Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Le gibi futbolla (Tudor dnemi iyilerdi) 3 sene st ste ampiyon olacaklar. Helal olsun.
    Inallah ts olur

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Sper Lig 22. Hafta Malar

Malatyann net penalts verilmedi...
    Hay sizin varnz younuzu...
    Bu lig izlenmez...

Ma bitirdi
    Gitti gme penalt
    Ynetmen yakalayp gsteriyor da VAR nereye bakyo acaba

Serinin net elle oynamasna penalt verilmedii gibi var uyarmad.

Mi 9 SE cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Alnt Taha Dorttepe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Penalt deildi erefsizler ordusu
    Penalt bence. Emre zekisi topa dokunmuyor topu sadece saklyor. Temas olsun da ataym kendimi diye. Robin gerizekals da Emrenin istediklerini yapyor.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Feghouli Gkhan'a gidip kafa atyor hakemin gz nnde. Ama ikisi de kart gryor. Artk harbiden skldm ben bu ligden bu ortamdan.

Bu lig izlememek en guzeli gs ilkyari nerdeydi nereden geldiler hersene ayri muhabbet

SM-J610F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Gs yi oynamad fakat hzl oynamaya alyorlar- bu da ierde seyirci ile skor bulmaya yardm ediyor - malatya daha iyisini yapabilir ama klasik rkek deplasman takm hali var - ben haftaya fb nin gs yi dve dve yeneceini dnyorum - orta alt seviye fikstr iyi geldi ikinci yar gs ye

Noldu beyler? Hukumet gsyi eziyordu bitiriyorfu fln ? Hayal goruyorsunuz dedik. Siz uyurken ts basaksehir diye iblisin takimi yine sampiyon yapilacak.

Sent from my SM-G960W using Tapatalk

Yav he he. Hkmet geen sene baa ampiyon yapt bu sene de Ts yi.
    Aptallk parayla deil.

Redmi Note 7 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Bu ulkede futbolu gs yonetiyor. Onlar varken kimse kollanamaz. Her sene ayni terane, hala bunlarin algilarina gelen varsa da pes.

Bu ligde oynamak, para yatirmak fln hakikaten aptallik. Ben olsam gider fb baskani ile gorusurum. 2 takimi ligden cekerim cok ciddiyim. Allah belalarini versin ya

Alnt Doruk Kaymak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu ligde oynamak, para yatirmak fln hakikaten aptallik. Ben olsam gider fb baskani ile gorusurum. 2 takimi ligden cekerim cok ciddiyim. Allah belalarini versin ya

Ztn 2 takimda maddi acidan batmis. Normal sekilde bile.mucadele etmemiz zor. Birde bu sekilde figuran enayiler gibi lige sus oluyoruz. Cekin amk iflas verin kapatinda kurtulalim!!!

Simdi birde bu serefsiz lig icin bagis yapip o paralarida car cur edicez dizayn edilmis lige

Adamlar her atakta en az 4 5 kisi ceza sahasina giriyor. Bizde 1 max 2 oluyor. Aradaki fark bu iste