Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Bu adamlar ilk yar bittinde dalma aamasndaydlar. Takmlar full birbirine girmiti. 10. sradaki takmdan konuuyoruz. Bir ekilde camialar tekrar kenetlendi, pleri yollayp, ademle taylanla ykseldiler fln.imdi havaya girdiler, bu en kts, uana kadar lobileri almad nk bizden birey olmaz diyorlard. Ama artk bu gaz alm gs heryerden ampiyonluk iin yklenecektir.Asl sorulmas gereken bu adamlar btn bu kadar olumsuzluklara bizim arkamzdan nmze nasl geldiler. Ama ben bu sene TT'de bu sarnlara elme takacamz, ligi daha da iinden klmaz hale getireceimizi biliyorum.

Alnt Bekir Kose Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hayatm boyunca bu gaylarden nefret ettiim kadar hibir eyden nefret etmedim uaklar dse toplu halde geberip gitseler zlrsem erefsizim.taraftaryla ynetimiyle hocasyla futbolcusuyla yorumcusuyla birbirine bu kadar benzeyen kazanalmda nasl kazanrsak kazanalm mantnda olan insanlar grmedim.

Buray takip eden bir kac baska takim taraftari O.C var. Kesin bunu alntlayp sagda solda paylasirlar.
    Benim basima geldi. Hazirlikli ol
    Ha bu arada, burdan alip baska siteye goturen o.c kimse, kime bizden selam soyleyecegini cok iyi biliyor.

Alnt Halil Ibrahim Celtikcilioglu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bu adamlar ilk yar bittinde dalma aamasndaydlar. Takmlar full birbirine girmiti. 10. sradaki takmdan konuuyoruz. Bir ekilde camialar tekrar kenetlendi, pleri yollayp, ademle taylanla ykseldiler fln.imdi havaya girdiler, bu en kts, uana kadar lobileri almad nk bizden birey olmaz diyorlard. Ama artk bu gaz alm gs heryerden ampiyonluk iin yklenecektir.Asl sorulmas gereken bu adamlar btn bu kadar olumsuzluklara bizim arkamzdan nmze nasl geldiler. Ama ben bu sene TT'de bu sarnlara elme takacamz, ligi daha da iinden klmaz hale getireceimizi biliyorum.
    Bu yosmalarda bu lobi varken, sen bunlar TT Arena'da aslka yenemezsin.
    Neredeyse son 9 yldr hepayn fikstrle oynuyoruz. Sezonun ilk ma Vodafone Park'te, ikinci mac Turk Telekom'da!
    Daha bu fikstur olayn zememisin, aibesaray teknik direktr gidip fikstr belirliyor.

in gerei u ki; bu herifle ampiyonluk potasndayken, sen Beikta olarak TT Arena'da ma kazanamazsn. KA-ZAN-DIR-MAZ-LAR! (Hak edip etmemene bakmazlar) NET!

Alnt Mehmet Kartal Kara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    benim komolo teorim gs ye kadkoy galibiyeti verdiler ve gazn aldlar , bize arenada puan aldrrlar , trabzonu da sampiyon yaparlar fb zaten psikolojik olarak yarn dnda kald
    Imkansiz. Hayal bu.

Sent from my SM-G975W using Tapatalk

Gkhan Ruiz Atiba Boateng Sergen. Bu 5 adam dnda kimseye gvenmiyorum Arena da. 5 adam da yetmez.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Adamlardaki ans muazzam ss birey 3 sezondur geriden gelip lobi mobi ayanda camiay kutsayp bi ekilde elde edilecek baarlar oluyor.
    Ceza gelecek batacaklar diyoruz bizden kat be kat iyi duruma geliyorlar.Ellerinde patlayacak transferler diyip , tutmayan gnderiyorlar bizse zevladmz aman iyi ocuk aman karakterli diye diye bitirdik kendimiz.Keza gs ynetimindeki atlaklklar ve st stte deien bakanlklar gelen giden oyuncular katmyorum bile.Kenetlenerek odaklanyorlar biz ise seyre duruyoruz.

Gsde en ufak bir baarszlkta ynetim gideceini biliyor. Transferler de hamlelerde buna gre yaplyor. Biz de bu yok Fikret Orman seime girse belki yine kazanacakt.

ben hala sinirliym yaa bi turlu kendime gelemedim bu o cocuklari nasil sampiyon oluyo abiiiiiiiiiiii ........ ............ cocuklari !!! fatih terim serefsizinin yuzunu gormeye tahammul edemiyorum ben yaaa... herif 50 kere filan sampiyon oldu kupalar aldi inanilmaz birsey yemin ederim. gittik hangi doneme denk geldik.
    amaaa suc bizde abi kimse de degil, necip 10 yildir hala bizde forma giyiyosa, hala vasatlarla coplerle bunlarla basetmeye calisiyosak suc onlarda degil suc bizde hepimizde !

trabzon mana inanlmaz zlmtm ama belki de o 1 puan trabzonu ampiyon yapar diye avutuyorum artk kendimi. Beikta ampiyon olamadktan sonra kimin olduunu nemsemiyorum ama yeter ki gs olmasn bunlar kadar iren bir camia olamaz.

Bu saatten sonra Gs iceride mac falan kaybetmez, bizi de Ts yi de cok rahat yenerler hic hayal kurmaya gerek yok. Gecen sene sampiyonluk macinda Basaksehir ikinci devreye 1-0 onde girdi, Gs 10 dakikada 3 gol atti ikinci yari. Basaksehir neye ugradigini sasirdi. Bu isler boyle malesef. Gs puan kaybederse deplasmanda kaybeder, Ts'de puan kaybedecek bence halen guclu bir oyunlari yok. Savunma olarak da Gs'den kotuler.

Olay basit

babel nzonzi ayn ekilde bizde olsayd devre aras yollayabilirmiydik ve onyekuru alabilirmiydik alabilirmiydiki siktiret bunu dnebilirmiydik tahayyl edebilirmiydik

HAYIR

Olay bu herifler kesip atyor umurlarndada deil
    biz bitkisel hayattaki hasta iyileecek diye bekliyoruz

Bide biz taraftar negredo ukadar Pepe bu kadar alyor diye kendi ayamza skarken falcao 8alyor daha bi gsliden duymadm bu para verilir mi diye

Onlarda bizde fbde olduu yeri sonuna kadar hakediyor
    Darlmaca gcenmece yok
    Kararl hoca ve (sergenimiz var artk)
    Kararl ynetim art

plerden kurtulup belli kalitede adamlar alnmal yoksa bu kevaeler 5te5 yapar bizde aval aval izleriz

Ac ama gerek bu

# 90'da Sergen #
    Konu Ramazan Midilli tarafndan (24 ubat 2020 Saat 12:09 ) deitirilmitir.

Birde haftalardr yosmalar derinden geliyor dedik forza ahalisi olamazlar dedi

6da6 yaptlar rzgar aldlar dedik forza ahalisi takmlar top oynamyor dedi

ts lobisi deil bakan makan damat vs hikaye hepsi gs lobisi dedik taraftarmzdaki hkmet dmanl gs dmanlnn nnde olduundan kimse inanmad

terim aliko kavgasndan gs zararl knca ts fb kavgas kardlar dedik gld herkes

imdi sra tsde tsyi boacaklar daha

Ama o hamsi kafal tslileride grecem

gs ile bir olup fbyede bizede transfer yaptrmadlar aq kerizleri
    imdi gs onlar tokide bounca anlarlar kime ve neye hizmet ettiklerini

# 90'da Sergen #

Alnt Doruk Kaymak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    benim komolo teorim gs ye kadkoy galibiyeti verdiler ve gazn aldlar , bize arenada puan aldrrlar , trabzonu da sampiyon yaparlar fb zaten psikolojik olarak yarn dnda kald
    Imkansiz. Hayal bu.

Sent from my SM-G975W using Tapatalk
    Kalede o salak kaleci varken deplasman derbisi kazanmak hayalcilik..

gs, Sivas ve baak arasnda geer yar.

Terim oldugu surece Sampiyon GS olur TRde. Bunu herkesin kabullenmesi lazim artik.