Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Ya
    32
    Kafalaranna gre ofsayt izgisi ekmiler. Ayn hiza . Allah belanz versin. Hele o serdar yok resmen kart yemedi.

Uurcan a helal olsun 3 puan getiren oydu.. biz karius kesinlikle yollamalyz sezon sonu

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kurann Allah belasn versin!

Kaleci tek bana ma ald adeta. Yllardr yle bi kalecimiz olmad. Uurcan Avrupa yolunu tutar seneye

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Kasm 2009
    Yer
    Nasl "zlmez" insan...
    Ya
    35
    Alnt Erkan nsalan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ke geer inallah Fener bu matan sonra..Gustavoda krmz, iyi oldu..Beter olsunlar..
    Fener iyi oynad ama. Byle oynarlarsa ok ma kaybetmezler. Onlarn da zaaf bizim gibi kaleci.

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Kasm 2009
    Yer
    Nasl "zlmez" insan...
    Ya
    35
    Gustavo bilerek sar grd. Kupa manda ekecek cezay.

Haftaya Alanya manda oynar.

imdi tm hafta fenerin kasaca algy izleyin. yle byle zrlamayacaklar.

oh be sevindim u fenerin yenilmesine.uzun zamandr bu ali palabyk gibi tarafl tetiki hakem grmedim.resmen fenerin 12. adamoyd.hakemi de yendi trabzon.birde bu serdar aziz pisliine kart gstermek bukadarm zor.nasl bir dokunulmazlk var ya.

Yine bilerek 2.sar. Ulan gz gre gre ya.

Alnt Cneyt Trkolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gustavo bilerek sar grd. Kupa manda ekecek cezay.

Haftaya Alanya manda oynar.
    Ama 3 sar kart devam ediyor yle olunca belki ok daha sknt bir mata cezaya decek

Alnt Erkan Ünsalan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Çöküe geçer inallah Fener bu maçtan sonra..Gustavo’da krmz, iyi oldu..Beter olsunlar..
    Kupada cekecek cezayi ligde oynar. O yuzden gormustur zaten 2.sariyi

Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2008
    Yer
    Tekirda & Rusya Federasyonu
    Ya
    35
    Serdar Aziz'in yapt her hareket kart. Biz nn'de Lazyo'ya geri dersek stmze toprak atarlar.

Helal olsun Trabzon. imin yalar eridi, pis Fb. u iki takm da evimizde yenmeliyiz.

Yedek lastik gs nin stepnesi sizi innde gmmek yle gzel olacak ki yalama gs li ler

Ts'nin hcumu iyi defans sknt ama ampiyon olabilecek kadrolar var.
    En byk handikaplar sonunu getirmemeleri ...
    Ah ulan Malatya ve Sivas'i yenmi olsak yarn tam iindeydik.
    Son yllarda fb ye stnlk kuran tek byk ts..
    Fb son galibiyetini 5 yil nce alm.
    Ondan sonra oynanan 7 mata 5 beraberlik 2 ts galibiyeti var

Ts hakeme ramen yendik diyor, Fb hakem bizi dorad diyor...

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Ya
    32
    Bu erefsiz Gustavo ikinci sary yiyip kupa da ekecek cezay. Ben byle aalk bir lig grmedim. Herkes gitsin hakeme itiraz etsin br topa bilerek vursun sonra gel kupada ek. Bu mudur yani? Midem kaldrmyor artk. Allah belanz versin hereyiniz yalan dolan.

Bu ibne ersun'un her ma sonrasnda hepsi ligi arkamzda bitirecek, en son sz fenerbahe syleyecek gibi konumalarndan gna geldi.

Keke u sar kardeler olmasayd.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kurann Allah belasn versin!