Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu: NBA 2018-19 Sezonu

harden üst üste 2.mvpliğe gözü ciddi ciddi dikmiş. üst üste 5. kez 40+ sayıya ulaştı ayrıca triple double ve game winnerla bunu yaptı. 33 sayı ortalamayla oynuyo şuan.

Cleavand şuanki kadrosuyla nba tarihinin gelmiş geçmiş en düşük zekalı takımı. Hocası da gördüğüm en düşük IQ'lu hoca. Allahım nasıl bir kabustur bir taraftan Sexton, bir taraftan Clarkson, yetmezmiş gibi Rodney Hood, pota altında Zizic ben yazarken kahroluyorum Cedi haftalardır bu adamlarla oynuyor.

lakers bu kez de clippersa kaybetti. kral da goat olmaya geldiği takımda ilk sezonunda play-off yapamıycak. ayrıca çaylak sezonunu saymazsak kariyerinin en kötü sezonunu geçiriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lillard mazbatayı verdi Westbrook'a.

Ya DeMarcus'un üstüne KD de gitti, bu kez gelmiş geçmiş en en en büyük kral finalde kazanır yanındaki çöplere rağmen sanırım.....
    Aaa sahi o batı ya geçip sondan 3. olmuştu bu sezon unutmuşum

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya DeMarcus'un üstüne KD de gitti, bu kez gelmiş geçmiş en en en büyük kral finalde kazanır yanındaki çöplere rağmen sanırım.....
    Hahah abi nerelerdesin sen ya, GoT başlığına da uğramadın

Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahah abi nerelerdesin sen ya, GoT başlığına da uğramadın
    Beşiktaş topçusuna hayın dediğim için cezalandırıldım birazcık

Bu gece finaller başlıyor. GSW'nin karşısında tüm NBA'de en iyi playoff performansını sergilemekte olan Kawhi Leonardlı Raptors olacak. Açıkçası Milwaukee'nin elenmesine üzülmüş olsam da, balonun çok erken patladığı ve KD'nin en az bir maç daha kaçıracağı bir finaller serisi keyifli geçecek diye umut ediyorum bu sene.

Bu gece finaller başlıyor. GSW'nin karşısında tüm NBA'de en iyi playoff performansını sergilemekte olan Kawhi Leonardlı Raptors olacak. Açıkçası Milwaukee'nin elenmesine üzülmüş olsam da, balonun çok erken patladığı ve KD'nin en az bir maç daha kaçıracağı bir finaller serisi keyifli geçecek diye umut ediyorum bu sene.
    Keşke Durant olsaydı Toronto için daha iyi olurdu. Durant olmayınca top paylaşımı çok iyi oluyor heriflerin, Green eşeği de çok yıpratacak Kawhi'yi. Umarım Lowry,Gasol,Ibaka,Vanvleet de son maçlardaki performanslarının devam ettirirler. Belki öyle çekişmeli geçer seri.

Alıntı Berke Tiftik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke Durant olsaydı Toronto için daha iyi olurdu. Durant olmayınca top paylaşımı çok iyi oluyor heriflerin, Green eşeği de çok yıpratacak Kawhi'yi. Umarım Lowry,Gasol,Ibaka,Vanvleet de son maçlardaki performanslarının devam ettirirler. Belki öyle çekişmeli geçer seri.
    Kesinlikle katılmıyorum KD olayına. Şu 30 ligli takımda Kawhi'yi etkisiz kılabilecek bir adam varsa o da KD. Aynı pozisyon, aynı çabukluk (hemen hemen), kol uzunluğu dahil +20 cm fark var.

Sırf Kawhi Leonard için Toronto şampiyon olsun istiyorum ancak çok zor işleri.

Leonard için ben de Toronto kazansın istiyorum. Lowry'nin de büyük oynaması gerekiyor. Siakam, Ibaka gibi oyuncular da katkı verirse istenilen seviyede şansı olabilir Toronto'nun. Green o kadar berbat ki özellikle son zamanlarda normalde buralarda çok önemli bi koz olurdu Spurs'deyken hem savunması hem 3 lükleri ile ama yok ortada. İnşallah o da kendini bulur bu seride.

hey gidi hey ben wallace, billups'lı detroiti finalde deli gibi desteklerdim. sonrası yok bende. çok uzak kaldım nba'den. yaşlandık bunu da anlamış bulunmaktayım.

kawhi çok büyük oynuyor playoff'ta..ama bizim bucks'ı yendikleri gibi sert savunarak yenemezler gsw'yi..

Alıntı Kemal Işık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kawhi çok büyük oynuyor playoff'ta..ama bizim bucks'ı yendikleri gibi sert savunarak yenemezler gsw'yi..
    Bucks'ı savunurken Giannis ve Bledsoe'nun üçlük tehdidinin olmaması Raptors'un çok işine gelmişti. Şimdi Green dışında öyle bir olay da yok, kaldı ki o da bazen sokuyor sağı solu belli olmuyor.
    Green en nefret ettiğim oyunculardan biri olsa da oyuna etkisi ve savunması inanılmaz seviyeye çıktı. Kağıt üstünde olmasa da en önemli isimlerden biri o bence.