Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2018-19 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

harden ?st ?ste 2.mvpli?e g?z? ciddi ciddi dikmi?. ?st ?ste 5. kez 40+ say?ya ula?t? ayr?ca triple double ve game winnerla bunu yapt?. 33 say? ortalamayla oynuyo ?uan.

Yorum Yap

Cleavand ?uanki kadrosuyla nba tarihinin gelmi? ge?mi? en d???k zekal? tak?m?. Hocas? da g?rd???m en d???k IQ'lu hoca. Allah?m nas?l bir kabustur bir taraftan Sexton, bir taraftan Clarkson, yetmezmi? gibi Rodney Hood, pota alt?nda Zizic ben yazarken kahroluyorum Cedi haftalard?r bu adamlarla oynuyor.

Yorum Yap

lakers bu kez de clippersa kaybetti. kral da goat olmaya geldi?i tak?mda ilk sezonunda play-off yapam?ycak. ayr?ca ?aylak sezonunu saymazsak kariyerinin en k?t? sezonunu ge?iriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Lillard mazbatay? verdi Westbrook'a.

Yorum Yap

Ya DeMarcus'un ?st?ne KD de gitti, bu kez gelmi? ge?mi? en en en b?y?k kral finalde kazan?r yan?ndaki ??plere ra?men san?r?m.....
            Aaa sahi o bat? ya ge?ip sondan 3. olmu?tu bu sezon unutmu?um

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ya DeMarcus'un ?st?ne KD de gitti, bu kez gelmi? ge?mi? en en en b?y?k kral finalde kazan?r yan?ndaki ??plere ra?men san?r?m.....
              Hahah abi nerelerdesin sen ya, GoT ba?l???na da u?ramad?n

Yorum Yap

Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Hahah abi nerelerdesin sen ya, GoT ba?l???na da u?ramad?n
                Be?ikta? top?usuna hay?n dedi?im i?in cezaland?r?ld?m birazc?k

Yorum Yap

Bu gece finaller ba?l?yor. GSW'nin kar??s?nda t?m NBA'de en iyi playoff performans?n? sergilemekte olan Kawhi Leonardl? Raptors olacak. A??k?as? Milwaukee'nin elenmesine ?z?lm?? olsam da, balonun ?ok erken patlad??? ve KD'nin en az bir ma? daha ka??raca?? bir finaller serisi keyifli ge?ecek diye umut ediyorum bu sene.

Yorum Yap

Bu gece finaller ba?l?yor. GSW'nin kar??s?nda t?m NBA'de en iyi playoff performans?n? sergilemekte olan Kawhi Leonardl? Raptors olacak. A??k?as? Milwaukee'nin elenmesine ?z?lm?? olsam da, balonun ?ok erken patlad??? ve KD'nin en az bir ma? daha ka??raca?? bir finaller serisi keyifli ge?ecek diye umut ediyorum bu sene.
                    Ke?ke Durant olsayd? Toronto i?in daha iyi olurdu. Durant olmay?nca top payla??m? ?ok iyi oluyor heriflerin, Green e?e?i de ?ok y?pratacak Kawhi'yi. Umar?m Lowry,Gasol,Ibaka,Vanvleet de son ma?lardaki performanslar?n?n devam ettirirler. Belki ?yle ?eki?meli ge?er seri.

Yorum Yap

Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ke?ke Durant olsayd? Toronto i?in daha iyi olurdu. Durant olmay?nca top payla??m? ?ok iyi oluyor heriflerin, Green e?e?i de ?ok y?pratacak Kawhi'yi. Umar?m Lowry,Gasol,Ibaka,Vanvleet de son ma?lardaki performanslar?n?n devam ettirirler. Belki ?yle ?eki?meli ge?er seri.
                      Kesinlikle kat?lm?yorum KD olay?na. ?u 30 ligli tak?mda Kawhi'yi etkisiz k?labilecek bir adam varsa o da KD. Ayn? pozisyon, ayn? ?abukluk (hemen hemen), kol uzunlu?u dahil +20 cm fark var.

Yorum Yap

S?rf Kawhi Leonard i?in Toronto ?ampiyon olsun istiyorum ancak ?ok zor i?leri.

Yorum Yap

Leonard i?in ben de Toronto kazans?n istiyorum. Lowry'nin de b?y?k oynamas? gerekiyor. Siakam, Ibaka gibi oyuncular da katk? verirse istenilen seviyede ?ans? olabilir Toronto'nun. Green o kadar berbat ki ?zellikle son zamanlarda normalde buralarda ?ok ?nemli bi koz olurdu Spurs'deyken hem savunmas? hem 3 l?kleri ile ama yok ortada. ?n?allah o da kendini bulur bu seride.

Yorum Yap

hey gidi hey ben wallace, billups'l? detroiti finalde deli gibi desteklerdim. sonras? yok bende. ?ok uzak kald?m nba'den. ya?land?k bunu da anlam?? bulunmaktay?m.

Yorum Yap

kawhi ?ok b?y?k oynuyor playoff'ta..ama bizim bucks'? yendikleri gibi sert savunarak yenemezler gsw'yi..

Yorum Yap

Aslı Kemal I??k tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                kawhi ?ok b?y?k oynuyor playoff'ta..ama bizim bucks'? yendikleri gibi sert savunarak yenemezler gsw'yi..
                                Bucks'? savunurken Giannis ve Bledsoe'nun ??l?k tehdidinin olmamas? Raptors'un ?ok i?ine gelmi?ti. ?imdi Green d???nda ?yle bir olay da yok, kald? ki o da bazen sokuyor sa?? solu belli olmuyor.
                                Green en nefret etti?im oyunculardan biri olsa da oyuna etkisi ve savunmas? inan?lmaz seviyeye ??kt?. Ka??t ?st?nde olmasa da en ?nemli isimlerden biri o bence.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X