Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Premier Lig 2019-2020

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?a?lar s?y?nc? kendisini m?thi? geli?tirmi? h?z? d???nda be?endi?im bir oyuncu de?ildi ?imdi bak?yorum aya?? falan ?ok iyi ,hep bilerek g?rerek aya?a oynuyor valla helal olsun banko oynuyor Leicester city de .

Yorum Yap

Man City 14 dakikada 4 att?.
      Topu geri kazanma s?releri de fena de?il.

Aha 5 oldu.

Yorum Yap

Siz ?a??r?n biz d??eyelim.

Dk 18. City 5-0 Watford

Yorum Yap

KDB resmen sanat?? ya.

SM-G930F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Tarihi farka gidiyor. Duracagini sanmiyorum city nin

Yorum Yap

Leicester ve ?a?lar'?n m?thi? ??k??? devam ediyor. ?a?lar'?n ?ok iyi oynay?p bir de gol att??? ma?ta Crystal'? deplasmanda 2-0 ma?lup ettiler. Yaln?z Vardy'nin att??? gol? hal? sahada atamazs?n, ba??ndan sonuna derslikti. 9 ma?ta 7 galibiyet 1 beraberlik -ki Chelsea deplasman?nda ka??rd?klar? galibiyet- ve 1 ma?lubiyet -ki Liverpool deplasman?nda uzatmalarda penalt?dan yedikleri gol- ile ?akt?rmadan zirveyi kesiyorlar.

Yorum Yap

Sene basi adi gecti kiralama mubabbetleri caglar icin ?yeterli degil, biraz sisirilmis bi oyuncu? falan dendi epl de bu sezon en iyi kadroya girer bu gidisle )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Transfer d?nemi ?a?lar'? be?enmeyen bir kitle vard?.
                  Adam bu performans? devam ettirirse muhtemelen transfer rekoru k?racak.

Yorum Yap

Cenk de att?. Hem de ?ok kritik bir dakikada Everton'?n beraberlik gol?n? att?. Yaln?z Andre Gomez'in ma??n son anlar?ndaki sakatl?k pozisyonu ak?llara ziyan. Anlatmak istemiyorum ama b?yle bir ?ey g?rmedim.
                    En son düzenleyen Hakan Özbek; 03-11-2019, 22:44.

Yorum Yap

Kaan Ayhan ve Yusuf da asist yapt?. Enes de gol att?. T?rk oyuncular?n haftas? oldu.

Yorum Yap

Aslı Hakan ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Cenk de att?. Hem de ?ok kritik bir dakikada Everton'?n beraberlik gol?n? att?. Yaln?z Andre Gomez'in ma??n son anlar?ndaki sakatl?k pozisyonu ak?llara ziyan. Anlatmak istemiyorum ama b?yle bir ?ey g?rmedim.
                        Cenk'in atmas?na ?ok sevindim.

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Kaan Ayhan ve Yusuf da asist yapt?. Enes de gol att?. T?rk oyuncular?n haftas? oldu.
                          Ozan Kabak da atm??.

Yorum Yap

Aslı ?zg?r G?ltekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Transfer d?nemi ?a?lar'? be?enmeyen bir kitle vard?.
                            Adam bu performans? devam ettirirse muhtemelen transfer rekoru k?racak.
                            Vallahi bende be?enmiyordum ama kendisini m?thi? geli?tirmi? ayaklar? gayet iyi ,h?zl?,diri ya??da daha gen? b?yle devam ederse hakikaten daha b?y?k bir tak?ma transfer olabilir.

Yorum Yap

Aslı Hakan ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              O ayak nas?l k?r?lm?? ?yle ya

Yorum Yap

ne i?leri varm?? orada. yabanc? s?n?r? getirilsinki bu futbolcular?m?z yedek kul?belerinde ??r?t?ls?n!!! ?u sistemi bozmak i?in ??rp?nanlar? g?rd?k?e ??ld?r?yorum. ft 40 y?l?n ba??nda bir i?e yaray?p g?zel bir sistem getirdi t?rk futboluna...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X