Sayfa 5/5 İlkİlk ... 2345

Konu: Premier Lig 2019-2020

Kartal
    Yer
    Tekirdağ & Rusya Federasyonu
    Adamlar menajerlik oyunlarında bile olmayacak bir başarıya imza atmak üzereler, salmazlarsa rekorlar kırarak çıtayı bir daha kendilerinin bile ulaşamayacağı bir yere koyacaklar.

Son 34 premier lig maçında 33 galibiyetleri oldu

Liverpool insan değil..

Liverpool yıllardır dandik dandik teknik direktörler, o kadara paraya rağmen saçma saçma transferlerle yıllarını yedi. Yapması gerekeni sonunda yaptı ve hem yarışmacı hem geliştirici teknik direktör, yıldız teknik direktör getirdi, sonunda başarı ve değerini 10'a katlayan yeni dünya starları.

Gundogan la Mahrez Citynin ocagina incir agacini diktiler bugun

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

City mallık ediyor. Liverpool ne kadar erken şampiyon olursa, o kadar erken Şampiyonlar Ligi'ne odaklanacak.

Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    City mallık ediyor. Liverpool ne kadar erken şampiyon olursa, o kadar erken Şampiyonlar Ligi'ne odaklanacak.
    Şampiyon oldular zaten. Puan rekorunu kırmak için oynuyor artık herifler

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyon oldular zaten. Puan rekorunu kırmak için oynuyor artık herifler

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk
    Yok yok biliyorum olduklarını da, matematiksel olarak diyorum. Yalnız son maçın özetini izledim, Allah korumuş bazı pozisyonlarda.

Liverpool matematiksel olarak garantilediği an ligi çok zorlamaz. Aklı varsa zorlamaz da zaten. Tamamen CL odaklı haraket edip back to back yapmaya yürürler.

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Liverpool matematiksel olarak garantilediği an ligi çok zorlamaz. Aklı varsa zorlamaz da zaten. Tamamen CL odaklı haraket edip back to back yapmaya yürürler.
    Sanki bundan sonraki her macini kazanip, sampiyon olmalari CL´i almalarindan daha cazipmis gibi geliyor bana. 38´de 37 ne efsane olur..

Liverpool west ham maçı efsane oluyor şu an.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Liverpool 4 hafta sonra şampiyonluğunu ilan edip sonraki maç Manchester City deplasmanına şampiyon olarak gidebilir

Lvpool ilk mağlubiyetini alacak sanırım.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi