Sayfa 44/44 İlkİlk ... 3441424344

Konu: UEFA Şampiyonlar Ligi 2019-2020 Sezonu

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alphonso Davies döktürüyor. Forzanın keşvettiği adam

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk
    İlk kez bir wonderkid transfer etmeye yaklaşmıştık muazzam bir oyuncu olmuş

Alıntı Cagdas Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Erkan Ünsalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Onur Karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş biz nasıl 8 yedik aklım almıyor. Zoru başarmışız resmen. Kırılmıyor şu rekor başkası tarafından bir türlü
    Hırs yapmışlardı ilk maçtan dolayı birde tabii topu uzaklaştırmak isterken bile kıçımıza başımıza çarpıp gol olunca saçma sapan bir skor çıktı ortaya..40 yılda bir olur öyle bir maç oda bize denk geldi işte..
    Toraman'In roportaji vardi. burada yendik orada da yeneriz diye dusunduk. maca cikmadan once adamlarin gozundeki alevi gordum demisti. gerci liverpool o sene felaket bir ilk uc mac oynamisti. 1 puanla sonuncuydu. porto ve marsilyaya 4 atmisilardi rovansta. tek biz degildik yani. bu arada bobo'bub mac basindaki sutu gol olsa baska bir mac izleyebilirdik. :d
    Vallahi ben o mactaydim, sut cektigimizi hatirlamiyorum.....

Alıntı Korhan Karakoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Cagdas Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Erkan Ünsalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Onur Karaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş biz nasıl 8 yedik aklım almıyor. Zoru başarmışız resmen. Kırılmıyor şu rekor başkası tarafından bir türlü
    Hırs yapmışlardı ilk maçtan dolayı birde tabii topu uzaklaştırmak isterken bile kıçımıza başımıza çarpıp gol olunca saçma sapan bir skor çıktı ortaya..40 yılda bir olur öyle bir maç oda bize denk geldi işte..
    Toraman'In roportaji vardi. burada yendik orada da yeneriz diye dusunduk. maca cikmadan once adamlarin gozundeki alevi gordum demisti. gerci liverpool o sene felaket bir ilk uc mac oynamisti. 1 puanla sonuncuydu. porto ve marsilyaya 4 atmisilardi rovansta. tek biz degildik yani. bu arada bobo'bub mac basindaki sutu gol olsa baska bir mac izleyebilirdik. :d
    Vallahi ben o mactaydim, sut cektigimizi hatirlamiyorum.....
    Maçın 1 ya da 2. Dakikasında bobonun şutu vardı. Şuttab sonra acayip gaza gelmiştim. Haha[emoji23]

HRY-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mourinho yine bir kilit maçta rakibin neredeyse aynı formasyonuyla çıkmış. Amaç herkesi 1-1 eşleştirip oyunu kitlemek, bir tane de gol sıkıştırmak. Adam 10 maç dayanamadı özündeki pragmatistliğe geri döndü.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi