Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Hakem o kadar urat gs ye ma vermek iin. Oto baka sar veren adam Sarachi nin ayaa basmasna ikinci sary veremedi. Btn Baakl oyunculara sar vererek iyice Baakehir i gerdi. Yinede ok kr berabere bitti. imdi haftaya Ts Gs yi yenerse bu sene tadndan yenmez.

Ali palabiyik'tan futbol temizlenmeli
    Visca'nin 2. Sarisi trajik

Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Osman Sarak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ampiyon olacaklar maç kazanamadlar, Ts'ye bi ans daha verdiler resmen. Haftaya Ts son ansn kullanamazsa Baak haftaya ampiyon çok eksik kadroyla Antalya deplasmanna gitmesine ramen.
    Bu bizim için iyi oldu Trabzon GS maçna daha çok aslacak bu durumda bizim GS nin önüne geçmemiz demek . Ben bu skor çok güzel oldu . Sonuçta baakehir yada TS ampiyon olmu umrumda deil . GS ye gün domasn yeter Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Katlyorum. Bu arada Kayseri toparland, haftaya dikkatli çok dikkatli olmanz lazm.
    Kayseri gerçekten toparland son haftalarda. Iyi oyuncular da var. Yeni teknik direktörleri ile çktalar. Kesinlikle kolay maç olmayacak. Rakip 16. srada, nasl olsa yeneriz dersek ok yaarz.

Haftaya Kayseri'nin oyun gcnn neredeyse %75i olan Mensah yok ama yine iimiz zor olacaktr. Prosinecki bence iyi bir hoca. Yine de bu fikstr deerlendirmeliyiz. 3.lk her geen hafta bize yaklayor.

Antalyaya kaybetmeseydik cok farkli seyler konusuyor olacaktik ama hala hicbirsey bitmedi. Sonuna kadar saldir devam Besiktasim.

Alnt Berke Demirel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Haftaya Kayseri'nin oyun gcnn neredeyse %75i olan Mensah yok ama yine iimiz zor olacaktr. Prosinecki bence iyi bir hoca. Yine de bu fikstr deerlendirmeliyiz. 3.lk her geen hafta bize yaklayor.
    Mensah in cezali olduguna eminmiyiz?

Sent from my SM-G975W using Tapatalk

Alnt Doruk Kaymak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Berke Demirel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Haftaya Kayseri'nin oyun gücünün neredeyse %75i olan Mensah yok ama yine iimiz zor olacaktr. Prosinecki bence iyi bir hoca. Yine de bu fikstürü deerlendirmeliyiz. 3.lük her geçen hafta bize yaklayor.
    Mensah in cezali olduguna eminmiyiz? Sent from my SM-G975W using Tapatalk
    Evet cezal.

yalnz ali palabyk cidden sistemin 1 numaral hakemi , ierdeki kupa macnda bizi doprad 2. mac icin ortam oyle bir hale getirdiki zaten fb ile olan kupa maclar sonras resmen yarstan koparldk, simdi de trabzonu sampiyon yapmak icin basaksehirin 5 futbolcusunu cezal duruma dusurdu, haftaya da bi hakem ckar ve gs yi dorar, terim niye maclarda ceza almamak icin saga sola kacyor o da biliyor gecen sene o nu sampiyon yapan sistem bu sene o nu yapmayacak, bari ceza almayayim pesinde, ts mac berabere bittii an herkese yarn gs mac da berabere biter dedim, basaksehir antalya ve konya deplasmanlarndan 1 er puan alr

Basak'in hamurunda sampiyonluk yok, Ts aptallik etmezse sampiyon olur, su gs yi yenemeyen sampiyon olmasin zaten

Alnt Metin Vardarbas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Basak'in hamurunda sampiyonluk yok, Ts aptallik etmezse sampiyon olur, su gs yi yenemeyen sampiyon olmasin zaten
    O zaman gsyi yenecek catir catir... gorucez...

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Ya
    32
    Baak olur bu sene yle dnyorum. Trabzonspor Alanya ve Ankaragc beraberlii ile kendi ayana skt

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!!

Paa baya formda, Sivas da baya kt futbol oynuyor pandemi sonras. Szlemesi biten oyuncular yznden baya ivme kaybettiler, ben bu hafta da kaybedeceklerini dnyorum.

Galatasarayn da Trabzonu yenmesi zor bence. Trabzon son 2 haftadaki kayplarla lm kalm mana kyor, en kt beraberlii koparr kaybetmez ma.

Kayseriyi pazartesi yenersek byk ihtimal 3.lk koltuuna otururuz. Ama malarmz cidden kolay deil, byk ciddiyetle oynamamz lazm.

Alnt Ouzhan Aykan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Paa baya formda, Sivas da baya kt futbol oynuyor pandemi sonras. Szlemesi biten oyuncular yznden baya ivme kaybettiler, ben bu hafta da kaybedeceklerini dnyorum.

Galatasarayn da Trabzonu yenmesi zor bence. Trabzon son 2 haftadaki kayplarla lm kalm mana kyor, en kt beraberlii koparr kaybetmez ma.

Kayseriyi pazartesi yenersek byk ihtimal 3.lk koltuuna otururuz. Ama malarmz cidden kolay deil, byk ciddiyetle oynamamz lazm.
    3 olmamz iin sivasin 2 kez puan kaybetmesi gerekiyor. Ikili averaji onlara verdik. Toplam da 5-1 yendi herifler bizi.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Ya
    32
    Sivas saymayn onlar daha puan kaybeder yeterki biz malar alalm bilhassa fener man. Gayse de hem Trabzon'a hem de alanya deplasmannda puan brakr.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!!

Alnt Hamit Bektas Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Ouzhan Aykan Nickli yeden Alnt Mesaj gster

3 olmamz iin sivasin 2 kez puan kaybetmesi gerekiyor. Ikili averaji onlara verdik. Toplam da 5-1 yendi herifler bizi.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk
    Doru ben 2 puana indi fark zannediyordum 3m hala ama pek sorun deil o, kalan malarnda da maksimum 2-3 galibiyet karrlar.

nemli olan biz 5te 5 yapar myz yapamaz myz? Galatasaray Baak ma iyiydi, Trabzona taklsa bile kalan malarn olabilir. O yzden bu hafta onlar altmza alp kalan malar sprmeliyiz.