Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Alnt Rahmi Kerem Kalfali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Firat aydinus ali palabiyik vs bunlar gitmeden duzelmez trde bu isler.

Yerine gelenler de benzer gerci. Var geldi var bile adaletsiz
    olay bunlarda deil bunlar erefsiz
    asl olay yukarda dnyor. diyoruz ya yabanc hakem gelsin gelemez yabanc hakem
    nk bu erefsizlere talimat veren onun bunun ocuklar yukarda oturuyor. diyor ki bu mata fener yenilmeyecek gs yenilmeyecek ona gre ma ynet he bazen gleri yetmiyor o ayr
    yabanc gelse de ayn eyi yapacaklar
    eeee tabi elin yabancs sen kim oluyorsun da bana ma nasl yneteceimi sylyorsun diyecei iin yabanc hakem gelmez gelemez gelsede yabancya bunu dikte ettirirlerse deien bi ey olmaz

bana anlatsnlar fenerin 2. golnde neden vara gidilmedi
    topa net saki vuruyor emre vursa yine bi ey demeyeceim ncesinde faul varda hadi oradan yrttlar diyecem ya topa da emre denen it vurmuyor nasl var uyarmaz enteresan

Sper Lig 9. Hafta

Cisse atmaya devam ediyor yine atti golunu

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Ya
    31
    Love geldi imdi cisse gelir ocakta..

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kurann Allah belasn versin!

Ulan Sergen su ozan tufan adam ettin bamza bela oldu. Senol hoca ok istemiti zamannda ozan

Mi 9 SE cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Gya pr pr kanat aldk. Nkodou u Rodrigues'in yaptiginin onda birini yapamyor.
    Adam bir gol bir asist yapt ve her hareketi tehlike oluyor

geen sene ok dedim bize rodrigez tarz adam art.golde atacak.ayrca vedat fenere geseye kaptrmayn dedik ama maalsef ii bitmi buraa kaldk,adamlar satamzsa 10 yln kurtaracak forveti aldlar ama burda kalmaz 2 seneye avrupaya gider .bu sende fener bu hrs istek arzuyla rahat ampiyon olur.bizim de ilk 5 e giremememiz lazm.seneye fener gibi haftada tek mala sadece lige odaklanp ampiyonlua oynayacak kadro kurulmal.

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Ya
    31
    Alnt Sayime Dilek Dede Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    geen sene ok dedim bize rodrigez tarz adam art.golde atacak.ayrca vedat fenere geseye kaptrmayn dedik ama maalsef ii bitmi buraa kaldk,adamlar satamzsa 10 yln kurtaracak forveti aldlar ama burda kalmaz 2 seneye avrupaya gider .bu sende fener bu hrs istek arzuyla rahat ampiyon olur.bizim de ilk 5 e giremememiz lazm.seneye fener gibi haftada tek mala sadece lige odaklanp ampiyonlua oynayacak kadro kurulmal.
    Fazla abartmamak lazm. Fenerin 3 -1 yenildii Alanya y biz 2-0 yendik. Fener bugn rahat yenmi olabilir lakin onlarda sama sapan puan kaybedecek. Vedat ahsen vasat bir oyuncu.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kurann Allah belasn versin!

Alnt Sezgin Yesildal Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Sayime Dilek Dede Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Fazla abartmamak lazm. Fenerin 3 -1 yenildii Alanya y biz 2-0 yendik. Fener bugn rahat yenmi olabilir lakin onlarda sama sapan puan kaybedecek. Vedat ahsen vasat bir oyuncu.

vedat vasat bir oyuncuysa kusura bakma burak oyuncu deil.adam alyor veriyor 30 metreden atyor kafa atyor.burak eskden yapard bunlar artk yapamyor.ama vedat yapyor fark burada.gl hrsl kuvvetli.bir forvet daha ne yapacak.fener tabiki daha ok puan kaybedecek.ama rakipleri gs alanya trabzona bakyorum.birtek baakehir bozulmazsa ampiyonlukta elik eder onlarda da taraftar yok.trabzon yedekleri zayf.herey fenerin lehine geliiyor.birde alar hrsllar.kaliteleri de yksek bu sene.

8 Haftada 8 Gol yemi Aykut....Bugn 5 yemi yavak

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Ya
    31
    Baak Trabzon ma berabere bitsin. kiside puan kaybetsin.

Ayrca Beinsportsun skorboardunda neden takm ksalmas deiti. Dn derbide gal yazyordu fener de fen Trabzonda TRB. Avrupa kupasnda m oynuyoruz?!

Alnt Sezgin Yesildal Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baak Trabzon ma berabere bitsin. kiside puan kaybetsin.

Ayrca Beinsportsun skorboardunda neden takm ksalmas deiti. Dn derbide gal yazyordu fener de fen Trabzonda TRB. Avrupa kupasnda m oynuyoruz?!

Bir tek bizde BJK yazyor Ama bizimde armamz ok kt yapyorlar, bende ona uyuz oluyorum..

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Ya
    31
    Ne erefsiz bu UEFA ya

stanbul Baakehir
    @ibfk2014
    [emoji837] UEFA, futbolcumuz
    @irfankahveci
    'nin, Wolfsberger manda att gol sonras sevincindeki asker selamna soruturma balatt

Sper Lig 10. Hafta