Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu: UEFA Avrupa Ligi 2019-2020 Sezonu

Hiç yurt dışına çıkmadım. Çok fazla hevesim de olmadı açıkçası. Zaten ömrümde ancak bir kere çıkabilirim düşüncesiyle, senelerdir "Beşiktaş finale çıksın oraya giderim" diye geçiştiriyorum. =)

Bu sene Polonya'nın Gdansk şehrinde olacakmış final. Güzel bir şehre benziyor, yolun sonu orası olsun ben de sonunda yurt dışına çıkmış olayım

rezil bir avrupa sezonu yaşadık

Helal olsun Başakşehir. Zoru başardılar.

Vay be. Romalı Gladbachlı gruptan nasıl çıktı bunlar derken birde lizbonu elediler.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Bravo Başakşehir’e... Hayatı CL başarılarıyla dolu olduğu için UEFA Avrupa Ligi’ni önemsemeyen “Parselizasyon Reyiz”den kurtulduktan sonra Avrupa’da kendilerini buldular. Umarım finale kadar yürürler...

Hiç sevmem böyle proje takımlarını ama helal olsun başakşehire makine gibi takım

Abdullah avcı öyle bir duruma düştü ki şu an ayrıldığı iki takım da onsuz daha başarılı daha mutlu, neyse o şimdi evde bu takım benim eserim diye övünüyordur

Ligde lider, Avrupa’da son 16’dalar. Okan’in basarisini Avci’ya mal edenler vardi bir de. Avrupa’ya yedeklerle cikip ligde 3 sene ust uste sampiyonlugu kaptiran Avci’ya evet

Bosa cikinca istedigim ve su an elimizdekilerden 2-3 kat daha ucuz ve iyi olan Mert, Skrtel ve Demba Ba iskeletiyle hem de. Sinirlenmemek elde degil.