Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Golll 2 0 olduuu

Salaklar 2 dk dayanamadi. Yedikleri gole bak ýa

Cisse'rim byle cinconu

Bi takim bu kadar sansli.mi olur

SM-J610F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Gs'nin bu ma evirmesi mucize olur Alanya ne kadar ilk yarda gven vermese de.

Alanya 3u bulmazsa kazanamaz bu maci

2 de 2 bizi nc yapacak gibi grnyor. Gs bugn yenemez fener de sivasa yenilmez

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Kartal
    yelik tarihi
    Temmuz 2015
    Yer
    Katar
    Ya
    37
    Alnt Sami Bahadr Arolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Akn Eki Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Erkan nsalan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    4 de 4 bizi CL'ye gtrecek. Hibirey kaybetmedik, ltfen akl selim davranalm.
    Ama maalesef Gsde 4de 4 yaparsa CLde :/
    u Gs'nin 4 de 2 yapma olasl bile zayf. Birazdan Alanya'da ilk kayplarn verecekler.
    Halil kardesim fatih terim serefsizi bu firsati kacirmaz. Gecmis olsun kendi elimizle gsyi sampiyonlar ligine gondericez... insallah sen hakli cikarsin ama gs bu aksam yener ve bitirir isi. Bizim kasimpasayi hele feneri ersinlerle ridvanlarla yenme sansimizi gormuyorum pek maalesef. Hani cocuklara bsy demiyorum da kapasiteleri yok yapicak bsy yok.
    Hocam her frsatta laf bir ekil de ersin ve Rdvana getiriyorsun bu ocuklarn 19 yanda ki hali dier yerli oyuncularmzn 19 yanda ki haliyle ayndr, biz de oyuncular bu yalar da ancak bu kadar oluyor bir ka zel yetenek hari

Ayrca en son ne zaman yendik feneri 3 yl nce falan m, geen sene de kale de ersin sol bekte Rdvan m vard
    Kardes aklima gelenler canerin 19 yasinda ki hali ucuyodu. Oguzhan bize geldiginde diyoduk ki bu cocuk topcu. Ahmet dursun kocaeliaporda bize karsi esti gurledi kaleciyi gecip bize atmisti 18-19 yasindaydi, bunlardan topcu olmaz. Ridvan 3-4 sene sonra ikinci ligde oynar sonra 3. Lig fln amator kumede oynar. ben gorduklerimi ve inandiklarimi solemeye calisiyorum bu cocuklarla feneri yenemeyiz diyorum. Sen 3 yildir feneri yenemiyomuyuz ki diyerek neyi kastedio dalga gecmeye calisiyosun anlamiyorum net konussak? Benim bi tezim var. bunlardan olmaz derbiye bunlarla cikarsak kazanamayiz. Mesela sene basi umut nayir ve guven yedek santraforlariyla sampiyon olamayiz demistim. Linc yemistim klasik ozellikle guven konusunda. Mesela Senin gorusun ne bu cocuklarla ilgili ve feneri yenebilir miyiz bu kadroyla?

Alanya her an yiyebilir. Gs abluka altna ald alanya kalesini

Kontra dndyse i gs atar pe pee

Mi 9 SE cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Alanya kotu baya, kendi sahalarina cekilmis bekliyorlar. gsnin ustune gitseler rahat farki arttirirlardi

emre akbaba topa eliyle vurdu penalt istiyo hakemden. irenlikte iyice tavan yaptlar.

Kartal
    yelik tarihi
    Temmuz 2015
    Yer
    Katar
    Ya
    37
    Alnt Rahmi Kerem Kalfali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alanya kotu baya, kendi sahalarina cekilmis bekliyorlar. gsnin ustune gitseler rahat farki arttirirlardi
    Aynen yaaa. Ben erol bulutun oyununu begenmiyorum hic. Fenere giderse fenerden yine cacik olmaz seneye..

Kartal
    yelik tarihi
    Temmuz 2015
    Yer
    Katar
    Ya
    37
    Yemin ederim su mac hayati mac. Su serefsizler gitmesin yaa samp ligine. Hadi alanya biraz top oyna yaaa 1 saatir eziliyosun erol hoca birsey yap birseyy