Konu: 2019-2020 Sper Lig Tm Malar

Alnt Mustafa Apaydin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    GS ok iyi tempo yapyor. Takm halinde hareketliler ve adam eksiltip srekli dikine gidiyorlar. Kalede de en azndan kova yok. u tempolu futbola biz hasret kaldk Prof. Avc sayesinde...
    Adamlar yava oyundan skld. Mariano yerine Linnes oynuyor artk. Nagatomo yerine Saracchi oynuyor. Nzonzi kadro d kald. Babeli yolladlar, Onyekuru geldi. Adem ve mer gibilerine de srf tempolu olduklar iin ans veriyorlar. Bu ligin bugu tempo zaten. enol Gne de ar bir takm olduumuz iin Gveni Dorukhan falan mecburiyetten oynatmaya balamt ve yle girmitik tekrar potaya. Iin ilgin taraf, kadroda bu kadar hzl oyuncumuz varken neden yava oynuyoruz?

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Alnt Atakan Uslu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt zgr al Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Erkan nsalan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Seneye ilk transfer iyi bir kaleci olmal..Hatta hi macera aramaya gerek yok, tut Fabriyi getir yine..
    Fabri byk bir sakatlk geiriyor diye biliyorum. Ersin'in durumuma gre iki kaleci almamz gerekiyor.

RNE-L01 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    Volkan Babacan + rfan Can Eribayat + Ersin iyi bir rotasyon olur.
    Fabri'yi Sambade bulmutu diye hatrlyorum. Sambade'ye sorsalar bir kaleci daha bulsa

RNE-L01 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Bu hafta nsallah Ts 2 puan, Fb 2 puan, Gs 3 puan kaybedecek.

Ts yendi yine

SM-J610F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Penalt yi vermedi erefsizler

Utanmasa yicekti penaltiyi. Bariz penaltiyi varla zor verdi

Daha nce 5 penalt atm 4n karm adama penalt attryorlar. Rezalet

Golmu penalti

SM-J610F cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

Zar zor verdi erefsiz ama tekrar ettirme cesareti gsterebilmi olmas gzeldi taktir ettim. Cisse ikincide att. Yalnz Alanya ya penaltici lazm adam cogunu kacirmis

Alanya baya iyi takim olmus. Lige renk katiyorlar

Fb nin agresif n alan basksna aynen karlk vermek lazm yoksa o top kalene geliyor bir ekilde- alanya bunu iyi yapt u ana kadar
    Konu Cenk.Akay tarafndan (09 ubat 2020 Saat 11:22 ) deitirilmitir.

Fb ampiyon olurmu bilemem ama adamlar da kondisyon, bask mthi. ok diri ve istekliler. Alanya ikinciyi bulamazsa 3 tane yer evine gider.

Ekmek kmaz Alanya ikinci yar en az 2 tane yer

Mi 9 SE cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi

u fenerbahenin penalt pozisyonun tekrarnn izah yok. ali ko un yerinde olsam hakemin akln alrdm ma sonu alenen aikare canyla tehdit ederdim kusura bakmayn.

o iptal hakszlk biz beiktallar olarak hakszln karsnda durmalyz

Alnt Abdullah Eymen Yesiltepe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    u fenerbahenin penalt pozisyonun tekrarnn izah yok. ali ko un yerinde olsam hakemin akln alrdm ma sonu alenen aikare canyla tehdit ederdim kusura bakmayn.

o iptal hakszlk biz beiktallar olarak hakszln karsnda durmalyz
    Kurallar bildiinizden emin misiniz, aka m yapyorsunuz?

Kaleci'nin en az bir aya izgide olmal, bakn bakalm Altay'n ayaklar nerede topa vurulduu anda.