Sayfa 1/5 1234 ... SonSon

Konu: Euro 2020 Elemeleri

Euro 2020 Elemeleri

EURO 2020 hedefi doğrultusunda elemelerde H Grubu'ndaki macerası, 22 Mart tarihinde Arnavutluk, 25 Mart'ta ise Eskişehir'de Moldova ile oynanacak maçlarla başlayacak A Milli Futbol Takımımızda aday kadro belli oldu.

Şenol Güneş; Lider Başakşehir'den 4, Beşiktaş'tan 5, Fenerbahçe'den 2, Galatasaray'dan 1, Trabzonspor'dan 2 ve Bursaspor, Sivasspor, Alanyaspor, Kayserispor, Antwerp, Lille, Leicester City, Düssledorf, Sassuolo, Stuttgart, Wolfsburg, Celta Vigo, Milan ve Everton'dan 1 futbolcu kadroya dahil etti.

A Milli Futbol Takımımızın kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Kaleciler: Mert Günok(Başakşehir), Muhammed Şengezer(Bursaspor), Uğurcan Çakır(Trabzonspor), Sinan Bolat(Royal Antwerp)

Defans: Gökhan Gönül(Beşiktaş), Zeki Çelik(Lille), Çağlar Söyüncü(Leicester City), Kaan Ayhan(Düsseldorf), Merih Demiral (Sassuolo), Ozan Kabak(Stuttgart), Hasan Ali Kaldırım(Fenerbahçe), Emre Taşdemir(Galatasaray)

Orta Saha: Deniz Türüç(Kayserispor), Efecan Karaca(Alanyaspor), Yusuf Yazıcı,(Trabzonspor) Dorukhan Toköz(Beşiktaş), Emre Belözoğlu(Başakşehir), İrfan Can Kahveci(Başakşehir), Mahmut Tekdemir(Başakşehir), Mehmet Topal(Fenerbahçe), Oğuzhan Özyakup(Beşiktaş), Okay Yokuşlu(Celta Vigo), Yunus Mallı(Wolfsburg), Emre Kılınç(Sivasspor)

Forvet: Güven Yalçın(Beşiktaş), Hakan Çalhanoğlu(Milan), Burak Yılmaz(Beşiktaş), Cenk Tosun(Everton)

şenol hoca oğuzhanı kaç haftadır oynatmıyor üstüne de eleştiriyor performansından dolayı ama milli takıma almış .

Kara Kartal
    Yer
    Adanalı ama gurbette...
    İlk kez milli takım kadrosunu beğendim.

Oğuzhanı neden almış acaba ?

Benim tav olduğum daha önce gıkları çıkmayan anadolu topçularının şenol güneş geldikten sonra kendi hesaplarından ben niye seçilmedim şeklindeki göndermeleri
    Bugüne kadar sesi çıkmayan bunların birden nasıl popoları kalktı hayırdır
    Bi akhisar kalecesi lucescuya süper kupayı alınca paylaşımda bulunmuştu onun dışında hepsi kedi gibiydi
    Neyse bugüne kadar görememişlerdi formayı bundan sonra hiç göremezler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

senol hoca bizde misyonunu tamamladi.
    Milli takimda basarili olur.
    En azindan adam akilli milli takim izleriz...

Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu kadrodan çıkabilecek en iyi 11 bence budur:
    Mert Günok
    GG - Merih - Ozan - Hasan Ali
    Yusuf Yazıcı - Dorukhan - Okay Yokuşlu - Hakan Ç.
    Burak Yılmaz - Cenk Tosun

Zeki Çelik, Emre Taşdemir, Mahmut, Emre B., Emre Kılınç gibi isimler de zorlayabilir 11'i.

Renkli takim taraftari sorsa hocam takiminda oynatmadigin adamlarin milli takimda ne isi var diye ?
    Yedek de oturdu 8 numara lazimken yuzune bakmadin
    Ljajic’i cektin, adriank yu oynattin, necip girdi medel oynadi ozzynin suratima bakmadin ne isi var kadroda ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Harun Koca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senol hoca bizde misyonunu tamamladi.
    Milli takimda basarili olur.
    En azindan adam akilli milli takim izleriz...
    Katiliyorum senol gunes hevesli oldugu zaman basarili llanayacagi yer yok milli takimada baya istekli hevesli gidiyor kesin basarili olacakdir.
    Elinde de cok iyi bir kadro basarili bir doneme denk geldi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

caner emre tasdemirden formsuz veya kotu mu, niye alinmamis ?

İlk 11:

Dorukhan olmaması şaşırttı.

Oğuzhan'ı sırf orada da kadroya almamak için çağırdı demek ki. 23 kişilik kadroda yok. 2 yedek kaleci var

vatan haini değilim arnavutluğun kazanmasını diliyorum kimse kusura bakmasın bu benim temennim