Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Sergen hocam seneye bunlarn hepsinin iinden geecek

Adam 8 tane sari cikartmis basaksehire. Demba ba'ya kalca cikartiliyor faul vermiyor. Iteledi iteledi ama atamadi gs 2.yi

Baak baya gerdi beni ama aslnda beraberlik daha iyi skordu bizim iin. Baak kazansa ts havlu atmt imdi haftaya gs mana iyi aslrlar puan alrlarsa sper olur.

Alnt Mustafa Emir Can Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kim ne derse desin tm malar izleyen biriym bu artlarda baakehir ampiyon oluyorsa bunun filmi yaplmas lazm bu baarya apka karrm ben. lkede herkes bu takma kar tarafl anasn satym. Devlet destei var onlara diyorsanz sayg duyuyorum ama ben yllardr bu kadroyu oyuncu maalarn falan gryorum kabul etmiyorum bunu.
    nasl tarafl ulkede herkes
    devletn destegyle yllardr en pahal topcular getrdler
    hakemlern en az hata yaptg takm basak
    ne br odeme sorunu oldu ne baska brsey tamamen kyak geclen br takm

Kartal
    yelik tarihi
    Haziran 2009
    Yer
    Manchester / Denizli
    Ya
    36
    Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ampiyon olacaklar ma kazanamadlar, Ts'ye bi ans daha verdiler resmen. Haftaya Ts son ansn kullanamazsa Baak haftaya ampiyon ok eksik kadroyla Antalya deplasmanna gitmesine ramen.
    Bu bizim iin iyi oldu Trabzon GS mana daha ok aslacak bu durumda bizim GS nin nne gememiz demek . Ben bu skor ok gzel oldu . Sonuta baakehir yada TS ampiyon olmu umrumda deil . GS ye gn domasn yeter

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Kartal
    yelik tarihi
    Haziran 2009
    Yer
    Manchester / Denizli
    Ya
    36
    Trabzon haftaya ampiyon olup olmadn gsterecek. ampiyonluk ma onlar iin TT den geiyor

Skor iyi oldu bizim admza. Haftaya Gs-Ts mandan da beraberlik bekliyorum.

Alnt ada Ula Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Skor iyi oldu bizim admza. Haftaya Gs-Ts mandan da beraberlik bekliyorum.
    TS kazansa da sknt yok, Avrupa' ya gidemiyorlar.

Gzel, haftaya Ts yener bunlar bizde stlerine geeriz. ok gzel frsat geti elimize tekrar..

3. olup L'ne kendimiz atmamz lazim.

Alnt Osman Sarak Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ampiyon olacaklar ma kazanamadlar, Ts'ye bi ans daha verdiler resmen. Haftaya Ts son ansn kullanamazsa Baak haftaya ampiyon ok eksik kadroyla Antalya deplasmanna gitmesine ramen.
    Bu bizim iin iyi oldu Trabzon GS mana daha ok aslacak bu durumda bizim GS nin nne gememiz demek . Ben bu skor ok gzel oldu . Sonuta baakehir yada TS ampiyon olmu umrumda deil . GS ye gn domasn yeter

Katlyorum.

Bu arada Kayseri toparland, haftaya dikkatli ok dikkatli olmanz lazm.

Baakehir bu ligde yaplmas gereken en basit eyi yllardr yaparak yukar oynuyor = Kk takmlara acmyor.

Trkiye ligi 4 byk ve baakehir arasnda 5 takm ile oynanlsa her sene sonuncu olur.

Alnt A.Sefik Cokgungor Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baakehir bu ligde yaplmas gereken en basit eyi yllardr yaparak yukar oynuyor = Kk takmlara acmyor.

Trkiye ligi 4 byk ve baakehir arasnda 5 takm ile oynanlsa her sene sonuncu olur.
    Tam aksi olabilir Bu yl ok takip etmedim ama son yllarda 3 byklere kar ok iyiler.

Bu hafta da bize yaradi skorlar [emoji4]

Baak olacana Trabzon olsun...