Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Adamlar yine ampiyonluk modunu atlar. Adem, mer Bayram, Emre Akbaba ile ampiyonlua gidiyorlar yahu.

Alnt Halil Umut Eyaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Adamlar yine ampiyonluk modunu atlar. Adem, mer Bayram, Emre Akbaba ile ampiyonlua gidiyorlar yahu.
    dn yazdm fener yanl takmla urayor, aradan bunlar kacak yine. neyse paa dse bari.

TA-1012 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Gs, fb veya bizden ilk devre sonunda 8 10 puan fark yemedigi surece yaristan kopmaz.

2.yarilarda hakem sans vs kazanmaya basliyorlar.

Bu piclerin lehine olunca hemen vara gidiyor hakemler,alehinde olunca hi oral bile olmuyirlar

Alnt Rahmi Kerem Kalfali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ts fb surtusmesi yaratip aradan gsyi siyiracaklar yine.

Gs ts macinda tsnin ipini cekerler
    Kim neden mesela? Bunu cidden ok merak ediyorum, geen senede Baakehiri ampiyon yapcaklar falan denildi srekli, olamadlar bu seferde olmasnlar diye operasyon ekildi Gs ampiyon yapld denildi. Kim istiyor birilerinin ampiyon olmasn?

Ts kta uan, hemen devlet Tsnin ampiyon olmasn istiyor deniliyor..Cidden kim neden birilerinin ampiyon olmasn istiyor? Sadece sana deil, denk geldiim iin soruyorum sadece..

Bir ara bu sene kesin Feneri ampiyon yapcaklar denildi, sonra Trabzonsporu ampiyon yapmak istiyorlar denildi..imdi Gs...

Bize sra gelmiyor bir trl bu sene

<p>
    Alnt Erkan &Uuml;nsalan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ts fb surtusmesi yaratip aradan gsyi siyiracaklar yine. Gs ts macinda tsnin ipini cekerler
    Kim neden mesela? Bunu cidden &ccedil;ok merak ediyorum, ge&ccedil;en senede Baakehir&rsquo;i ampiyon yapcaklar falan denildi s&uuml;rekli, olamadlar bu seferde olmasnlar diye operasyon &ccedil;ekildi Gs ampiyon yapld denildi. Kim istiyor birilerinin ampiyon olmasn? Ts &ccedil;kta uan, hemen devlet Ts&rsquo;nin ampiyon olmasn istiyor deniliyor..Cidden kim neden birilerinin ampiyon olmasn istiyor? Sadece sana deil, denk geldiim i&ccedil;in soruyorum sadece.. Bir ara bu sene kesin Fener&rsquo;i ampiyon yapcaklar denildi, sonra Trabzonspor&rsquo;u ampiyon yapmak istiyorlar denildi..imdi Gs... Bize sra gelmiyor bir t&uuml;rl&uuml; bu sene
    Abi son 2 seneyi gordukten sonra turk futbolunu gsnin yonettigini dusunuyorum. Umit ozturk vs isimlerin hala hakemlik yapmasi baska turlu olmazdi. 2 sene once fbyle bizi kapistirdilar gecen sene basaksehir devlet algisi yarattilar.</p>
    <p>
    &nbsp;</p>
    <p>
    Ustune 2 sendir hakem skandallarini biliyorsun.</p>
    <p>
    Bu sene de fb vs ts yi kapistiriyorlar. Terim abdurrahim ve daha derin bir yapilanma var</p>

Ya amk adamlar her mac 20. Dk da oyunu ya kpoarolar ya onde oluyorlar

Bakin su verdikleri golu biz atsak ofsayt demislerdi.

Sinsi sinsi geliyorlar yavatan.. ikinci ma hep yllardr onlarn sahasnda oynuyoruz.hakemide arkalarna alacaklar..

Gs'nin geldii falan yok.
    Denizli man ansa kazandlar
    Konya Aykut 'i kovdu
    Kayser 8 yeni oyuncuyla oynadi ve son srada
    Kasmpaa 7 yeni oyuncu sondan 2.srada.

Abdullah Avc nin takm bile Antalya,Denizli,Konya,Kayseri ve Kasmpaa yi yenrrek 6 da 6 yapt.
    Gs nin fikstr en kolay olduu donem.
    Fb mayla balayan fikstre grecem onlari

Lig de ma yneten hakemlerin%80'i gs li hem de fanatik dzeyde. Federasyonun kritik yerleri adamlarn yllardr elinde. Fikstr olaynda grdk. Fb ancak barr tehdit eder , Azizeyi yllarca grdk, sonuta gs ampiyonluuna en ok tank olan bakan. Maalesef durum bu. TS ' nin nefesi yetmez ampiyon olmaya.

Anadolu kulpleri bu sene bize ve Fener'e ayr, GS ile Trabzon'a ayr oynuyorlar. Gram hrs yapmyorlar. zellikle GS'a.

Bakin su verdikleri golu biz atsak ofsayt demislerdi.
    Kasmpaa manda Roco'nun ayakkabsnn 77 numara yapld gibi bu seferde Brak'n ayakkabs 77 numara olurdu

SM-G611F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Gs yine sampiyon oldu hepimiz biliyoruz dimi..) ben bunlarin gelmisini gecmisini yedi sulalesini.........

Alnt Akn Eki Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gs yine sampiyon oldu hepimiz biliyoruz dimi..) ben bunlarin gelmisini gecmisini yedi sulalesini.........
    Bende..