bu periyotta ligin en zor dep lerinden birini yine ayn senaryo ile gemeleri ileriki haftalar iin hi iyi deil..

Konyadan hic umudum yok ama insallah kaybetmezler

Rizespor El Kabir'i tesiste unutmu. Stada takmdan sonra gelmi. lk 11 balam ve 13. dakikada oyundan km.

Alnt Erkan Iyigun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Rizespor El Kabir'i tesiste unutmu. Stada takmdan sonra gelmi. lk 11 balam ve 13. dakikada oyundan km.
    [emoji28][emoji23]

Alnt Erkan Iyigun Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Welcome to Turkey..

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Kasm 2009
    Yer
    Nasl "zlmez" insan...
    Ya
    36
    Sivas ne kadar p takm belli. 2 tane yedi.

Alnt Cneyt Trkolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sivas ne kadar p takm belli. 2 tane yedi.
    Geen haftada yazdm bunlara puan kaybetmemiz normal ama 3 0 lk skor tamamen anszlkt vurduklar gol oldu enazndan berabere kalabilirdik

Sivas mandaki puan kaybnn tek aklamas ilk hafta olmas. Yoksa hem kadro hem taktik gerei p olu p bi takm..